Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.
Awatar użytkownika
nugatka
Zasłużony
Posty: 1303
Rejestracja: 9 marca 2010, 8:42
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: nugatka » 26 czerwca 2011, 14:31

Nelies pisze:Nowe Świnkowe Forum? Byłam tam. Pisałam tam problem, dobrze opisany, tu tez go pisałam, tam dostałam odpowiedzi, że to poważna choroba i że świnka pewnie umiera, a tu, że to tylko popcorning. Tak, to był popcorning -_- Więc radzę nie sugerować się tym co tam mówią, jeżeli chodzi o wiedzę. A sprawiedliwość - jeżeli chodzi o to, to nie mogę ocenić ;)


No rzeczywiście... akurat wypowiedziała się aż 1 użytkownik sugerując coś poważnego i już nie należy sugerować się radami pochodzącymi z tamtego forum... Reszta osób odniosła się delikatniej. No nie ma co... Poza tym, sama opisałaś ten temat tak, że można było stan świnki uznać za chorobę.
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2011, 14:34 przez nugatka, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Nelies
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 23 czerwca 2011, 18:59
Świnki morskie: Maniek <3
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Nelies » 26 czerwca 2011, 14:34

Tak, teraz to wiem. Po prostu mnie wtedy poniosło troszku, przepraszam. Można uznać mój post za zbędny. Jeszcze raz przepraszam ^^"

Opinia po przemyśleniu - nic do nich tam nie mam. Czasem tam wchodzę, ale nie tak często jak tutaj, tam siedzi dość mało osób. Albo inaczej - mało osób jest aktywnych na raz, więc trochę się tam nudzę.

Obrazek

Awatar użytkownika
Meam
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 16:06
Świnki morskie: Rita- mały terrorysta
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Meam » 14 lipca 2011, 11:02

Jeżeli mogę się wtrącić :) Uważam, że forum jest dość kiepskie. Według mnie panuję tam nie miła atmosfera. Byłam na tamtym forum ok, miesiąca. Wyraziłam swoje zdanie i od razu ostrzeżenie- była to kulturalna wypowiedź. Postanowiłam zrezygnować z tego forum, ponieważ nie będę udzielać się na forum na którym nie mogę mieć własnego zdania. :|

Rita jest ze mną od 10.05.2010

Awatar użytkownika
Wonder10
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 23:23
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Wonder10 » 14 lipca 2011, 22:16

Meam pisze:Jeżeli mogę się wtrącić :) Uważam, że forum jest dość kiepskie. Według mnie panuję tam nie miła atmosfera. Byłam na tamtym forum ok, miesiąca. Wyraziłam swoje zdanie i od razu ostrzeżenie- była to kulturalna wypowiedź. Postanowiłam zrezygnować z tego forum, ponieważ nie będę udzielać się na forum na którym nie mogę mieć własnego zdania. :|

Też jestem na tym forum, znam je , zresztą bywam na wielu, wielu innych .
Na żadnym forum nikt nigdy się mnie nie uczepił , żeby mi dać osta albo bana za wolnosć słowa.
Mnie jak i setek innych użytkowników. Po prostu trzeba znać zasady i nie przeginać.
Założę się ,że i tu by Cię potraktowali podobnie jakbyś uprawiała samowolkę.
Ludzie zlitujcie się , co za słabe wykręty.

Po prostu prędzej uwierzę w to , że młodzi ludzie dziś nie potrafią wyrażać swojego zdania albo że naginają zasady aniżeli w to , że się dostaje kopa za nic.
No a zbanowani przenoszą się z reguły gdzie indziej i potem tam próbują swoich swobodnych taktyk obrażając konkurencję.Nic nowego , w sumie chwalić nie będą.
Mi to centralnie zwisa , bo ja bywam gdzie jest coś mądrego do poczytania a teksty małolat w stylu : jaka to ja jestem biedna , co rusz usiane bykami -omijam.
Po prostu. Są mało czytelne i niezbyt pouczające.

To jak jesteś niewinna to powiedz za co Cię wylali , wskaż swoj nick bo brak argumentow by stanąć po twojej stronie ;)
No i żeby nie było ja tylko wyrażam swoje zdanie , :lol: bo czasem nie mogę jak tak skacze po forach i widzę jak ludzie chcą się wybielić cudzym kosztem.

WONDER najpiękniejszą świnką wszechczasów...

Awatar użytkownika
Meam
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 16:06
Świnki morskie: Rita- mały terrorysta
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Meam » 15 lipca 2011, 10:17

Wonder co jak co, ale ja nigdy nie przeginam. Wychodzę z zasady, że na każdym forum jest Regulamin i trzeba się do niego stosować ;) Tak też robię

Rita jest ze mną od 10.05.2010

Awatar użytkownika
Wonder10
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 23:23
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Wonder10 » 15 lipca 2011, 10:35

Skoro tak twierdzisz , być może masz rację. Jednak skąd my to mamy wiedzieć póki nie znamy sytuacji ?
Celowo pominęłaś kwestię odpowiedzi na pytanie za co oni Ciebie wylali i nie powiedziałaś jaki masz tam nick ? Stanęlibyśmy w twojej obronie ,jeśli Cię tam niesłusznie potraktowano.
Teraz można pomyślec , że po prostu ściemniasz a racja jest po stronie dbających o porządek...
Dla ludzi dorosłych liczą się fakty i konkretne argumenty , młodych wystarczy spławić , ot co a uwierzą w byle kit. :twisted:

Temat jest po prostu śmieszny ale problem niezwykle na czasie. Jeden zwala na drugiego szargając opinię innym. :roll:

WONDER najpiękniejszą świnką wszechczasów...

Awatar użytkownika
Meam
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 16:06
Świnki morskie: Rita- mały terrorysta
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Meam » 15 lipca 2011, 11:31

Jaki mam nick już nawet nie pamiętam :) Było to rok temu(moje pierwsze forum o świnkach morskich).
Wyrzucono mnie za sprzeciwienie się, nie zgodziłam się z wypowiedzią Moderatora. Moja wypowiedz była kulturalna i zgodna z Regulaminem.

Wonder masz rację ;) Nie ma co, obgadywać tamtego forum. W końcu forum konkurencyjne, im zapewne też się nie podoba to co my robimy na naszym forum. Więc moim zdaniem jest to błędne koło :P

Rita jest ze mną od 10.05.2010

Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Sensibles » 15 lipca 2011, 13:07

No i właśnie sek w tym, że tutaj nie chodzi o obgadywanie. Chodzi o kulturalne wyrażenie swojej opinii na temat innego forum, bez tekstów typu "A Tunrida to, a Tunrida tamto..". Przecież nie o to chodzi.

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

PannaM
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 18 grudnia 2010, 20:05
Świnki morskie: Draco
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: PannaM » 17 lipca 2011, 17:09

A ja powiem, że na NŚF stawiałam swoje pierwsze kroki w świnkowym temacie i dość miło to wspominam. Jeśli samemu było się w porządku, reszta tak odnosiła się do Ciebie (bynajmniej za "moich" czasów). Dzięki wypowiadającym się tam użytkownikom dowiedziałam się wielu ważnych informacji o żywieniu i opiece nad świnką zanim jeszcze byłam właścicielką takowej. Zresztą do tej pory jeśli mam jakieś wątpliwości sprawdzam to na NŚF.


Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Sandi » 18 lipca 2011, 13:56

Ja powiem wprost, owszem, było to moje pierwsze forum o świnkach, dowiedziałam się tam wielu przydatnych mi rzeczy dotyczących świnek, na początku było fajnie i zabawnie, ale potem atmosfera zaczęła się psuć, pokłóciłam się z pewną użytkowniczką i zostałam zbanowana.

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas