Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Brak ciąży?

Forum poświęcone ustalaniu płci, ciąży i opiece nad młodymi świnkami morskimi.
Luna55
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 6 listopada 2017, 20:09
Kontaktowanie:

Brak ciąży?

Postautor: Luna55 » 6 listopada 2017, 20:58

Moja świnka pięcio miesięczna była kilka tygodni z samcem w klatce. Podejrzewałam, że zaszła w ciąże po tym jak przytyła oraz zaczęła więcej jeść niż zazwyczaj. Po 3 miesiącach udałam się do weterynarza by zrobić usg i co się okazało, że ma jedynie bardzo duży pęcherz moczowy a świnek brak. Weterynarz powiedział, że nic nie widać na usg, ale też nie potwierdził, że nie będzie małych. W którym momencie w czasie ciąży możemy je zobaczyć na usg?


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Brak ciąży?

Postautor: Darom » 6 listopada 2017, 21:17



Luna55
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 6 listopada 2017, 20:09
Kontaktowanie:

Re: Brak ciąży?

Postautor: Luna55 » 7 listopada 2017, 0:16

A coś od ciebie?


pyzka26
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 16:06
Lokalizacja: Świecie
Świnki morskie: Figa a.k.a Figgson (teraz już Buła)
Lilo, Lilucha ew. Petarda
Xena
Kontaktowanie:

Re: Brak ciąży?

Postautor: pyzka26 » 7 listopada 2017, 6:31

względnie po miesiącu.
ale po co chcesz rozmnażać świnie?


Luna55
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 6 listopada 2017, 20:09
Kontaktowanie:

Re: Brak ciąży?

Postautor: Luna55 » 7 listopada 2017, 19:26

pyzka26 pisze:względnie po miesiącu.
ale po co chcesz rozmnażać świnie?


Od wielu lat mam w domu świnki. Nabrałam dużego doświadczenia jeśli chodzi o rozmnażanie. Moje pytania tutaj są jedynie dobrą radą innych właścicieli świnek. Nie będę z kimś dyskutować o tym czy powinnam to robić czy nie, bo sama zdecyduje. Ludzie zbyt pochopnie oceniają innego człowieka, że brak mu wiedzy. Nie patrzą na pozytywne aspekty. A ja ci zadam pytanie.. po co rozmnażać zwierzęta?

Owszem jest wiele porzuconych, ale jeśli chcesz doświadczyć narodzin swojego zwierzaka zrób to jeśli dobrze jesteś przygotowany. Gdyby ludzie byli rozważniejsi nie byłoby takich problemów.



Wróć do „Ciąża i płeć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

  • Dołącz do nas