Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Trzy świnki morskie :)

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Swinkomania
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 11 marca 2018, 17:39
Lokalizacja: okolice Opola
Świnki morskie: Donia [*]
Kontaktowanie:

Trzy świnki morskie :)

Postautor: Swinkomania » 11 marca 2018, 17:59

witam
Miałam kiedyś jedną świnki, żyła niestety tylko 2lata :( (rodzice nie zgadzali się na dwie)
Teraz chciałabym mieć trzy świnki. Tata nawet się zgadza natomiast mama mówi, że albo jedna albo wcale. A jak wiemy świnki to zwierzątka stadne. Mówi jeszcze że będzie bardzo śmierdzieć i że nie będę z nimi wychodziła na dwór w lato (z poprzednią świnka rzadko wychodziłam).
Proszę Was o radę. Jak przekonać mamę na trzy świnki?

Co do klatki nam klatkoogrodzenie ok 1,5m kwadratowego więc miałyby sporo miejsca. Możecie jeszcze napisać jak wygląda opieka nad trzema prosiaczkami. Ile zjadają karmy, sianka i ile piją wody (ile poidełek jest potrzebnych i po ile ml)


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Trzy świnki morskie :)

Postautor: Darom » 12 marca 2018, 17:31

Ja rodzice mówią nie to znaczy Nie. Czego w tym zdaniu nie rozumiesz ? - słuchaj rodziców, oni mają racje !


Akara
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 2 września 2017, 16:40
Kontaktowanie:

Re: Trzy świnki morskie :)

Postautor: Akara » 13 marca 2018, 5:49

Poidelka wystarczą dwa. Trzy świnki jędzą trzy razy wiecej niz jedna świnka, jesli kiedys mialas jedną to pomnóż to razy trzy. Śmierdzieć nic nie teraz są takie pelety które chłoną wszystko


pimproczek
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 10 marca 2018, 19:45
Kontaktowanie:

Re: Trzy świnki morskie :)

Postautor: pimproczek » 13 marca 2018, 18:26

Albo możesz po postu często im sprzątać aby nie śmierdziało jak zobaczą że bardzo ci na tym zależy i sie przygotowujesz (ale nie musisz)to po pewnym czasie powinni sie zgodzić tylko pamiętaj że musisz pozostać przy swoim


Brigantia
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 24 grudnia 2017, 18:46
Kontaktowanie:

Re: Trzy świnki morskie :)

Postautor: Brigantia » 13 marca 2018, 18:31

Mnie to zawsze śmieszy takie "chcę mieć 3 świnki, a rodzice się nie zgadzają"... Nie wiem, na co autor postu liczy, ale mogę poradzić, by zmienił rodziców, albo położył się i zaczął płakać oraz kopać. W końcu albo zgodzą się na wszystko, co chcesz, albo oddadzą Cię do adopcji :D

Tak, jestem wredna, ale z tego, co widzę, nie tylko ja straciłam cierpliwość.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas