Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Prosze o ...

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.
Awatar użytkownika
Panda
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 23 października 2007, 20:30
Kontaktowanie:

Prosze o ...

Postautor: Panda » 19 kwietnia 2008, 11:01

Proszę cie żebyś mnie pustula skasował z forum bo nie mam czasu pisać notek a i tak za poniektóre dostaję skrzyczana więc nie ma sensu pisać posty które się nikomu nie podobają .NO TO CZEŚĆ MAM NADZIEJĘ Że WAS KIEDYŚ :papa: JESZCZE ZOBACZĘ :papa:


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Prosze o ...

Postautor: Magda_Oska » 19 kwietnia 2008, 12:28

Panda, nie ma co się od razu obrażać. Po prostu zacznij pisać na temat i sensownie, a nikt nie będzie się czepiał :)
Administrator i moderatorzy są tu po to, by pilnował porządku. Jakby tak każdy pisał nie na temat, odkopywał stare tematy itp. to zapanowałby tu niezły chaos i ciężko byłoby się połapać co i jak :D

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika
kasik
Zasłużony
Posty: 205
Rejestracja: 4 października 2006, 15:22
Lokalizacja: stolnica
Kontaktowanie:

Re: Prosze o ...

Postautor: kasik » 19 kwietnia 2008, 17:38

A poza tym, skasowanie konta byłoby mało rozsądnym posunięciem, ponieważ a nuż będziesz mieć jakiś problem - to jak tu to napisać jak konta nie ma... ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Panda
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 23 października 2007, 20:30
Kontaktowanie:

Re: Prosze o ...

Postautor: Panda » 19 kwietnia 2008, 19:12

Ale ja się na prawdę nie obrażam tylko nie mam czasu pisać notek bo gram na skrzypcach i muszę dużo ćwiczyć :dontgetit:


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Prosze o ...

Postautor: admin » 19 kwietnia 2008, 19:17

Przecież nikt Ciebie nie zmusza do odwiedzania forum o.O Jeśli nie masz czasu, to po prostu tu nie zaglądasz. Będziesz miała czas i chęci to wtedy wejdziesz ;-)


Awatar użytkownika
Migusia
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 18 października 2007, 15:26
Kontaktowanie:

Re: Prosze o ...

Postautor: Migusia » 19 kwietnia 2008, 19:18

Ja teżchciałam usunąć konto! :) Ale pustula nie chciał mi go kasować...Teraz się z tego cieszę :D Mogę pisać ,bo znalazłam na to czas!Wcześniej też nie mogłam...

Moje kochaniutkie maleństwa :
Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

  • Dołącz do nas