Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Zoologi w Gorzowie

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
irmina
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 3 grudnia 2009, 18:44
Kontaktowanie:

Zoologi w Gorzowie

Postautor: irmina » 3 grudnia 2009, 19:33

W Gorzowie jest naprawdę fajny sklep zoologiczny kakadu. Znajduję się on przy placu (pomniku) Jana Pawła drugiego.
Sprzedawca to miły człowiek, zna się na świnkach morskich i innych zwierzętach. Potrafi poradzić, nie naciąga.
Sklep jest zawsze czysty, zwierzątka w nim - zadbane. Świerza ściółka, czyste jedzonko, świeża woda.

W Gorzowie znajduje się również sklep Zielone Zoo. Ja akurat nie jestem zwolenniczkom tego sklepu. Mam z niego nieprzyjemne doświadczenia - sprzedawca naciąga. Zwierzęta nie mają najlepszych warunków. Nieświeży pokarm, na akwaraiiach (szybkach) glony. Po prostu rzadko tam sprzątają. Towar jest drogi. Sklep znajduje się Panoramie, przy tesco, na 2 piętrze.

Jest jeszcze kilka sklepów do których po prostu nie uczęszczam.. ja kupuję tylko w kakadu bo jest tam tanio i dobrze. Zapraszam do tego sklepu.


Awatar użytkownika

Anonymous

Re: Zoologi w Gorzowie

Postautor: Anonymous » 23 stycznia 2010, 17:21

Zgadzam się, że w zielonym zoo jest brudno, a zwierzęta w nie najlepszej formie. Sprzedawcy chyba przypadkowi, nie potrafią doradzić ; /.


irmina
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 3 grudnia 2009, 18:44
Kontaktowanie:

Re: Zoologi w Gorzowie

Postautor: irmina » 26 marca 2010, 20:38

Tak, a byłaś w kakadu??
Super sklep, naprawdę polecam wszystkim!
:zawstydzony:


Anonymous

Re: Zoologi w Gorzowie

Postautor: Anonymous » 12 lipca 2010, 16:30

Zgadzam się co do Kakadu .
Ale godnym polecenia jest też sklep ' Panda ' . ; ]


Bellatriks.13
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 16 grudnia 2010, 8:38
Świnki morskie: Lucek :* mój skarbek największy
Kontaktowanie:

Re: Zoologi w Gorzowie

Postautor: Bellatriks.13 » 30 grudnia 2010, 18:42

Też mieszkam w Gorzowie, ale w kakadu nigdy nie byłam. Mieszkam na os. Staszica i to trochę daleko.
Ja kupuje w zoologicznym Skalar, który znajduje się niedaleko mojego domu. Sprzedawca umie doradzić i widać, że zna się na rzeczy. Jeżeli coś jest reklamowanie jako "pokarm dla świnek", a w rzeczywistości w ogóle się nie nadaje to pan doradza i otwarcie mówi, że coś się nie nadaje.
Gdzie w Gorzowie jest sklep Panda?


Awatar użytkownika
ginegol
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 2 lutego 2011, 9:33
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Świnki morskie: Bolesław i Emilcia [*]
Kontaktowanie:

Re: Zoologi w Gorzowie

Postautor: ginegol » 21 lutego 2011, 21:30

Chcę odnowić temat.
Kakadu - chodzę tam po zakupy dla Bolesława, bo mieszkam strasznie blisko, naprawdę dobry sklep.
Zielone Zoo - nie polecam, brudno nie znają się na zwierzętach. Są dwa (albo trzy, nie pamiętam), ale żadnego nie polecam.
Panda - nie chodzę do tego sklepu, bo mam daleko, ale kupiłam w nim Boleczka.
Skalar - ogólnie może być, sprzedawca doradza i w ogóle, ale tam kupiłam Emilkę, która była ciężko chora.
To tyle, jakby były jakieś pytania co do zoologów w Gorzowie to jestem nieźle obcykana. Byłam (chyba) w każdym.

Bolesław <333
Bonus <333
Cyntia <333
Emilcia [*] <333
Ginuś <333
Gutka <333

michałło

Re: Zoologi w Gorzowie

Postautor: michałło » 24 lutego 2011, 22:05

to fakt, w zielonym zoo jest brudno.

Osobiście polecam sklep Osiedlowe ZOO na staszica (naprz. Intermarche). spory wybór produktów, sprzedawca zna się na rzeczy, doradzi i nie naciąga.
Wielki pozytyw dla tego sklepu. Miła, domowa atmosfera


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

  • Dołącz do nas