Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Internetowe sklepy zoologiczne

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
Iris
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 4 listopada 2014, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Teemo i Firo [*]
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Iris » 7 grudnia 2014, 13:41

Ostatnio zrobiłam zakupy w zdrowyzwierzak.pl i jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz produktów. Niezłe ceny i bardzo szybka wysyłka, od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Wybierając Paczkomat miałam swoje akcesoria dla świnek praktycznie w ciągu 2 dni. Co więcej, dodają drobne gratisy takie jak np. witaminki :) Nie wiem jak wygląda u nich sytuacja z karmą, ale akcesoria mają dobrej jakości (kupowałam duży, drewniany domek, pojnik i zabawki).


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Sensibles » 30 grudnia 2014, 19:43

Iris, no na przykład nie mają karm Versele Laga, to dla mnie duży minus, bo nie mogłabym zamówić jedzonka dla świnek, które jednak jest chyba najczęściej podstawowym "powodem" zakupów w internetowych sklepach, a oprócz tego ewentualnie dokupuje się jakieś inne gadżety czy przysmaki :)

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Awatar użytkownika
Iris
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 4 listopada 2014, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Teemo i Firo [*]
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Iris » 30 grudnia 2014, 22:38

No tak, jak najbardziej rozumiem i ma to sens :) Osobiście zdarza mi się wpaść w mini-szał zakupowy w kwestii dodatków do klatki oraz zabawek czy też smakołyków, stąd opinia tego typu - bez wspominania o karmie, niestety, za co przepraszam ;)


Awatar użytkownika
bella_
Użytkownik
Posty: 127
Rejestracja: 24 października 2013, 14:53
Lokalizacja: Gdynia
Świnki morskie: Nutka i Lusia
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: bella_ » 11 stycznia 2015, 17:10

Chciałam polecić wszystkim sklep Hipcio http://hipcio.sklep.pl/. Do tej pory zamawiałam w Animali. Ale Hipcio ma większy wybór karm (bardzo dobra cena VL CN) oraz siana (jest Węgrowskie) i ziół. Potrzebowałam również półeczki i podest do klatki czego nie ma w Animalii. Najlepsza jest jednak dostawa! Odniosłam wrażenie, że sklep jest po sąsiedzku :tooth: Zamówiłam wieczorem a następnego dnia już miałam paczkę w domu. Rewelacja :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nagietkka
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 4 marca 2015, 17:12
Świnki morskie: Tuptuś i Chrumek ;)
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Nagietkka » 5 marca 2015, 19:32

Ja kupuję w sklepie internetowym http://www.zooplus.pl. Jestem z niego bardzo zadowolona, ceny dobre i powyżej 100 zł przesyłka za darmo! Dodatkowo można uzbierać tam punkty bonusowe, które "dochodzą" z każdą zamówioną paczką. Za punkty bonusowe możemy zamówić darmowe, np. przysmaki. Z dostawą różnie to bywa, czasem przychodzi po 2 dniach, a czasem po 4 :) Sklep jest dla różnych rodzajów zwierzątek, więc myślę, że każdy powinien znaleźć tam "coś dla siebie" :D


mulan61
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 6 marca 2015, 13:40

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: mulan61 » 6 marca 2015, 13:41

z tym kupowaniem w internecie jest różnie, nie zawsze przyjdzie to co trzeba, ale z drugiej strony nie trzeba wychodzić z domu :)


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: pupillo_pl » 9 marca 2015, 8:09

mulan61 pisze:z tym kupowaniem w internecie jest różnie, nie zawsze przyjdzie to co trzeba, ale z drugiej strony nie trzeba wychodzić z domu :)


Jak to? Zawsze przyjdzie to, co zamówisz. Chyba, że jakiś sklep oszukuje, co należy tępić!


Milianna
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2015, 23:57
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Milianna » 17 marca 2015, 0:01

Witam,
Ja dla odmiany nie chcę zachęcić tylko ostrzec przed nową firmą na rynku "4 PAWS".
Firma długo nie dostarczała mi towaru (ponad tydzień, choć na stronie była informacja, że towar dostępny w ciągu 24 h) i zaproponowała abym anulowała zamówienie. O pilnej potrzebie dostarczenia produktów (ze względu na chorobę kota) napisałam w zamówieniu. I tak od końca stycznia br. do dnia dzisiejszego nie zwrócono mi wpłaconych pieniędzy (choć kilkakrotnie podawano termin zwrotu, to pieniędzy w ogóle nie otrzymałam).
Ostrzegam przed zakupami w tej firmie. Później doczytałam, że firma prowadzona jest jednoosobowo i zaczynam obawiać się czy rzeczywiście sprzedaje, czy może wyłudza pieniądze.
Firma zachęciła mnie szybkością, na którą powoływano się na stronie głównej (od miesiąca zmieniała się cała szata graficzna strony internetowej i brak tych informacji) oraz niską ceną.
Niestety w konsekwencji straciłam pieniądze, a towaru nie dostałam.
Dodam, ze wiele produktów zamawiam drogą internetową i jest to pierwszy przypadek, gdy zostałam oszukana, dlatego ostrzegam innych kupujących drogą internetową przed firmą 4 PAWS.

Korzystam na bieżąco z kilku firm i naprawdę na żadnej z nich nie zawiodłam się i mogę w 100% je polecić. Są wśród nich: ZOOART, ZOOPLUS czy KRAKVET. W firmach ZOOART i ZOOPLUS towar zawsze dostaję bardzo szybko, a niejednokrotnie po dwóch dniach od złożenia zamówienia.

Jeszcze raz ostrzegam - omijajcie jak najdalej firmę 4 PAWS, jeśli nie chcecie, jak ja, stracić swoich pieniędzy.


Konto usunięte

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Konto usunięte » 31 lipca 2015, 19:16

Polecam sklep zoofaktor są na allegro i mają też własną stronę. Potrafią dobrze doradzić, a wysyłka często jest tego samego dnia jeśli wybierze się paczkomat.


Moreni
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:37
Lokalizacja: Elbląg
Świnki morskie: Momo
Skuld
Ahsoka
Serenada
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Moreni » 31 lipca 2015, 20:36

Ja jak dotąd kupowałam w zooplusie i jestem zadowolona.Choć ostatnio kurier przywiózł mi 2,5kg CN i świński transporter w pudełku metr na półtora. No i z dostawą bywa różnie, ale to już raczej kwestia firmy kurierskiej (polecam korzystać z dpd).


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

  • Dołącz do nas