Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.
Heniaa
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2010, 18:54
Lokalizacja: Brzeg x d Opolsskiee . xd , Skarbimieerz - Wiochaa . ; ]
Świnki morskie: Henioo . ; ] , Pusiaaa [*]
Kontaktowanie:

NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Heniaa » 28 maja 2010, 21:06

Według mnie jest krótko mówiąc do *** , wyjaśniam czemu ostrzeżenia wysłaja ci jak nie sprawdziesz w opcji szukaj czy przyopadkiem nie było teakigo tematu jak był zamykaja tamat , oftografia , pisanie w złym dziale , wulgaryzm , ja maiałam bardzo poważny problem wchodze a tu Kamunikat : że mam 3\3 ostrzeżeniaa i wyrzucają mnie z forum skandal . !! Obgadałam to z kilkomua forumowiczami tego forum i wszyscy mają coś do tego Forum . Jeśli ktos ma dobre zdanie o tym to prosze napisać narmalnie , bez wyzywania mnie to moje zdanie chce poczytac opinie innych . !! :hmmm:
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2011, 21:27 przez admin, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Proszę o kulturalne wyrażanie się.

Heniiooo . x d


gg: 23387313

Awatar użytkownika

Heniaa
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2010, 18:54
Lokalizacja: Brzeg x d Opolsskiee . xd , Skarbimieerz - Wiochaa . ; ]
Świnki morskie: Henioo . ; ] , Pusiaaa [*]
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Heniaa » 28 maja 2010, 21:07

aa te ostrzeżenia były z powodu Zle napisania sformułowania tematu na który jakoś normalnie odpowiadali forumowicze !

Heniiooo . x d


gg: 23387313

Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Guffi » 29 maja 2010, 16:33

Nie pomyślałaś, że mogli mieć rację?
Na forum obowiązuje Netykieta i Regulamin(na każdym z osobna).
Przed napisaniem postu należy go przeczytać. Jeśli tego nie zrobiłaś, nie czytałaś swoich postów przed ich wysyłaniem, nie przestrzegałaś zasad, to nie ma w tym nic dziwnego, że Modzi stracili cierpliwość do Ciebie.


Heniaa
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2010, 18:54
Lokalizacja: Brzeg x d Opolsskiee . xd , Skarbimieerz - Wiochaa . ; ]
Świnki morskie: Henioo . ; ] , Pusiaaa [*]
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Heniaa » 29 maja 2010, 21:53

nie mieli racji , jakoś chyba byłam tam 3 -4 lata i doczepili sie wtedy gdy doszedł nowy moderator . więc moim zdaniem to chamstwo , i tyle ale jak napisałam wasze zdanie :hyhy: i czytałam regulamin
Ostatnio zmieniony 9 stycznia 2011, 8:53 przez Guffi, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Orty.

Heniiooo . x d


gg: 23387313

swinkowski
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: 13 września 2010, 19:15
Świnki morskie: Filek
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: swinkowski » 13 listopada 2010, 19:33

Ja tez mam złe opinie o tym forum, dlatego przeniosłam sie tu i widzę, że dorze zrobiłam. Napisałam najpierw odpowiedz(wszyscy OBURZENIE), a potem pytanie do tego co napisałam "źle" i pisza, ze chcę się kłucić! :wsciekly: To forum jest takie, że nawet dali ostrzerzenie jednemu z najlepszych użytkowników!

http://sims3zwierzaki.pl/index.php/pl/praca/2206 - kliknij "jestem za" przez 4 dni codziennie!

Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Sandi » 13 grudnia 2010, 15:17

A ja zostałam dosłownie ofiarą użytkowniczki o nicku ***.
Napisałam do jakiegoś tematu nieprawidłową odpowiedź, zwyczajnie się pomyliłam, a ona od razu zaczęła mnie krytykować. Mówiła różne brzydkie słowa, ale nie przeklinała. Starałam się ją ignorować, po czym kiedyś się zdenerwowałam i napisałam "Żal mi Cię" i od razu dostałam ostrzeżenie. Po tym wydarzeniu sądzę, że *** była spokrewniona z którymś z moderatorów i dlatego nie dostała ostrzeżenia za swoje słownictwo, a ja tak. Moim zdaniem to nie fair.
Dodam jeszcze, że użytkownicy którzy tam są (nie wszyscy) mają się za wielkich znawców świnek i każdego potępiają. NŚF to było pierwsze forum, na którym się zalogowałam i chciałam się tam dowiedzieć czegoś o świnkach, a zostałam tylko potępiona i wygnana.

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Awatar użytkownika
UKRAJNA
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 12 grudnia 2010, 20:13
Lokalizacja: moje miasteczko
Świnki morskie: tośa i lola;)
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: UKRAJNA » 13 grudnia 2010, 15:39

ja tak samo popieram *** to jakaś oszustka ja napisałam że mam psy a ona do mnie że pójdzie do sądu,że pójdę do poprawczaka,ale ja napisałam że ty mi nic nie zrobisz i dostałam bana bez żadnego ostrzeżenia :wow: :zdziwiony: :zaglada:

pomyśl że jesteś małą bez bronną istotą.Co wtedy robisz?
nic bo nic nie możesz...........

swinkowski
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: 13 września 2010, 19:15
Świnki morskie: Filek
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: swinkowski » 13 grudnia 2010, 18:32

To forum jest żalskie. Wszystko trzeba tak jak chce moderator i dobrzy uzytkownicy. Nie można mieć własnego zdania. :wsciekly: :tak:

http://sims3zwierzaki.pl/index.php/pl/praca/2206 - kliknij "jestem za" przez 4 dni codziennie!

Awatar użytkownika
Abraxas
Hodowca
Posty: 98
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 17:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Świnki morskie: Hodowla Rasowych Świnek Morskich Abraxas
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Abraxas » 13 grudnia 2010, 18:41

ludzie.. regulamin jest regulaminem w każdej organizacji prawa członków ogranicza statut na forum jest to regulamin forum. niema co się kłócić gdyby nie regulaminy zapanował by totalny chaos. Nie uważacie ?? Co wam zaszkodzi że raz za czas mod poprawi błędy czy zwróci uwagę. Od tego oni są!

Obrazek

swinkowski
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: 13 września 2010, 19:15
Świnki morskie: Filek
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: swinkowski » 13 grudnia 2010, 18:50

Ale oni zwracają uwage z byle czego. Mówię prawdę. Niczego nie można powiedzieć, załozyc tematu nic. Nawet wywalili najlepszego uzytkownika(według mnie). Cavia jest lepsze. Mało uwag, bo mało łamania zasad. Dlatego tez lubie to forum. :)

http://sims3zwierzaki.pl/index.php/pl/praca/2206 - kliknij "jestem za" przez 4 dni codziennie!

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas