Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Administrator Forum cavia.pl

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
Darom
Użytkownik
Kontaktowanie:

Administrator Forum cavia.pl

Postautor: Darom » 10 sierpnia 2017, 16:47

Zauważyłem ostatnim czasy aktywność administratora forum cavia.pl i zastanawiam się dlaczego będąc tutaj na forum nie odpisał na wiadomości i nie dał znać o swojej obecności na forum. Jako dowód załączam screen z datą ostatniej aktywności administratora. Zaznaczyłem to w czerwonej ramce.
Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca
Użytkownik

Serwus
Użytkownik
Świnki morskie: Nicky(?.06.2013-2.072015) Truśka(?-20.07.2015)
Kontaktowanie:

Re: Administrator Forum cavia.pl

Postautor: Serwus » 10 sierpnia 2017, 18:41

Nie każdy siedzi non stop przed komputerem na świnkowym forum i odpowiada na pytania. Może ma swoje prywatne życie, które zajmuje jej/jemu dużo czasu?

Darom
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Darom » 10 sierpnia 2017, 21:17

Dlatego jeśli niema czasu na to forum to czas rozpatrzeć nabory na nowego administratora forum, który wybierze nowych moderatorów forum. Sam zrzeknie się uprawnień administracyjnych i zajmie się swoim życiem prywatnym.
Natomiast nowy administrator będzie działał. Czas by obecny administrator odwiedził na kilka minut to forum i podjął odpowiednie kroki.

Awatar użytkownika
Ptyś i ...
Użytkownik
Świnki morskie: Ptyś
Kontaktowanie:

Postautor: Ptyś i ... » 12 stycznia 2018, 18:40

Teraz to już wogóle nieaktywni Darom. ;( Ciekawe czemu jak piszę wiadomość "e-mail" ro nie odpisuje. Ok. Na forum świnkowym nie trzeba tak często, ale pocztę chyba się sprawdza, żeby patrzeć, czy coś przyszło, pousuwać reklamy itd. Chyba coś tu nie tak skoro to jest "e-mail" i nie odpisuje.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
To dlatego mam złoto kiedy śpię. ;)

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: MixQQ » 13 stycznia 2018, 1:48

To chyba oczywiste, że Admin nie podał swojego prywatnego maila, którego używa na co dzień. Na potrzeby forum czy inny rzeczy tworzy się oddzielne maile.

ahimsa
Użytkownik
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Postautor: ahimsa » 13 stycznia 2018, 9:17

Nie wiem, czy takie oczywiste. Jeśli ktoś czuje się za coś odpowiedzialny, tworzy jakąś społeczność, podaje kontakt do siebie to jednak chyba jakoś w tym kontakcie pozostaje i może prywatnego maila nie podaje ale pomiędzy tym prywatnym mailem, a tym podanym np. na forum pozostaje jakaś łączność. Nie oceniam tu akurat administracji, ale żeby to było takie oczywiste, że jest podany kontakt i on nie działa, bo nie jest to prywatny mail to bym nie powiedziała. Osobiście nie pisałam żadnych maili do administracji, więc nic nie mogę powiedzieć, a z forum korzystam, mogłoby być może bardziej zaopiekowane - patrząc na całą przestrzeń odkąd jestem - ale w zakresie podstawowym jest, reklamy są usuwane, jakaś zawsze jest interwencja jak już coś się dzieje niepokojącego, także po prostu musiałabym się więcej zastanowić co napisać, jakby to miała być jakaś opinia.

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: MixQQ » 13 stycznia 2018, 9:44

Administrator to Administrator, on jest tu szefem i jeśli będzie miał takie widzimisię to może nawet jutro to forum zamknąć. On nie ma obowiązku nic tu robić jak mu się nie chce, albo nie ma czasu. Jeśli forum jest wytworem czysto-hobbistycznym, nie przynoszącym zysku to wiadomo że nie jest się aż tak zaangażowanym. Od roboty są głównie moderatorzy i to oni są rozliczani z tego, gdy na forum robi się bałagan.

ahimsa
Użytkownik
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Postautor: ahimsa » 13 stycznia 2018, 11:34

Nie wiem, nie wiem, nie znam się na sprawach administracyjnych i pewnie takie prawo jest, jak podajesz; natomiast -oczywiście każdy ma prawo do swojej własnej myśli i postawy -, ja uważam, że jednak jeśli coś dotyczy osób to raczej kryterium nie powinno stanowić " chce mi się czy nie chce" i "widzi mi się". Czysto hobbistyczne według mnie to jest konstruowanie statków z materiałów makulaturowych, czy zbieranie pudełek po zapałkach na terytorium własnego pokoju we własnym mieszkaniu, oczywiście własnym na tyle na ile to możliwe, a i tak jak zaprasza się gości to też jakoś w tej przestrzeni się ich uwzględnia. :)

Awatar użytkownika
Ptyś i ...
Użytkownik
Świnki morskie: Ptyś
Kontaktowanie:

Postautor: Ptyś i ... » 13 stycznia 2018, 13:53

A to jak się rejestrowaliśmy to nie trzeba było podać maila? Po za tym jak nie ma maila to co jest "Wyślij wiadomość e-mail"? Ale jak to forum działało kiedy w statach jest, że było raz z 200-300 osób? Ojej. To musiał być CHAOS. Co sekundę nowe pytanie i 20 odpowiedzi i zero komunikacji trzeba wszystko na PW, a teraz to forum... no sami widzicie.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
To dlatego mam złoto kiedy śpię. ;)

Darom
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: Darom » 13 stycznia 2018, 17:24

Administrator to tak jak szef w pracy. Jeżeli szef ma gdzieś pracowników swoich oraz swoich podwładnych w tym przypadku moderatorów, którzy tu nie bywają i rezygnują w ostateczności to w efekcie firma nie działa korzystnie i w rezultacie potem pracownicy nie chcą pracować z takim szefem i odchodzą z firmy i taka firma później pada. Pracownicy też zdarza się, że mogą mieć swojego szefa gdzieś. Tak samo jest z tym forum.
Administrator ma gdzieś moderatorów i użytkowników wypowiadających się tutaj na forum.
Dlatego moderatorzy po odchodzili stąd sukcesywnie i użytkowników wypowiadających się na forum też jest mało - można powiedzieć, że coraz mniej. A jak zamknie forum bo takie ma "widzi mi się" bez wcześniejszego uprzedzenia kogo kolwiek w tej sprawie to pokaże niestety w ten sposób jak bardzo na to wszystko ma wyjebane :)
Przepraszam za słownictwo, ale chciałem to tak po normalnemu na luzie wyjaśnić :-]