Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.
Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: vagina_denata » 22 lutego 2011, 1:50

Pohjola pisze:Hmm, wiecie, że jak ktoś z Administracji NŚF to przeczyta to nie macie juz czego tam szukać ....


To chyba musiałaby być bardzo obrażalska Administracja :lol:

Nigdy nie byłam na tym forum, ale takie rzeczy wypisujecie, że chyba się zarejestruje z samej ciekawości ;)

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Awatar użytkownika

Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Sandi » 22 lutego 2011, 12:41

Niech sobie każdy czyta i niech zobaczą, jaką opinię mamy o ich forum.
Bo to, co tam czasami wypisują po prostu innych uraża.

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Awatar użytkownika
monila1000
Zasłużony
Posty: 902
Rejestracja: 5 stycznia 2011, 15:51
Lokalizacja: Starachowice
Świnki morskie: Lucky;)
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: monila1000 » 22 lutego 2011, 14:10

Sandi a za co cię zbanowali te kilka razy że chcieli cię wyrzucić od razu gdy tylko ponownie się zarejestrowałaś bo jeśli za nic poważnego to na prawdę czuję coraz większą urazę do tego forum co prawda już tam nie wchodzę i nie wiem za bardzo czy teraz jest milej niż jak byłam ale z tego co patrzyłam tam nigdy nie jest do końca miło :roll:

mój Lucky: Obrazek

Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Sandi » 22 lutego 2011, 14:18

Tak, zarejstrowałam się ponownie bardzo niedawno, z nadzieją że atmosfera choć troszkę się poprawiła. Byłam na forum kilka dni, żadnego posta nie napisałam, tylko w powitaniach, dostałam bana.

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: vagina_denata » 22 lutego 2011, 14:34

Jeżeli na forum zarejestruje się ktoś zbanowany to zawsze się go banuje. Chyba wszędzie tak jest :roll:

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Pohjola
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 13:52
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Pohjola » 22 lutego 2011, 14:51

vagina_denata pisze:Jeżeli na forum zarejestruje się ktoś zbanowany to zawsze się go banuje. Chyba wszędzie tak jest :roll:


No z reguły na forach jak się dostanie bana to można napisać do Admina chyba ? Na powitanie nigdzie nie dają banów.
A za co, to każdy może zobaczyć, bo przecież zawsze jest wgląd w profil użytkownika i tak jest podana przyczyna. Jednej anulowali ostrzeżenie, więc może wystarczy się dogadać ?

O, znalazlam ;) To o to chodzi ?

Sandi Trzecie konto użytkownika.
Powrót zbanowanego uzytkownika.

Łamanie regulaminu. Prowokowanie kłótni, pisanie bezsensownych postów, komentowanie w dziale "zdjęcia" i "oddam/przygarnę".
Obrażanie innych użytkowników forum prze pw, grożenie im wyrzuceniem z forum.
Niszczenie atmosfery forum poprzez prowokowanie do kłótni.
Ignorowanie słownych upomnień.
Użytkownik uprzednio zbanowany, na okresie próbnym.
Kłócenie się z innymi użytkownikami, wprowadzanie zamętu na forum. Użytkowniczka była wcześniej zbanowana, powróciła na forum na specjalnych warunkach, których nie dotrzymała.


Czyli co?Pozwolili Ci wrocic po tym jak bylas zbanowana i nie trzymalas sie regulaminu. W to ma wglad kazdy, Nicia może potwierdzic. Szczerze to jestem zarejestrowana na chyba każdym forum o swinkach lacznie z forami klubow. Na jednych sie udzielam, na innych tylko czytam. Tutaj myslalam,ze zostane dluzej, bo dzieki dwom uzytkowniczkom odzyskalam wiare w doinformowanych ludzi (dzieki nugatka i vagina_denata). A wy sie zachowujecie jak obrazalscy, co dostali osta i bana i jeszcze sa dwulicowi, bo ciagle tam zagladaja. Mnie nie podobala sie atmosfera Caviarni, po 2 tygodniach przestalam wchodzic, ale nie rozpowiadam, ze sa 'BEEE' .... Pokory i ogłady, ludzie :shock: Po prostu nie kazdemu jest wszedzie dobrze i nie kazdemu sie wszystko podoba....


Awatar użytkownika
NiCiA
Użytkownik
Posty: 799
Rejestracja: 21 listopada 2010, 13:02
Lokalizacja: Polska
Świnki morskie: Philipek i Kajtuś
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: NiCiA » 22 lutego 2011, 15:15

Sandi pisze:No właśnie, Tunrida czasami potrafi przesadzić z wypowiedziami, chyba nie zdając sobie sprawy, że potrafi zranić innych. Np. moja przyjaciółka zapytała jakie imię ma nadać rodowodowemu Skinny (NiCiA), a Tunrida napisała, że skoro to robi jakąś różnicę, czy ma rodowód czy nie, to niech go nazwie Rodowodowy Proś, czy coś takiego :?
Albo cały czas wysyłała mi prywatne wiadomości, które mnie raniły.
Ja również przepraszam, jeśli kogoś obraziłam.


Tak,Sandi ma rację.Tunrida mnie 'trochę' obraziła jak na MODERATORA :roll: Napisała mi,że mam rodowodowego Skinka nazwać KSIĘCIUNIO skoro chce jakieś ładne imię dla prośka...No sorry,ale wiadomo,nie wszystkie imiona muszą mi się podobać.Ja już na to forum na pewno nie wejdę - nie pamiętam hasła i dobrze .
Nikogo tam NIE obraziłam,prędzej to ja zostałam kilkanaście razy obrażona...

Może i Sandra została zbanowana kilka razy,ale za jakimś razem na pewnie nie uczciwie.Inni uzytkownicy tak samo zostali potraktowani jak Ona.

Dobra,ja już na temat tamtego forum nie będę się wypowiadała.Byłam,spędziłam tam kilka fajnych chwil i to już jest mój koniec.


Pohjola
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 13:52
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: Pohjola » 22 lutego 2011, 15:20

A pomyślałaś, że może jej sie to imię podoba po prostu ?
Imie jak imię, Genowefa to też imię ;)

A dobra, nieważne. Nie ma co sie wkręcać ;)


Awatar użytkownika
NiCiA
Użytkownik
Posty: 799
Rejestracja: 21 listopada 2010, 13:02
Lokalizacja: Polska
Świnki morskie: Philipek i Kajtuś
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: NiCiA » 22 lutego 2011, 15:26

Yhy,na pewno jej się podobało - napisała to specjalnie,sama zobacz.

http://swinkimorskie.org/sforum/viewtop ... &start=330
Od tamtego czasu na forum nie wchodzę i nie wejdę.Dość już miałam wysłuchiwania kłamstw i poniżania mnie.


Awatar użytkownika
ginegol
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 2 lutego 2011, 9:33
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Świnki morskie: Bolesław i Emilcia [*]
Kontaktowanie:

Re: NŚF co sądzicie o tym Forum ?

Postautor: ginegol » 22 lutego 2011, 15:58

Tunrida wczoraj mi napisała, żebym jej podała przykłady obraźliwych komentarzy. Napisała to w taki sposób jak wszystko co pisze. Usunęłam tą wiadomość, więc jej nie zacytuje, ale to było mniej więcej coś takiego:
No, jeżeli cągle dodaję komentarze to znaczy na każdym kroku. Podaj mi przykłady jak polecam gotowanie świnek w garnku. Czekam na cytaty, na wiele cytatów.
Jak na moderatora to chyba przesada, co? Księciuno napisała specjalnie, bo chciała uraźcić NiCiĘ. Ja przez ten jej post rozumiem, że jej zdaniem imię świnki wcale nie musi do niej pasować i odpowiadać właścicielowi. Ja osobiście nie zostałam strasznie urażona przez Tunridę, ale kiedy widzę jej posty to już się boję, że kogoś obrazi, albo doda komentarz. Przez ten post w, którym Tunrida uraziła NiCiĘ to forum zbrzydło mi do reszty, gdyż NiCiA (Nikola na NŚF) to była moja ulubiona użytkowniczka.

Bolesław <333
Bonus <333
Cyntia <333
Emilcia [*] <333
Ginuś <333
Gutka <333

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas