Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Kielce] Top Zoo

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
monila1000
Zasłużony
Posty: 902
Rejestracja: 5 stycznia 2011, 15:51
Lokalizacja: Starachowice
Świnki morskie: Lucky;)
Kontaktowanie:

[Kielce] Top Zoo

Postautor: monila1000 » 25 kwietnia 2011, 20:47

Ostatnio byłam w Kielcach,w realu.Znajduje się tam świetny sklep zoologiczny o nazwie TOP ZOO w sklepie można znaleźć dobre akcesoria i karmy z dobrych firm (np.versele-laga),nie ma tam zbytnio małych klatek są za to duże(podróbki ferplastu),zwierzęta mają tam świetnie są w dużych klatkach a w ich miskach nie jest vitapol tylko jakiś granulat mają świeżą wodę,są zadbane,a obsługa jest fantastyczna i ma wiedzę jak tam byłam to przyszła pani z córką może młodszą oddemnie 2 lata,chciały kupić papużkę więc ta pani sprzedawczyni najpierw zaczęła im tłumaczyć że to jest obowiązek że tym zwierzęciem trzeba się będzie zajmować że nie można go potem tak po prostu oddać i spytała się ich czy na pewno się tego podejmą odpowiedziały że tak więc pani wyszła zza lady i zaczęła wybierać im sprzęt kiedy doszli do wyboru klatki pani im powiedziała że im większa tym lepsza więc radzi im kupić dosyć dużą potem dałą im jeszcze patyczki do klatki że ten ptaszek miał czego się trzymać ogólnie ta pani miała profesjonalne podejście :)
Gorąco polecam ten sklep :D

mój Lucky: Obrazek

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
SwinekDuduś
Użytkownik
Posty: 127
Rejestracja: 13 marca 2016, 14:05
Lokalizacja: Polska
Świnki morskie: Duduś, niedługo, być może druga świnka.
Kontaktowanie:

Re: [Kielce] Top Zoo

Postautor: SwinekDuduś » 2 maja 2016, 19:36

U mnie tak samo!
Jak wybierałam Duduchę, to pani która specjalizowała się w świnkach wyszła zza lady i mi doradzała :3



Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas