Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Archiwum w giełdzie ofert

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.

Utworzyć archiwum przedawnionych ogłoszeń?

Tak
0
Brak głosów
Nie
4
100%
 
Liczba głosów: 4

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Archiwum w giełdzie ofert

Postautor: admin » 12 czerwca 2009, 22:11

Co sądzicie o utworzeniu archiwum dla przedawnionych ogłoszeń z kategorii Giełda ofert? Dotychczas były one usuwane.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Archiwum w giełdzie ofert

Postautor: Guffi » 12 czerwca 2009, 22:19

Nie wydaje mi się, aby było to potrzebne. Masz jakieś argumenty za tym, żeby to zrobić?


Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Archiwum w giełdzie ofert

Postautor: Magda_Oska » 12 czerwca 2009, 22:27

Też uważam, że takie archiwum jest zbędne.
Jaki jest sens trzymania ogłoszeń, które już dawno są nieaktualne i sprawa jest zamknięta?

Co innego jeśli jest to oferta stała, dostępna przez cały czas, to oki, można zostawić tam gdzie była, lub dla niej utworzyć archiwum. (jak na przykład kiedyś było ogłoszenie kogoś, kto sprzedawał piękne drewniane klatki, itp.)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Archiwum w giełdzie ofert

Postautor: admin » 12 czerwca 2009, 22:33

Właśnie o takie opinie (zdecydowane) mi chodziło. Widziałem podobne archiwa na kilku forach i zastanawiałem się, czy komuś się to nie przyda.


Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Archiwum w giełdzie ofert

Postautor: Magda_Oska » 12 czerwca 2009, 23:11

Ale komu może się przydać ogłoszenie typu oddam świnkę, po tygodniu dom się znajdzie i tyle. Miesiąc później nie ma co do właściciela dzwonić i niepokoić, bo on już się sprawą nie zajmuje :)
Chyba, żeby ustalić termin dla archiwum, że ogłoszenie zakończone jeszcze przez miesiąc przebywa w archiwum, a potem idzie do kosza.

Albo tak jak mówiłam, żeby do archiwum przenosić ogłoszenia które mają długi okres ważności, lub stały okres ważności. Chociaż nie wiem czy nie lepiej jakby takie ogłoszenia zostawały w ogłoszeniach :P

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Archiwum w giełdzie ofert

Postautor: admin » 13 czerwca 2009, 9:17

Macie rację. W tego typu ogłoszeniach nie ma czego sprawdzać w archiwum. Ogłoszenia z długim okresem ważności raczej powinny zostać w tych samych forach.


Awatar użytkownika
FazzyDamian
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 21:16
Kontaktowanie:

Re: Archiwum w giełdzie ofert

Postautor: FazzyDamian » 13 czerwca 2009, 21:50

Też uważam, że to raczej nie ma sensu. Można zamiast robienia archiwum podklejać posta ( wystawiającemu ofertę długoterminową) :) ?

ex malis eligere minima

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

  • Dołącz do nas