Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Zoo u Niedzielskich

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
magda_filip
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2011, 21:03
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Zealot, Raynor
Kontaktowanie:

Re: Zoo u Niedzielskich

Postautor: magda_filip » 13 marca 2011, 1:06

Ceny u niedzielskich sa zaporowe. O wiele bardziej oplaca mi sie kupic w internecie i zaplacic za kuriera 12 zl i tak bede duzo do przodu.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
ginegol
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 2 lutego 2011, 9:33
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Świnki morskie: Bolesław i Emilcia [*]
Kontaktowanie:

Re: Zoo u Niedzielskich

Postautor: ginegol » 20 marca 2011, 15:51

Moja kuzynka kupiła tam świnkę, nie było problemów. Jest drogo to prawda. U mnie w zoologu świnki są po ok. 40zł. Ona zapłaciła ok. 70-80zł.

Bolesław <333
Bonus <333
Cyntia <333
Emilcia [*] <333
Ginuś <333
Gutka <333

Karol

Re: Zoo u Niedzielskich

Postautor: Karol » 21 kwietnia 2011, 21:30

Ja za to nie polecam 'Zoo u Niedzielskich' w Galerii Gryf. Kupiłam tam pierwszą świnkę. Miała paraliż tylnych łapek z powodu braku wit. C. Zdechła u weta przy podawaniu leków ;(. Kupiłam kolejną, w Galaxy, również u tych przedstawicieli. Trzyma się bardzo dobrze, niczego jej nie brakuje.
Szukałam dla mojego Maluszka towarzystwa, kupiłam uroczą rozetkę, znowu w Gryfie. Miała to samo z łapkami co poprzednia. Wymieniłam ją na następny dzień, na malutką również rozetkę. Wzięłam w poniedziałek, strasznie cieżko oddychała, w środę wieczorem zdechła...


Awatar użytkownika
martuś
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, 22:20
Lokalizacja: Złocieniec/Szczecin
Świnki morskie: Nala i Nutka
Kontaktowanie:

Re: Zoo u Niedzielskich

Postautor: martuś » 9 maja 2011, 21:22

co do sklepu w galaxy... miesiąc temu kupiłam tam świnkę i muszę przyznać, że nie musiałam jej oswajać bo sama garnie się do ludzi (nie wiem czy ją ktoś oswajał czy po prostu ma taki charakter). Pod tym względem jestem bardzo zadowolona z prosiaczka ale okazało się, że Nala podłapała jakieś paskudztwo w sklepie i od 3 tygodni ją lecze na świerzbowca i grzybicę...

Moje Kochane Dziewczyny Za TM...
Zuzia 12.09.2003r. - 29.03.2008r. [*]
Kyubi 11.04.2008r. - 12.02.2011r. [*]
Obrazek Obrazek


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

  • Dołącz do nas