Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Internetowe sklepy zoologiczne

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Paula
Użytkownik
Posty: 1226
Rejestracja: 17 lutego 2013, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Paula » 28 lipca 2013, 22:32

Nie nie, ja zamowilam w czwartek w nocy czyli w piątek juz mieli wiadomosc i napisali automatycznie na tej stronie po zalogowaniu i sprawdzeniu czy przesylka zrealizowana ze sa w trakcie pakowania bo im brakuje 3 produktow, to lepiej jakby od razu napisali czego niema a nie ze czekam i niewiem kiedy mi wysla ta paczke :(

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

Olivianna
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 16 lipca 2013, 11:30
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Askja
Colima
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Olivianna » 28 lipca 2013, 22:48

może szybciej będzie.. napisali ile może zająć im gromadzenie? może już jutro albo we wt wyślą.. kurde.. ja bym im zły komentarz wystawiła
chociaż jak mają dużo zamówień.. kto wie jak tam jest w takich sklepach
spokojnie.. ważne by paczka przyszła.. jest lato świnki dadzą radę nawet jak na 2 dni karmy im zabraknie, nie martw się tak

Obrazek

Paula
Użytkownik
Posty: 1226
Rejestracja: 17 lutego 2013, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Paula » 28 lipca 2013, 23:04

nie no zlego wystawiac nie bede bo przy produktach napisane jest ze czas realizacji 1-3 dni, inne maja od 3-5 itp., itd. ale to tak jakby tych produktow nie mieli to bez sensu troche bo sie zamowi, czeka a tu lipa, ale moze jutro juz beda mieli calosc i skompletuja, ewentualnie wtorek, bo ogolnie sklep dobry raczej i nie drogi ;)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: vagina_denata » 28 lipca 2013, 23:08

Paula pisze:ale te pozostałe były pewnie tez na Twój koszt, nie? Ja troche niezbyt mam bo wybrałam płatnosc przy odbiorze no i to kurier wiec 15 zł w plecy, a paczka pewnie bedzie dopiero w piątek, o ile w ogole w tym tygodniu x/

Zamawiam z odbiorem osobistym, więc nie było kosztów przesyłki. Jak zamawiałaś to jaki symbol był przy produkcie? Zaznaczyli, że nie mają tego w magazynie?

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

MartaP
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 25 czerwca 2013, 22:58
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: brak :(
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: MartaP » 28 lipca 2013, 23:19

Ja bym na Twoim miejscu napisała im wiadomość z propozycją, czy mogą dosłać Ci brakujące produkty na ich koszt w późniejszym terminie. Nie oszukujmy się, ale oni kuriera mają za grosze :)


Paula
Użytkownik
Posty: 1226
Rejestracja: 17 lutego 2013, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Paula » 28 lipca 2013, 23:20

vagina_denata pisze:
Paula pisze:ale te pozostałe były pewnie tez na Twój koszt, nie? Ja troche niezbyt mam bo wybrałam płatnosc przy odbiorze no i to kurier wiec 15 zł w plecy, a paczka pewnie bedzie dopiero w piątek, o ile w ogole w tym tygodniu x/

Zamawiam z odbiorem osobistym, więc nie było kosztów przesyłki. Jak zamawiałaś to jaki symbol był przy produkcie? Zaznaczyli, że nie mają tego w magazynie?


ahaa, no to tyle dobrze miałaś ze osobiscie

Pod zamowieniem napisane mam tak: + Takim plusem oznaczone są produkty, które już dla Ciebie mam przygotowane w magazynie. Zapasy pozostałych musimy uzupełnić. Informacje o statusie zamówienia, mogą nie pojawiać się na bieżąco! <--- i teraz oczekiwanie


MartaP wczesniej im napisałam czy niedałoby rady szybciej i czekam na odp. jak nie odpisza to jutro wieczorem najwyzej się zapytam z tymi produktami na ich koszt
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2013, 23:25 przez Paula, łącznie zmieniany 2 razy.

Obrazek
Obrazek

MartaP
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 25 czerwca 2013, 22:58
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: brak :(
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: MartaP » 28 lipca 2013, 23:23

I dużo jest takich produktów bez plusika?


Paula
Użytkownik
Posty: 1226
Rejestracja: 17 lutego 2013, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Paula » 28 lipca 2013, 23:24

bez plusika 3(w tym kulka taka na jedzenie, a ona w sumie tez pilna) Wgl. razem 60 zl mam bo w tym 15 zl koszt x/

Z plusikiem 4

Obrazek
Obrazek

Paula
Użytkownik
Posty: 1226
Rejestracja: 17 lutego 2013, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Paula » 29 lipca 2013, 11:47

Napisali mi dzis ze te brakujące beda miec dzis lub jutro i czy maja mi to usunac jak niechce czekac, ale juz wole poczekac bo droga troche ta przesylka. Dobrze ze odpisali.


Edit: 16:46

Jednak mi teraz napisali, te brakujące rzeczy juz uzupelnili, nie mieli tylko paluszkow miesnych dla psow ale zapytali czy moga byc takie identyczne paseczki to wyslali by paczke juz dzis, zgodzilam sie (1 zl mam taniej) Błyskawicznie odpisali ze juz zmienili i mozliwe ze dzis wyslą :) Jednak animalia są ok :) I szybko odpisują :)

Obrazek
Obrazek

Olivianna
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 16 lipca 2013, 11:30
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Askja
Colima
Kontaktowanie:

Re: Internetowe sklepy zoologiczne

Postautor: Olivianna » 8 sierpnia 2013, 18:51

mam do Was pytanie, zawsze zamawiałam z Animali, ostatnimi czasy kupowałam z znajomym zoologu jeszcze taniej, ale teraz chcę znowu przez Internet zamówić paczkę bo nie mam czasu latać po sklepach, i mam problem bo w Animali nie ma sianka, które moje prosiaczki najbardziej lubią i której nie ukrywam jest najtańsze, nie ma zbyt wielu smakołyków, same kolby. Na jakiej stronie można dokonać zakupów wszystkiego za jednym zamachem? Może ktoś z Was ostatnio zamawiał jakąś paczkę. Chodzi o podstawy: karmę, zioła, smakołyki, sianko i chcę wymienić poidełko na nowe i nowy paśnik. Chodzę po wszystkich polecanych stronach, ale jak na złość na każdej czegoś mi brakuje.

Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas