Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Piotrków Tryb.] Aligator

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Kocixu

[Piotrków Tryb.] Aligator

Postautor: Kocixu » 28 września 2012, 8:16

Witam chciała bym zwrócic Waszą uwagę na pewien sklep, który nazywa się Aligator. Zamieszczony jest w Piotrkowie Trybunalskim w Centrum Handlowym. O tym sklepie słyszałam wiele złych opinii. Świnki różnych płci są tam trzymane razem więc nie dziw, że przynosi się do domu samiczki z niespodzianką.
Moja koleżanka kupiła w nim chomika który zdechł jej po 2 dniach na początku nie pomyślała, że mógł przynieśc jakieś choróbsko ze sklepu. Po jakimś czasie kupiła drugiego i wtedy zdechł jej również w szybkim czasie, poszła zgłościc to praconicy, a ona zwaliła całą wine na nią, że to ona nie dopilnowała zwierzęcia. Moja koleżanka pokazała jej paragon z karmą, którą karmiła oby dwa chomiki oraz, która była kupiona właśnie w tym sklepie. Powiedzała jej jeszcze na koniec, że już jakaś klientka mówiła jej żeby tu nie kupowac, bo zwierzęta są nie zadbane i, że żałuje, że jej nie posłuchała. Moja przyjaciółka kupiła tam świnkę ponieważ miała już jedną i chciała jej kupic współlokatora, świniak natomiast miał jakąś chorobę skóry i nie dosydź, że zdechł to zaraził róznież poprzednią świnię i zdechły jej oby dwa.
Moja opinia na temat tego sklepu nie jest za ciekawa, więc chciałam Was uprzedzic zanim będziecie w nim co kolwiek kupowac.


Może wam się nie chciec tego czytac, ponieważ trochę się rozpisałam, ale osobą, które to przeczytały, DZIĘKUJĘ.


Awatar użytkownika

Stefa
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 16:53
Kontaktowanie:

Re: [Piotrków Tryb.] Aligator

Postautor: Stefa » 2 kwietnia 2013, 18:57

Widze ze wszystkie "Aligatory" maja podobna opinie.... Bydgoski rowniez...!!! Zwierzeta chore i pracownicy nie majacy wiekszego pojecia jak sie opiekowac tymi biednymi stworzonkami....


Awatar użytkownika
kondiko1
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 4 września 2013, 15:26
Świnki morskie: Maksio i Teodorek moji naj ukochansi
Kontaktowanie:

Re: [Piotrków Tryb.] Aligator

Postautor: kondiko1 » 9 września 2013, 14:54

W ostrowie Wlkp widziałem jak potajemnie wyciągali zdechłą zeberke...!

Zapraszam na forum o papugach. Forum.papugany.nets.pl


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas