Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
aménité
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 18:30
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontaktowanie:

[Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: aménité » 27 kwietnia 2010, 19:28

Witam wszystkich serdecznie! Sklep w centrum handlowym w czeladzi M1 godny polecenia! I to bardzo...
W tym zoologicznym panują idealne warunki jak na sklep zoologiczny w takim centrum handlowym! Jestem wręcz zafascynowana tym iż przy każdym dziale Gryzoni, Gadów, Ryb jest przyporządkowany pracownik znający się w danym gatunku zwierzęcia ;)
Zwierzęta mają czysto w klatkach, maja poidła i np. świnki morskie nie sa trzymane tam w akwariach tylko w ''klatkach'' przez co jest dobry przepływ powietrza! ;)

Byłam świadkiem tego jak jedno państwo przyszło z swoim synem kupić świnkę. Byli zainteresowani więc podeszli do sprzedawczyni i zapytali czy mogą zobaczyć świnkę. Pierwsze co wypowiedziała to:
-Czy syn był chory w ostatnim czasie na np. grypę?
Na to rodzice odpowiadają:
-Na szczęście nie był na nic w tym roku jeszcze chory ;)
I zapytał się sprzedawczyni dlaczego pyta o to.
Na to ona, że chcą uniknąć tego by świnka się zaraziła od dziecka no bo jak to dziecko całuję zwierzątko, przytula i świnka może pozarażać pozostałe świnki. Świnka była Angorką co tez mnie bardzo zdziwiło, sierść jej lśniła, czyściutka, wyczesana ;)
Zdecydowali się na tą świnkę, sprzedawczyni zaprosiła ich do kasy i wyjęła spod kasy ''słuchawki'' lekarskie i osłuchała świnkę. Wypisała wniosek, że zwierzę zostało wydane zdrowe ;)
Tak więc jestem na prawdę bardzo miło nastawiona. Nawet specjalnie zapytałam sprzedawczyni co sadzi o szelkach dla świnek, an to odpowiedziała, że są bardzo niebezpieczne i każdemu kto chce kupić pyta dla kogo te szeleczki i jeśli to dla świnki, od razu odradza kupowania ich. Tak wiec faktycznie dziewczyna znała się na rzeczy!

Tak więc proszę kilka fotek sklepu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dziękuje za uwagę! ;)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
caviapage
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 11:06
Lokalizacja: Radom
Świnki morskie: Cornel

Re: [Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: caviapage » 28 kwietnia 2010, 12:28

no i co są lepsze


Karena
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 20:31
Lokalizacja: Koszalin
Kontaktowanie:

Re: [Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: Karena » 28 kwietnia 2010, 19:07

Tak, ale niestety nie są regułą.


Anonymous

Re: [Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: Anonymous » 23 czerwca 2010, 12:15

Piękna reklama sklepu... :)

Zastanawia mnie tylko, czemu w sklepie tym psy sprzedawane są jako RASOWE, choć pochodzą z pseudohodowli, nie mają ŻADNYCH dokumentów świadczących o przynależności do danej rasy, a ceny ich są niekiedy wyższe, niż w renomowanych, zarejestrowanych hodowlach.... :zdziwiony:

Mało z tego... nawet na witrynie wisi kartka, że sprowadzą na zamówienie KAŻDĄ rasę, w ciągu 24 godzin.... :/


Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: [Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: Guffi » 1 lipca 2010, 12:41

Niestety to prawda... Człowiek, który sprzedaje psy do zoologicznego jest pseudohodowcą, a nie miłośnikiem zwierząt, ma to gdzieś, w jakie ręce trafią jego podopieczni.

Tu nie chodzi o rodowód, czy jego brak. Chodzi o to, żeby kochać swoje zwierzęta i nie zabierać się za hodowlę, jeśli się tego warunku nie spełnia.

Anu pisze:Mało z tego... nawet na witrynie wisi kartka, że sprowadzą na zamówienie KAŻDĄ rasę, w ciągu 24 godzin....

Hahaha, a to dobre :D


Anonymous

Re: [Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: Anonymous » 29 sierpnia 2010, 13:12

Niestety , ale w sklepie zoologicznym w M1(Czeladź) nie jest dobrze.
Mają teraz sprawę w sądzie , za to , że parę szczeniaków zakupionych właśnie w tym sklepie u weterynarza stwierdzono pasożyty oraz nie szczepienie tych zwierząt. (Szczeniaki po 2,3 dniach ... umarły )
:zalamany:
Zwierzęta nie są szczepione , odrobaczane i są źle traktowane!
Szczury łapane za ogony , króliki za uszy , psy za ogony i koty również za ogon.
Więc naprawdę odradzam zakupu zwierząt w tym sklepie .
:wsciekly:

Pozdrawiam
:)
(Anonim)


Anonymous

Re: [Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: Anonymous » 11 grudnia 2010, 23:36

:wsciekly: śmiech mnie bierze jak to czytam .Swinie zamrazane żywe w lodówce to jest cos normalnego ?????? koty umierajace .Psy które jada z gieldy z łodzi w kartonie wrzucone miedzy klatki :wsciekly: nieraz zwloki przyjerzdzaly a teraz dupna kierowniczka kupuje psy od najwiekszego handlarza w polsce ,Ma na gratce 15 ras i z gieldy w bedzinie prawie zdechle zwierzeta a wiem to stad bo moj brat tam pracuje :hmmm:


Anonymous

Re: [Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: Anonymous » 29 grudnia 2010, 14:09

Również chciałam ostrzec wszystkich, którzy mają zamiar kupić jakiekolwiek zwierzątko w tym podłym sklepie zoologicznym. Ja "adoptowałam" tam kotka.

Adoptowałam, czyli mogłam go zabrać ze sklepu dopiero po tym, jak kupiłam dla niego wyprawkę za 50 zł. Świetna sprawa, bo nie kupiłam przecież zwierzątka, tylko przedmioty. I nie mam prawa do "reklamacji".

A zgłosiłam reklamację - zwrot kosztów leczenia, bo kotek był chory. Dostałam książeczkę razem z pieczątką jakiegoś "lekarza" z dnia 19.08.2010, gdzie kotek nie miał żadnych zmian chorobowych. Dnia 20.08.2010 już w moim domu, kotek dostał dreszczy i leciał przez ręce. Zaniosłam go czym prędzej do weterynarza - pierwsze pytanie jakie zadał mi lekarz - kotek z M1?

Leczyłam kotka jakiś miesiąc, dostał antybiotyki, zastrzyki, witaminy - miał koci katar na szczęście początkowe stadium. Później przestał wydawać dźwięki. Dostał zapalenia krtani - powikłania po chorobie. Kolejne leczenie. Na szczęście po kosztownym leczeniu kotek jest zdrowym i szczęśliwym rudzielcem, który każdego dnia odwdzięcza mi się ogromną dawką miłości. Dziś ma 6 miesięcy, wtedy miał 4 tygodnie...

Kierowniczka sklepu zaśmiała mi się w twarz mówiąc, że jesli kupiłam tego kotka to mam jej pokazać na niego rachunek, wtedy uwzglednią reklamację. Kpina.

Mam straszną satysfakcję, że uratowałam wariatowi życie, ale ile kotków z tego "sklepu" ma takie szczęście?


dsadada

Re: [Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: dsadada » 28 stycznia 2011, 20:50

Jutro mam zamiar jechać do M1 zakupić patyczaki. Nie zrobię tego, bo z tego co widzę nie najlepsze opinie są :shock:


Awatar użytkownika
monila1000
Zasłużony
Posty: 902
Rejestracja: 5 stycznia 2011, 15:51
Lokalizacja: Starachowice
Świnki morskie: Lucky;)
Kontaktowanie:

Re: [Czeladź] M1. Sklep zoologiczny ''Animals''

Postautor: monila1000 » 29 stycznia 2011, 13:28

To w końcu ten sklep jest dobry czy nie bo z tego co napisała amenite wygląda na fajny,a z dalszych postów wynika że jest nie najlepszy,a nawet fatalny,więc jak to w końcu jest?

mój Lucky: Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Dołącz do nas