Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Szczecin]Amazonia ZOO

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Dasza

[Szczecin]Amazonia ZOO

Postautor: Dasza » 13 lipca 2011, 14:32

Witam,
co myślicie o sklepie zoologicznym Amazoniazoo.pl na Poniatowskiego?
Trafiłam tam przypadkiem i muszę przyznać, że wybór karm i smakołyków mają super. Wcześniej Versele Laga widziałam tylko u Niedzielskich, a ceny jakie tam są każdy wie :/, a tu pełny wybór i to nie drogo, tak dla odmiany :)
Do tego mają też JR Farm, ziółka zuzali i herbal petsu :D
Tylko jest to kawałek ode mnie i zastanawiam się czy oni zawsze mają taki asortyment czy po prostu udało mi się trafić na dostawę...
Co myślicie o tym sklepie? Ktoś go zna?

Mają też swoją stronę internetową:
http://amazoniazoo.pl/
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2011, 17:38 przez Sensibles, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Troszkę zmieniłam post - zmiana w temacie, reszta modyfikowana przeze mnie jest zaznaczona kolorem zielonym.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Sklep Amazoniazoo.pl Szczecin

Postautor: Sensibles » 13 lipca 2011, 17:37

Witaj.
ja niestety nie znam tego sklepu, ale mnie zacheciłas, żeby tam pojechać. Mówisz, że mają JR Farm, tak?
A byłabyś taka dobra i sprawdziłabyś, jakie konkretnie karmy dla świnek morskich i gryzoni mają z tej firmy? I jeszcze jedno, jakbyś mogła - sprawdź, po ile sprzedają Versele-Laga Cavia Nature/Cavia NatureRe-balance.
Jakbyś mi to sprawdziła to byłabym Ci bardzo wdzięczna...Bo właśnie szukałam sklepu, który ma w asortymencie JR Farm. jeszcze nigdzie w Szczecinie nie widziałam, a w tym sklepie najprawdopodobniej jeszcze nie byłam.
Czekam na wiadomość od Ciebie, aż sprawdzisz. Z góry dziękuję ;)

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Dołącz do nas