Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Mikołów]ZOO AFRYKA

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Salwa
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 26 czerwca 2010, 20:24
Kontaktowanie:

[Mikołów]ZOO AFRYKA

Postautor: Salwa » 17 lipca 2010, 8:20

Co sądzicie o tym sklepie , nie koniecznie w Auchan Mikołów ? Na mnie sprawił miłe wrażenie .Zwierzęta zadbane , na początku darmowe klikery (takie mini pudełeczko , które klika , przydatne do szkolenia psa ).No ale jak w jednym z tych sklepów zauważyłam , że podnoszą szczury za ogon , co prowadzi do uszkodzeń kręgosłupa szczurka , to powoli zmieniam zdanie i wiem , że tu mini gryzonia nie kupię.A co wy o tym sądzicie ?Co uważacie o tym sklepie ?


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: ZOO AFRYKA , Auchan Mikołów...co sądzicie o tym sklepie?

Postautor: Guffi » 18 lipca 2010, 16:30

W Auchan w Bielsku-Białej też jest Zoo Afryka. 5 lat temu kupiłam tam królika, który na drugi dzień był martwy. Zaniosłam go na sekcję zwłok i weterynarz stwierdził, że miał zapalenie jelit bodajże, na które chorował już w sklepie. Pamiętam, że po przyniesieniu zaświadczenia od weta pozwolili mi wybrać dowolne produkty za łączną cenę 70zł(bo tyle kosztował królik).
Ogólnie jako osoba, która wejścia do żadnego zoologicznego nie odpuści mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest to jeden z 2 najdroższych sklepów w mieście.


Gość

Re: ZOO AFRYKA , Auchan Mikołów...co sądzicie o tym sklepie?

Postautor: Gość » 6 kwietnia 2011, 20:51

Obsługa niemiła , a szczególnie jedna kobieta chuda w czarnych włosach niepolecam!!!!! Niewarto



Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

  • Dołącz do nas