Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Ostrzeżenia i bany

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.
Awatar użytkownika
nugatka
Zasłużony
Posty: 1303
Rejestracja: 9 marca 2010, 8:42
Kontaktowanie:

Ostrzeżenia i bany

Postautor: nugatka » 10 września 2011, 18:35

Witam, bardzo podobają mi się zmiany na forum, podzielenie niektórych działów na poddziały, wprowadzenie systemu pochwał (choć w tym przypadku uważam, że prawo do dawania pochwały powinni mieć tylko moderatorzy i administrator). Natomiast brakuje mi możliwości podglądu powodów, przez które ktoś dostał ostrzeżenie lub został zablokowany. Czy można wprowadzić taką opcję, jak przy pochwałach, że kilkam na ostrzeżenie i widzę powód?

PS. Przydałoby się jeszcze więcej kolorów, przytłaczają mnie te szarości ;-). A poza tym, to wygląd jest super. Przejrzyście, czytelnie, czyli tak, jak powinno być.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Ostrzeżenia i bany

Postautor: vagina_denata » 10 września 2011, 19:25

Podgląd ostrzeżeń jest dostępny dla moderatorów, ale moim zdaniem to dobry pomysł, żeby go upublicznić.

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Konto usunięte

Re: Ostrzeżenia i bany

Postautor: Konto usunięte » 10 września 2011, 19:31

Pracujemy nad zmianami,niestety ograniczona ilosc czasu... :? co do pochwal,zastanawiam sie czy to dobry pomysl,bo coniektorzy sypia nimi jak z rekawa, osobiscie uwazam,ze powod przyznania ostrzezenia jest sprawa moderatorow i osoby zainteresowanej,ale mozliwosc czytania tego przez innych moze stac sie motywacja do poprawy,co do subforow,forum sie rozwija i w miare rozwoju dzielimy tematy by uniknac chaosu,dziekuje za uznanie :lol:


Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Ostrzeżenia i bany

Postautor: Becia » 10 września 2011, 20:03

Hm, no ja też jestem za tym, żeby to moderatorzy rozdawali pochwały, bo ktoś może zostać urażony, bo na przykład napisał wyczerpującą odpowiedź i nic z tego, albo na odwrót. Przy tych ostrzeżeniach, to nie wiem, czy to będzie dobry pomysł, bo na forum może coś wybuchnąć. ;) No ale jak tam sądzicie, nie ja jestem moderatorem, żeby to ustalać. Tak jak mówi Nugatka, żywe kolory mogłyby się przydać.


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Ostrzeżenia i bany

Postautor: Sensibles » 10 września 2011, 23:31

Beciu, jak ktoś napisze wyczerpującą odpowiedź i zasłuży na pochwałę, to z pewnością ją dostanie. ;)

Dziękujemy za pochwały :D

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Ostrzeżenia i bany

Postautor: admin » 11 września 2011, 21:55

Cierpię niestety na ciągły brak czasu. Cieszę się, że pomysł wprowadzenia pochwał się podoba. Obecnie ustawione jest to tak, że przyznawać może je tylko autor tematu oraz administracja. Wydaje mi się, że jest to optymalna konfiguracja, bo nie sposób śledzić wszystkich tematów.

Nie mam możliwości udostępnienia listy ostrzeżeń. Gdyby była taka opcja, dawno już bym to zrobił :) Cały system ostrzeżeń w oprogramowaniu naszego forum nie jest zbyt dobrze przemyślany. Mam nadzieję, że z kolejnymi wersjami będzie poprawiany.


Awatar użytkownika
keyka
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 23 sierpnia 2011, 21:19
Świnki morskie: Koff & Niki
Kontaktowanie:

Re: Ostrzeżenia i bany

Postautor: keyka » 13 września 2011, 17:57

Pochwały powinny być przyznawane tylko i wyłącznie przez administracje. Zdarzają się takie osoby które napiszą w temacie jedno krótkie zdanie i dostaną pochwałę od autora, który da je wszystkim. Trochę to nie przemyślane, ale ostateczna decyzja należy tu do administracji.


robin
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 22 lipca 2011, 22:34

Re: Ostrzeżenia i bany

Postautor: robin » 14 września 2011, 21:47

zgadza się troszkę przesadziłam, już to się więcej nie powtórzy :roll:

kocham świnki morskie

drelin
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 16 października 2011, 8:28
Świnki morskie: Zuzia [*]; Madzia & Tosia
Kontaktowanie:

Re: Ostrzeżenia i bany

Postautor: drelin » 23 października 2011, 17:52

A ja wnioskuję o wyjasnianie userom czemu ich posty znikają...
Ostatnio zmieniony 23 października 2011, 19:15 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zdanie zaczynamy z duzej litery!


Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Ostrzeżenia i bany

Postautor: vagina_denata » 23 października 2011, 18:23

Jeżeli post znika, to znaczy, że był nie na temat, bądź niepotrzebnie odświeżał stary wątek (np. w lutym ktoś pyta czy świnki mogą jeść trawę, a w lipcu ktoś pisze "hej, tak, tak, mogą!!!").

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas