Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Co się zmieniło? :)

Sugestie i uwagi na temat funkcjonowania forum oraz pytania odnośnie jego użytkowania.
Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Co się zmieniło? :)

Postautor: Becia » 5 listopada 2011, 12:43

Chciałam utworzyć taki temat, w którym moglibyśmy napisać, co się zmieniło u naszych świnek, czego ciekawego się dowiedzieliśmy, jakie korzystne zmiany zaszły, kiedy zaczęliśmy wchodzić na forum Cavii. :)
No to może zacznę: dzięki Waszej pomocy nasza rodzinka powiększyła się o kupno Timka (podaliście mi różne argumenty które przekonały moich rodziców), zakupiłam nową klatkę w sam raz pasującą dla dwóch świnek, dowiedziałam się, że świnek nie należy rozmnażać chyba, że się jest hodowcą. Wiem teraz czym karmić swoje świnki, bo dawniej kupowałam mało wartościowe karmy, te z najniższej półki. Nieraz pomogliście mi, kiedy chorował Emil i Timek. Poznałam dzięki Wam różne, fajne i sprawdzone strony internetowe sklepów zoologicznych i za to wszystko Wam dziękuję. ;)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Mango
Użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 1 sierpnia 2010, 10:40
Lokalizacja: Fajna wiocha
Świnki morskie: Celiś & Kubuś
Kontaktowanie:

Re: Co się zmieniło? :)

Postautor: Mango » 5 listopada 2011, 12:56

O, dużo się dowiedziałam. Co prawda nie mam jeszcze drugiego świniaczka, ale dzięki argumentom, które tu pisaliście w lutym moje stadko się powiększy i będzie większa klatka. Dowiedziałam się, co mogą jeść świniaczki, a czego nie. Pomogliście mi, gdy Celinek był chory i musiałam go przestawić na granulat, którego nie chciał jeść (teraz dalej na nim jesteśmy, a Celiś wcina ze smakiem). A jak jest nudno, to można pogadać z innymi użytkownikami :mrgreen:


Awatar użytkownika
Damian_1
Użytkownik
Posty: 932
Rejestracja: 15 października 2010, 20:28
Lokalizacja: okolice Żywca
Świnki morskie: Bamako
Kontaktowanie:

Re: Co się zmieniło? :)

Postautor: Damian_1 » 5 listopada 2011, 20:17

Dzięki tej stronie dowiedziałem się dużo o karmieniu świnek m.in o karmie jaką powinienem podawać, na początku dawałem vitapol, później cavie crispy i dopiero od pewnego czasu podaje karmy z wyższych półek, dowiedziałem się dużo o warzywach i owocach, nawet dzięki moim świnkom i tej stronie w lecie zasadziłem pietruszkę, bazylie i koperek ;)
Dzięki zdjęciom klatek z jakiegoś tam tematu sam urządziłem fajnie moją klatkę dla moich świnek.
Dzięki tej stronie też mam Bamaka bo dzięki niej skontaktowałem się z hodowcom od którego mam świnke.


Nataszaj8
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 października 2013, 12:53
Kontaktowanie:

Re: Co się zmieniło? :)

Postautor: Nataszaj8 » 12 października 2013, 13:43

Moja swinka przestala piszczec. Mialam zla szczoteczkę dla niej...



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Opinie i pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas