Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Przeprowadzka

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Pyzia0207
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 września 2018, 20:58
Kontaktowanie:

Przeprowadzka

Postautor: Pyzia0207 » 30 września 2018, 21:38

Cześć
Dwa tygodnie temu przeprowadziłam się. Od tego czasu moja trzyletnia świnka morska przestała jeść, pić i się ruszać :( . Bardzo mnie to zaniepokoiło wiec poszłam z nią do weterynarza. Pyzia ( moja świnka ) dostała parę zastrzyków z witaminami i w ogóle. Teraz codziennie musze karmić ja skrzykawką i nosić wszędzie z sobą. Próbuje oswoić ja z nowym miejscem i puszczam ją po domu jednak ona siedzi w miejscu, a jeżeli już gdzieś pójdzie to co jakiś czas zatrzymuje się i kładzie główkę na ziemi. W dodatku za miesiąc dojdzie do nas krolik. Ktoś wie kiedy to minie? Czy królik poprawi sytuacje? I co mogę robić by polubiła ten dom i była jak kiedyś?
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzka

Postautor: Darom » 2 października 2018, 23:11

Króliki nie mogą żyć razem ze świnkami morskimi. Mocz królika zawiera silną truciznę dla świnki morskiej. Więc trzymanie ich razem, albo żeby się spotykały gdzieś na wybiegu razem jest nie dozwolone. Było o tym wiele razy tu na forum. Poszukaj i poczytaj sobie. A jak nie to zapytaj wujka Google, on Ci najlepiej doradzi. :)
Królik tylko pogorszy sytuacje świnki morskiej.


ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzka

Postautor: ahimsa » 4 października 2018, 13:12

I jak świnka? Boję się, że to nie tylko przeprowadzka, nie wiem, czy nie przydałyby się np. badania krwi...



Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Dołącz do nas