Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Real Sosnowiec, M1 Czeladź

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
kin28
Moderator
Posty: 3289
Rejestracja: 20 listopada 2011, 13:56
Lokalizacja: Śląsk
Świnki morskie: Gizmula [*] Daisy [*] Coco [*] Ada [*] Lilo
Kontaktowanie:

Real Sosnowiec, M1 Czeladź

Postautor: kin28 » 21 stycznia 2012, 16:47

Co sądzicie o tych sklepach, był tam ktoś?

W Realu w Sosnowcu są produkty ok, kupuję tam karmę, ale zwierzaki :// Biedne w małych akwariach z karmą Animals..

M1 - sklep jako sklep to super, ale zwierzaki - klatki, a raczej akwaria duże, ale ile tam zwierzaków! W akw. 60cm naliczyłam 16 świnek, w czym jedna z krwawiącym uszkiem ;( Nie sądze, aby wszytskie były tej samej płci. Ja tam kupuję psu, śwince i wszystko ok, duży wybór karm, przysmaków, ubranek, akcesorii :)

btw. nie sądze, że ktoś tam wogóle był ;//

Świnka to zwierzątko bardzo towarzyskie, znakomicie czuje się w towarzystwie pokarmu.

Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Real Sosnowiec, M1 Czeladź

Postautor: Konto usunięte » 21 stycznia 2012, 23:17

Za moich czasow jak ieszkalam na Milowicach byl tam Geant,teraz real,wtedy bylo ok


justynuszek
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 czerwca 2012, 16:28
Świnki morskie: Leon :)
Kontaktowanie:

Re: Real Sosnowiec, M1 Czeladź

Postautor: justynuszek » 20 listopada 2012, 21:01

Ja uprzedzam przed sklepem w Realu w Mysłowicach. Ta sieć: http://www.top-zoo.pl/
Co tam ostatnio zobaczyłam to mi się śni do dzisiaj. Otóż na pasażu przed sklepem zoologicznym stoi spore akwarium (!!) na górze z kratką. W całym sklepie jest ciepło więc w akwarium jest sauna.... A w środku 2 małe króliczki, 1 większy i z 20 małych świnek. Świnki przerażone hałasem i ruchem, ściśnięte wszystkie razem, maluchy jeden na drugim powtulane w siebie. W misce z wodą wiórka i siano, paśnika brak, siano wszędzie....

Panie na żądanie rozdzielenia świnek oczywiście zareagowały oburzaniem, zastraszaniem i obrażaniem....


Awatar użytkownika
SPŚM
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: 20 listopada 2012, 20:49
Świnki morskie: dużo uratowanych:)
Kontaktowanie:

Re: Real Sosnowiec, M1 Czeladź

Postautor: SPŚM » 20 listopada 2012, 21:11

Możemy kogoś wysłać:) Tylko prosimy o namiary i informacje na [email protected]

Pozdrawiamy, SPŚM

Obrazek

Awatar użytkownika
kin28
Moderator
Posty: 3289
Rejestracja: 20 listopada 2011, 13:56
Lokalizacja: Śląsk
Świnki morskie: Gizmula [*] Daisy [*] Coco [*] Ada [*] Lilo
Kontaktowanie:

Re: Real Sosnowiec, M1 Czeladź

Postautor: kin28 » 20 listopada 2012, 21:52

No tak, Real w Mysłowicach ma zoologiczny fatalny, bywam tam często. Faktycznie, sklepik mały, zapchany, a zwierzaki mają warunki fatalne. Dokładnie tak jak pisze justynuszek.

Świnka to zwierzątko bardzo towarzyskie, znakomicie czuje się w towarzystwie pokarmu.

Awatar użytkownika
Ronney
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 2 lipca 2012, 0:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Świnki morskie: Ronney[*] , Franek, Ptyś.
Kontaktowanie:

Re: Real Sosnowiec, M1 Czeladź

Postautor: Ronney » 24 stycznia 2013, 21:49

Dopisuję do tego tematu, bo jak już pisze o M1 w Czeladzi to niech będzie.

Byłam tam dzisiaj, i w akwarium gdzie są świnki ... jakaś masakra. WSZYSTKIE świnki się non stop drapały, że aż oh! Do tego co druga miała przymrużone, przekrwione oczy ! Wyglądało to, jakby jakaś epidemia tam panowała . Straszne, niestety dzisiaj nie miałam czasu im zwrócić uwagi, ale zrobię to w weekend :evil:

Obrazek

natalie98
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 4 grudnia 2014, 15:51
Kontaktowanie:

Re: Real Sosnowiec, M1 Czeladź

Postautor: natalie98 » 29 grudnia 2014, 13:17

Ja kupiłam moją świnkę akurat w M1 w Czeladzi . Czasem ma problemy , ale to jak każde zwierzątko. Świniak jest kochany i wszyscy są do niej strasznie przywiązani. Co do zaopatrzenia to jest naprawdę bardzo dobre. Kupiłam tam dużo rzeczy , ale ceny już nie są takie przystępne.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas