Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.
Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: vagina_denata » 26 listopada 2011, 23:08

Hmm, mam nadzieję, że nie usuną forum z sieci, mają dobre bazy wiedzy.

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Engi
Moderator
Posty: 445
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, 13:35
Świnki morskie: [*]
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Engi » 27 listopada 2011, 1:55

Vagina też na to liczę, zwłaszcza porady o żywieniu są bardzo dobre.

Obrazek

Awatar użytkownika
KaroKa
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 20 listopada 2011, 14:19
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Coffe[*] i Mocha
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: KaroKa » 29 listopada 2011, 19:00

A to dlatego,zamknęli,bo ja wcześniej byłam na tamtym.Szkoda,bardzo fajne forum,chociaż atmosfera tu,a tam jest nieporównywalna :D .


Konto usunięte

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Konto usunięte » 30 listopada 2011, 11:42

Szkoda,fajne bylo mimo to cos zyskamy ;) wszyscy swietni uzytkownica przyjda do nas :lol:


Awatar użytkownika
Rose<3
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 15 grudnia 2011, 21:34
Lokalizacja: Janikowo k. Inowrocławia
Świnki morskie: Ami <33
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Rose<3 » 16 grudnia 2011, 8:38

Nie mam zbyt dobrej opinii. Ostrzeżenia dają za byle co. Atmosfera też jest niemiła.


drelin
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 16 października 2011, 8:28
Świnki morskie: Zuzia [*]; Madzia & Tosia
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: drelin » 16 grudnia 2011, 9:07

? Przecież tamtego forum już nie ma.


Awatar użytkownika
Lucky
Użytkownik
Posty: 1125
Rejestracja: 19 listopada 2011, 15:48
Lokalizacja: Podkarpacie
Świnki morskie: Lucky[*]
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Lucky » 16 grudnia 2011, 18:27

drelin pisze:? Przecież tamtego forum już nie ma.


To forum jeszcze istnieje, ale jest zablokowane do odwołania. Nie można się rejestrować i pisać postów, ale czytać można ;)

"jeżeli nie potrafisz kochać, nie dawaj innym nadziei na miłość."
http://besty.pl/2464423

Bobek
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 27 listopada 2011, 20:26
Lokalizacja: Jatrzębie Zdrój
Świnki morskie: Gucio [*] , Bobek, Edzio.
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Bobek » 19 grudnia 2011, 10:42

A ja ostatnio zostałam wywalona z tamtego forum (dlatego przyszłam tutaj) za to, że nalegałam, że może da się coś zrobić żeby nie trzeba było zamykać forum, albo przynajmniej nie usuwać jego zawartości. Zaznaczam, że cała rozmowa była prowadzona na SB, więc nie było mowy o zaśmiecaniu forum. Cały czas byłam kulturalna i nikogo nie obrażałam. Wtedy któraś z moderatorek napisała że jestem nadgorliwa, a potem że mam pusto w głowie i że mam wracać do lekcji. Napisałam więc, że ja nikogo nie obrażam, a to co ona napisała niewątpliwie jest obraźliwe. Wtedy druga z moderatorek wkroczyła do akcji i napisała, że moje wypowiedzi są głupie itd... Potem dostałam 3 ostrzeżenia i już nie mam tam wstępu. Ostrzeżenia dostałam za "Wprowadzanie niemiłej atmosfery. Prowokowanie. Kontynuowanie męczących dyskusji mimo uwag moderatorów."
Ok, parę razy pisałam, że może da się coś zrobić żeby NŚF wciąż działało, ale żeby od razu wlepiać 3 ostrzeżenia na raz???!! Poza tym, kto wprowadził nie miłą atmosferę, ja ?! Nikogo nie obraziłam ani nie prowokowałam. Moderatorzy mają się tam za "królów" których trzeba traktować jak najlepiej, a jak się broń Boże zwróci uwagę, to już Cię na forum nie ma...


Awatar użytkownika
wiktorias20
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 15:29
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Świnki morskie: Chrumek
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: wiktorias20 » 24 grudnia 2011, 9:39

Bobek pisze:A ja ostatnio zostałam wywalona z tamtego forum (dlatego przyszłam tutaj) za to, że nalegałam, że może da się coś zrobić żeby nie trzeba było zamykać forum, albo przynajmniej nie usuwać jego zawartości. Zaznaczam, że cała rozmowa była prowadzona na SB, więc nie było mowy o zaśmiecaniu forum. Cały czas byłam kulturalna i nikogo nie obrażałam. Wtedy któraś z moderatorek napisała że jestem nadgorliwa, a potem że mam pusto w głowie i że mam wracać do lekcji. Napisałam więc, że ja nikogo nie obrażam, a to co ona napisała niewątpliwie jest obraźliwe. Wtedy druga z moderatorek wkroczyła do akcji i napisała, że moje wypowiedzi są głupie itd... Potem dostałam 3 ostrzeżenia i już nie mam tam wstępu. Ostrzeżenia dostałam za "Wprowadzanie niemiłej atmosfery. Prowokowanie. Kontynuowanie męczących dyskusji mimo uwag moderatorów."
Ok, parę razy pisałam, że może da się coś zrobić żeby NŚF wciąż działało, ale żeby od razu wlepiać 3 ostrzeżenia na raz???!! Poza tym, kto wprowadził nie miłą atmosferę, ja ?! Nikogo nie obraziłam ani nie prowokowałam. Moderatorzy mają się tam za "królów" których trzeba traktować jak najlepiej, a jak się broń Boże zwróci uwagę, to już Cię na forum nie ma...


Wd. mnie to forum było ok. Tylko moderatorzy trochę... Dziewczyny [moderatorki] trochę zaczęły przesadzać po zamknięciu forum... A czy Ty przypadkiem nie miałaś tam nicku: Gucio*.....(czy jakoś tak?)

To ja Wiktoria. Pamiętacie mnie moi mili ?

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas