Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Internetowe sklepy zoologiczne

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Magda_Oska » 23 lutego 2008, 22:35

No tak mi się właśnie wydawało, że te 5 kg. to trochę za dużo :)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika

spychata
Hodowca
Posty: 6
Rejestracja: 10 marca 2008, 23:24
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: spychata » 12 marca 2008, 0:11

ja polecam sklep http://www.planeta-zoo.pl - to bardzo mili i kontaktowi ludzie, staną na rzęsach żeby zadowolić wszystkich zamawiających :) Sprawdźcie sami
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2011, 21:22 przez kasik, łącznie zmieniany 7 razy.
Powód: poprawa błędnego linka.


Awatar użytkownika
Vampi
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 31 sierpnia 2009, 21:40
Lokalizacja: Częstochowa/Mielec
Świnki morskie: Rem
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Vampi » 31 sierpnia 2009, 21:48

Jeśli rozchodzi sie o zoologiczne sklepy internetowe, to z miejsca polecam krakvet'a. Zamawiam tam od bardzo dawna i dosc często i jeszcze nigdy sie nie zawiodlam. Wysylka powyzej 99 zl jest darmowa, dodatkowo zawsze dokladaja mi jakies gratisy, jednak to pewnie przez cene karmy dla piesa, ktora niestety jest dosc wysoka. Jak czegos im brakuje, to zawsze zadzwonia i poinformuja, wtedy mozna od razu sobie cos domowic. Czesto zdazalo mi sie, ze musialam skladac dodatkowe zamowienie, wiec nie bylo rowniez nigdy problemow z polaczeniem obu.

Tak wiec jednym zdaniem- swietny sklep ze świetnymi cenami :)


Awatar użytkownika
nugatka
Zasłużony
Posty: 1303
Rejestracja: 9 marca 2010, 8:42
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: nugatka » 1 września 2010, 9:35

http://www.planeta-zoo.pl/ => polecam ten sklep!!! Bogata oferta, szybki transport, gratisy do zamówień :). Ja brałam najtańszą zwykłą przesyłkę, doszła już po 4 dniach od zamówienia. Wydałam mniej niż 100zł za wszystko i dostałam jako gratis kolbę (2 w opakowaniu), reklamówkę firmową Versele-Laga i ulotki Nestora i Versele-Lada jak zajmować się świnką morską i innymi gryzoniami ;-).

http://www.zooplus.pl/ => tu również mają ciekawą ofertę. Raz zamawiałam w tym sklepie i pewnie na tym razie się nie skończy. Wszystko z towarem i przesyłką w jak najlepszym porządku. Co do gratisów to nie mam pojęcia, bo zamawiałam za małą kwotę, ale kto wie?

Ktoś pisał o marży, ale przecież, gdy kupujemy na miejscu w stacjonarnym sklepie, to nie płacimy za koszty przesyłki. Już nie wiem, co lepsze...


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Sensibles » 29 grudnia 2010, 13:21

Nie ma takiego tematu, a więc postanowiłam założyć. Tutaj możemy wyrażać swoje opinie na temat internetowych sklepów zoologicznych.

A teraz ja ma pytanko - znacie jakiś internetowy sklep zoologiczny, gdzie jest i Cavia Pro, i żwirek Pinio?
Ja się trochę naszukałam i nie mogę znaleźć...może wy pomożecie ?
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2011, 0:08 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Ależ jest :) Tematy połączyłem.

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Awatar użytkownika
Chochlik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 30 czerwca 2010, 19:44
Świnki morskie: Bella
Edward[*]
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Chochlik » 29 grudnia 2010, 13:43

http://www.planeta-zoo.pl

To jedyny sklep internetowy z jakiego zamawiałam. Jestem zadowolona. Dostaniesz tam żwirek pinio i Cavie Pro również.

Jeśli ktoś nie umie uszanować zwierząt znaczy to, że nie zasługuje na miano człowieka...

Awatar użytkownika
Abraxas
Hodowca
Posty: 98
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 17:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Świnki morskie: Hodowla Rasowych Świnek Morskich Abraxas
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Abraxas » 29 grudnia 2010, 14:11

Cavia pro poniżej 25 kg bym nie kupował bo świnki go zwyczajnie nie jedzą.... już lepiej complete albo nature lub crispy

Obrazek

Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Sensibles » 29 grudnia 2010, 14:14

Bardzo dziękuję za adres sklepu - przesyłka stosunkowo tania, chociaż na animalii jest znacznie tańsza - ale trudno :D
Wyposażenie wystarczające jak na moje potrzeby, już zamówiłam przedmioty :) Już tylko wpłacę pieniądze przelewem i będzie wszystko zrobione :)

Cavia Pro nie jedzą? Na Cavię Complete mnie aktualnie...hmmm...nie stać. Bo tam pół kg kosztuje tyle, ile kg innej karmy VL...Zamierzałam kupić jak na razie 1 kg, zobaczyć, jak świnka będzie to jadła...

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Awatar użytkownika
Abraxas
Hodowca
Posty: 98
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 17:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Świnki morskie: Hodowla Rasowych Świnek Morskich Abraxas
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Abraxas » 29 grudnia 2010, 14:19

mi chodziło oto, że cavia pro w workach mniejszych niż 25kg jest przez świnki nie lubiana po prostu jej nie jedzą. Mówiąc szczerze jak ją zamówiłem to nawet mnie odrzuciło od worka na sam jej zapach. Worki po 25kg zostały specjalnie zmienione dla hodowców bo nikt inny 25 kg worów nie kupuje bo na cholerę komu tyle zanim to zużyje to straci wszystkie właściwości. Zamów lepiej cavia crispy albo cavia nature. Jeśli na complete nie możesz sobie pozwolić.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Sensibles » 29 grudnia 2010, 14:26

Ja Cavię Crispy i Cavię Nature posiadam aktualnie, świnka wybiera niektóre składniki, a więc połowa idzie do kosza. Ale chodzi Ci o to, że karmy pakowane poniżej 25 kg są śmieciowate, niedobre? Próbowałeś?

Ja poczekam jeszcze na opinię Chochlika, bo zdaje się, że ona też używa tej karmy - jeśli również będzie negatywna, po prostu nie kupię tej karmy, a jeśli głosy będą się wahały - zapytam na innych forach :)

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

  • Dołącz do nas