Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Te dobre i złe

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Elizabeth
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 23 listopada 2006, 10:54
Lokalizacja: Sucha
Kontaktowanie:

Re: Te dobre i złe

Postautor: Elizabeth » 8 września 2007, 16:44

A kojarzy ktoś może ten sklep obok Cinema City Zakopianka w Krakowie?
On jest OGROMNY.
Jeśli chodzi o zwierzęta - nie mogę powiedzieć, że są szczególnie zadbane, ani też że wyglądają na bardzo chore, nie przyglądałam im się zbyt dokładnie. Warunki mają raczej średnie i cenę też nie małą. Poza tym oprócz świnek czy myszy sprzedawane są tam też różne gatunki egzotycznych papug, mnóstwo ryb, gadów ORAZ kotki i pieski (!!!!!). Gdy byłam tam pierwszy i ostatni raz od piesków śmierdziało BARDZO. A kotki były za szybą, więc nie wiem :/ .
Wybór artykułów dla zwierzaczków jest naprawdę wielki, ale ceny niestety zwalają z nóg. Zwykle 3-4 razy przekraczają kwotę, którą byłabym skłonna za nie zapłacić. Miazga ogólnie.
Więc raczej nie polecam kupowania zwierząt (i czegokolwiek dla zwierząt) w tak wielkich obiektach oO


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Te dobre i złe

Postautor: Magda_Oska » 8 września 2007, 18:06

Dla mnie to głupota sprzedawać psy i koty w zoologicznych (z resztą fretki tak samo). Jak już to powinny być sprzedawane tylko gryzonie, są one mniej wymagające od mięsożerców. Też bym nie polecała takiego sklepu.

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Kacha
Użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 18:21
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Te dobre i złe

Postautor: Kacha » 12 września 2007, 16:43

Co do sklepu na ulicy krótkiej w Łodzi to jest likwidowany...i panie, która mnie o tym poinformowała była nadzwyczaj niemiła, wiec nie ma ta po co chodzic [piszę to zeby nikt a nadrmo sie nie wybierał...tak jak ja]


Marek Li
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 30 lipca 2007, 22:34
Lokalizacja: Mazowsze
Kontaktowanie:

Re:

Postautor: Marek Li » 7 października 2007, 4:07

Kagra_und_Kubuś pisze:Polecam JANKI za Wa-wą mają tam dwu piętrowy sklep "Anna Zoo" z wetem :) Mają duży wybór świnek :)

Obsługa sprawia wrażenie fachowej, ale bywam tam tylko, by zobaczyć coś zanim kupię przez internet :) - wszystkie ceny są tam kosmiczne, przynajmniej 150% ceny w necie. A kupowałem i w sklepie 'Animalia' i w 'Krakvet' :)
Dla przykładu, klatka w Anna zoo kosztowała 675, w sklepie w Grodzisku Maz kupiłem za 415 !!!

Marek Li

Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Te dobre i złe

Postautor: dirdib » 7 października 2007, 8:32

anna zoo akurat jest najgorsza pod wzgledem zwierzat


Marek Li
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 30 lipca 2007, 22:34
Lokalizacja: Mazowsze
Kontaktowanie:

Re: Te dobre i złe

Postautor: Marek Li » 7 października 2007, 13:02

skinny pisze:anna zoo akurat jest najgorsza pod wzgledem zwierzat

Piszesz o tej z Janek?
Ostatnio zmieniony 2 grudnia 2007, 14:38 przez Marek Li, łącznie zmieniany 1 raz.

Marek Li

Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Te dobre i złe

Postautor: dirdib » 7 października 2007, 14:50

Zaraz sprawdze o ktorej najwiecej zlego pisali


Marek Li
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 30 lipca 2007, 22:34
Lokalizacja: Mazowsze
Kontaktowanie:

Re: Te dobre i złe

Postautor: Marek Li » 7 października 2007, 15:33

Świnki mają wybieg o powierzchni około 4m2. Zwykle jest tam 2-6 świnek i 0-2 miniaturowe młodziutkie króliki, niewiele większe od świnek. Świnki nie siedzą przerażone w kącie, tylko wesoło ganiają się. Gdy kupowałem świnki dla dzieci, to chciałem kupić właśnie tam biało-czarne rozetki. Ale dzieciom podobały się gdzie indziej. Jestem pewien, że gdybym kupował u nich, to nie doszłoby do pomyłki i nie kupili byśmy pary. Poza tym słyszałem uwagę sprzedawcy, która mi się podobała. Jak kupująca ze względu na cenę chciała małą klatkę to spytał, czy ma to być dom dla zwierzaka, czy karcer, bo na dom, to się nie nadaje! Poza kosmicznymi cenami, to nie mają złych warunków dla zwierząt. :)

Marek Li

Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

Re: Re:

Postautor: Karolajna » 22 października 2007, 17:27

Marek Li pisze:
Kagra_und_Kubuś pisze:Polecam JANKI za Wa-wą mają tam dwu piętrowy sklep "Anna Zoo" z wetem :) Mają duży wybór świnek :)

Obsługa sprawia wrażenie fachowej, ale bywam tam tylko, by zobaczyć coś zanim kupię przez internet :) - wszystkie ceny są tam kosmiczne, przynajmniej 150% ceny w necie. A kupowałem i w sklepie 'Animalia' i w 'Krakvet' :)
Dla przykładu, klatka w Anna zoo kosztowała 675, w sklepie w Grodzisku Maz kupiłem za 415 !!!

A gdzie jest ten sklep? A może wiesz ile kosztowała by klatka 50?

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.

Marek Li
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 30 lipca 2007, 22:34
Lokalizacja: Mazowsze
Kontaktowanie:

Re: Te dobre i złe

Postautor: Marek Li » 22 października 2007, 20:00

Wiem, ze klatka 60 chrom kosztuje 85zł bez upustów :)

Marek Li

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas