Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Zwracanie się po imieniu/po nicku

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.
Konto usunięte

Re: Zwracanie się po imieniu/po nicku

Postautor: Konto usunięte » 6 lipca 2011, 0:41

Ja wole pozostac przy nicku,troche tajemniczo,kazdy moze byc kim chce,a nie chce mi sie pisac Aga(vagina_denata).lub zwracajac sie do kogos za kazdym razem pisac :sorry a jak Ty miales na imie?Nie da sie zmienic nicka?


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Nefele
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 7 marca 2011, 22:08
Świnki morskie: Zulson
Kontaktowanie:

Re: Zwracanie się po imieniu/po nicku

Postautor: Nefele » 6 lipca 2011, 11:28

Ja chyba zostanę przy moim nicku ;). Są osoby, które czasem tak na mnie mówią w realu, ale tylko to co mnie znają z neta. Tak to nigdy nie miałam jakiś specjalnych przezwisk ;).

Hehe ale swoją drogą (przepraszam za skojarzenie) to ten post to normalnie jak spotkanie AA. Mam na nick Adam ale chcę żebyście do do mnie zwracali Adamaszek! - Cześć Adamaszek! Etc ;). Hehe takie nie wiem czy to dobrze zabrzmi jak powiem, że pozytywne skojarzenie ;P. Swoją drogą gdybym nie zajrzała w ten temat to bym nawet nie zauważyła, że w podpisie macie prośbę bo nie zwracam uwagi na podpis :).

Obrazek

Martex
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 26 grudnia 2010, 17:09
Świnki morskie: Miki i Lukas
Kontaktowanie:

Re: Zwracanie się po imieniu/po nicku

Postautor: Martex » 10 lipca 2011, 20:50

Ja też wolę zostać przy nicku ;-) Ale tak tylko... moje imię nie jest żadną tajemnicą ;-) Nazywam się Martyna , większość mówi do mnie "Tynka" ;)


Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: Zwracanie się po imieniu/po nicku

Postautor: Sandi » 11 lipca 2011, 17:46

Zgadzam się,zdecydowanie bardziej wolę zostać przy nicku. Nie będę zgadywać, kto jest kim, bo na forum może być np. 10 Martyn i 4 Dominiki ;)

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Sandrunia
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 26 stycznia 2011, 14:11
Kontaktowanie:

Re: Zwracanie się po imieniu/po nicku

Postautor: Sandrunia » 13 lipca 2011, 10:13

Ja tak jak Sandi wolę zostać przy nicku :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas