Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.
admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: admin » 22 lutego 2011, 16:37

Myślę, że nie ma co wywlekać takich spraw na forum publicznym. Do tego służą prywatne wiadomości i inne formy komunikacji. Każde forum ma swoje zasady – nawet te, choć dość pobłażliwe, ale do czasu. Jeśli komuś coś nie pasuje, to po prostu omija się takie forum ;) Temat zamykam.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
ginegol
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 2 lutego 2011, 9:33
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Świnki morskie: Bolesław i Emilcia [*]
Kontaktowanie:

Cofam to co napisałam

Postautor: ginegol » 28 lutego 2011, 17:37

Zamknięto temat o NŚF, więc założyłam nowy. Chcę napisać, że chociaż pisałam źle o tym forum to coś mnie do niego ciągnie. To było pierwsze forum na jakim się zarejestrowałam, i dlatego bardzo je lubię. Cofam to co napisałam o Tunridzie, bo mogłam źle zrozumieć to co napisała. Miałam zły dzień, NŚF było nie czynne to napisałam tutaj to wszystko. Mam coś na sumieniu i chcę się tego pozbyć. Jeżeli ktoś mnie przestanie lubić przez to, że nadal odwiedzam tamto forum to trudno. Każdy ma swoje zdanie, które powinniśmy tolerować. Z Tunridą wszystko wyjaśniłam, ale na tym forum właśnie tym postem chcę to odkręcić. To moje zdanie, więc proszę je tolerować i nie pisać, że jestem głupia i jeżeli tak sądzę to mam odejść z Cavii, bo i tak zostanę tu tak długo póki mnie nie zbanują.
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2011, 17:54 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przyłączyłem do istniejącego tematu.

Bolesław <333
Bonus <333
Cyntia <333
Emilcia [*] <333
Ginuś <333
Gutka <333

Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: Cofam to co napisałam

Postautor: Sandi » 28 lutego 2011, 17:42

Ja również trochę przesadziłam z pisaniem niemiłych rzeczy o Tunridzie, bo w rzeczy samej to jednak moderator, jak każdy inny chce jak najlepiej dla forum. Oczywiście miałyśmy ze sobą starcia, były kłótnie i nie chcę do tego wracać.
Nowe Świnkowe Forum to pierwsze forum, na którym się zarejstrowałam-chyba najpopularniejsze. Też mnie do niego ciągnie, bez przerwy jestem tam banowana, rejstrowałam się tam kilka razy, wcale się nie dziwię, że nikt mnie tam nie lubi, aczkolwiek mam swoje opinie na temat tego forum których nie mam zamiaru zmienić

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Awatar użytkownika
Damian_1
Użytkownik
Posty: 932
Rejestracja: 15 października 2010, 20:28
Lokalizacja: okolice Żywca
Świnki morskie: Bamako
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Damian_1 » 31 maja 2011, 22:06

A mi sie nie podoba w nim galeriia..


Awatar użytkownika
Damian
Użytkownik
Posty: 831
Rejestracja: 24 lutego 2011, 19:05
Lokalizacja: Pszów
Świnki morskie: Jessi ;) fifi [*]
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Damian » 25 czerwca 2011, 14:30

A ja NŚF lubię, jak i lubię na nim przebywać. Moderatorzy tez mi nie przeszkadzają, bardzo ich lubię.

Obrazek

Awatar użytkownika
Nelies
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 23 czerwca 2011, 18:59
Świnki morskie: Maniek <3
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Nelies » 25 czerwca 2011, 14:41

Nowe Świnkowe Forum? Byłam tam. Pisałam tam problem, dobrze opisany, tu tez go pisałam, tam dostałam odpowiedzi, że to poważna choroba i że świnka pewnie umiera, a tu, że to tylko popcorning. Tak, to był popcorning -_- Więc radzę nie sugerować się tym co tam mówią, jeżeli chodzi o wiedzę. A sprawiedliwość - jeżeli chodzi o to, to nie mogę ocenić ;)

Obrazek

Pohjola
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 13:52
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Pohjola » 25 czerwca 2011, 19:40

Nelies pisze:Nowe Świnkowe Forum? Byłam tam. Pisałam tam problem, dobrze opisany, tu tez go pisałam, tam dostałam odpowiedzi, że to poważna choroba i że świnka pewnie umiera, a tu, że to tylko popcorning. Tak, to był popcorning -_- Więc radzę nie sugerować się tym co tam mówią, jeżeli chodzi o wiedzę. A sprawiedliwość - jeżeli chodzi o to, to nie mogę ocenić ;)



Wyrwane z kontekstu.
http://swinkimorskie.org/sforum/viewtop ... 47714084ff


Awatar użytkownika
Nelies
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 23 czerwca 2011, 18:59
Świnki morskie: Maniek <3
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Nelies » 25 czerwca 2011, 21:30

D:
Czuję się zdemaskowana. Tak przyznaję się, to ja :?

Żeby nie robić zbyt dużego offtopu... Jest ktoś z Was na tamtym forum?

Obrazek

Awatar użytkownika
Karl Ruger
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 1 listopada 2010, 10:13
Lokalizacja: Ruda Śląska
Świnki morskie: Luna & Blanka
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Karl Ruger » 25 czerwca 2011, 22:55

Ja jestem. Koleguję się z moderatorką i jest w porzo. Nic do tego forum nie mam. ;)

Obrazek

Living is easy with eyes closed.

Awatar użytkownika
świniaczek
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 15:24
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Major i Olesia
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: świniaczek » 25 czerwca 2011, 23:48

Ja też mam tam konto ;) i domyśliłam się, że to Ty :D ale nie ma nic złego w konsultacji problemu z kilkoma osobami z różnych for. Ja z NFŚ mam raczej dobre skojarzenia, sporo osób tam piszących ma doświadczenie z chorymi świnkami i wiedzą, że lepiej dmuchać na zimne niż potem żałować.

Moje świnki - Olesia i Major :)
Lester w nowym domku:)
za TM Hey [*]

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

  • Dołącz do nas