Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Sklep SZOPEK.pl

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
Justyna K
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 4 października 2007, 15:53
Lokalizacja: Szczecin-Kijewo
Świnki morskie: świnka Dexter+Fantasja+Navara+Łezka pies:Max moje świnki pochodza z hodowli BANIE MISIE :D
Kontaktowanie:

Sklep SZOPEK.pl

Postautor: Justyna K » 17 kwietnia 2009, 14:36

Słuchajcie mam problem,po przeczytaniu jednego z tematów zwiazanych z klatkami dla świnek zakupiłam jedna w sklepie szopek.pl trzy dni temu po zakupie zrobiłam przelew i do tej pory sklep milczy.Cisza,nikt nie odpisuje na moje malia.Numeru telefonu do sklepu nie ma nigdzie podanego.Jestem wściekła że dałam sie tak zrobić jak małe dziecko :wsciekly: czy ktoś z Was ma może do nich numer telefonu lub mieszka gdzieś blisko tego sklepu ??


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Justyna K
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 4 października 2007, 15:53
Lokalizacja: Szczecin-Kijewo
Świnki morskie: świnka Dexter+Fantasja+Navara+Łezka pies:Max moje świnki pochodza z hodowli BANIE MISIE :D
Kontaktowanie:

Re: Sklep SZOPEK.pl

Postautor: Justyna K » 17 kwietnia 2009, 17:50

Po wielu próbach udało mi sie dodzwonić i porozmawiac z Pania.Niby wszystko wyjaśnione i mieli dziś wysłać przesyłke.Zobaczymy czy dojdzie i czy bedzie wszystko oki jednak i tak zdrowo sie najadłam strachu.Pani powiedziała ze dużo ludzi pisze maila i nie ma kto odpisywać :/


Ana
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 26 września 2008, 14:11
Świnki morskie: Funcia, Kevinek[*]
Kontaktowanie:

Re: Sklep SZOPEK.pl

Postautor: Ana » 17 kwietnia 2009, 19:59

Tak czasem bywa, ale dobrze, że sie dodzwoniłaś :)


Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Sklep SZOPEK.pl

Postautor: Guffi » 17 kwietnia 2009, 20:46

Oj, to miałaś strasznego pecha.
Sklep słynie z super obsługi, świetnego kontaktu ze sprzedającym, same zalety :)
Widocznie do przypadek. Kiedy ja wysłałam im maila- odpowiedź dostawałam dosłownie po minucie.
Nie przejmuj się, klatka na pewno dojdzie, zaręczam :tak:


Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Sklep SZOPEK.pl

Postautor: Magda_Oska » 17 kwietnia 2009, 20:53

Justyna K pisze:Pani powiedziała ze dużo ludzi pisze maila i nie ma kto odpisywać :/

Jak mi dobrze zapłacą, to ja mogę za nich odpisywać :D

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Sklep SZOPEK.pl

Postautor: admin » 18 kwietnia 2009, 10:02

Jakby ktoś szukał pełnych danych kontatkowych, to znajdują się w dziale O firmie ;)


Awatar użytkownika
Justyna K
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 4 października 2007, 15:53
Lokalizacja: Szczecin-Kijewo
Świnki morskie: świnka Dexter+Fantasja+Navara+Łezka pies:Max moje świnki pochodza z hodowli BANIE MISIE :D
Kontaktowanie:

Re: Sklep SZOPEK.pl

Postautor: Justyna K » 23 kwietnia 2009, 8:18

Na szczeście wszystko dobrze sie skończyło :) klatka jest


Anonymous

Re: Sklep SZOPEK.pl

Postautor: Anonymous » 18 grudnia 2010, 19:39

WItam,
ja również mam niestety negatywne skojarzenia ze sklepem Szopek. Jakiś czas temu kupowałam od nich sporo rzeczy dla moich prosiąt. Najpierw baaardzo długo czekałam na dostawę, jak dzwoniłam, to mówili, że jutro i tak codziennie a mieszkam w sumie z 15 min jazdy samochodem od tego sklepu. Potem się okazało, że kilku rzeczy nie ma i wymienią je na inne. Dostawa dotarła w końcu późnym wieczorem, bez domku za dwadzieścia parę zł, który zamówiłam, z zaręczeniem, że jak tylko domek będzie to doślą albo oddadzą kasę. Kasy ani domku nie widziałam od tej pory. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED WPŁACANIEM OD RAZU PRZELEWU. Ponadto karma, którą kupiłam była jakby przeterminowana albo podrobiona, ponieważ kupuję tą karmę od lat i wygląda ona trochę inaczej.
Także niestety zdecydowanie odradzam zakupów w tym sklepie. I zawsze przy każdym sklepie starajcie się płacić przy dostawie a nie przelewem, bo można się nabrać. Sprawdzajcie towar przy kurierze i w razie czego od razu reklamujcie.
Życzę udanych i rozważnych zakupów.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

  • Dołącz do nas