Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Sklep zoologiczny "Centrum" Poznań Osiedle BolesławaŚmiałego

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
BlackNookie
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 1 lipca 2013, 10:19
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Nookie - Za TM [*]
Kontaktowanie:

Sklep zoologiczny "Centrum" Poznań Osiedle BolesławaŚmiałego

Postautor: BlackNookie » 1 lipca 2014, 20:58

Owy sklep znajduje się na osiedlu Bolesława Śmiałego w Poznaniu.
Obsługa bardzo miła, dwie przemiłe panie. Nie mam nic do zarzucenia temu sklepowi, gdyby nie chodziło o gryzonie...
Niestety, panie/właściciel zamawiają świnki morskie, często bywają 2 dorosłe świnki morskie w małej klatce poniżej standardów (nie potrafię w tej chwili określić jej wymiarów, ale są naprawdę małe. Zamawiają świnki Bóg wie skąd, jest ich coraz więcej w ich "asortymencie". Nie wiem dlaczego do jasnej choinki zamawiają ciągle świnki morskie, skoro nikt nie kupuje ich od nich?! Jedno co zwróciło moją uwagę to wywieszona kartka przy jednej z klatek ze świnką...
kartka z napisem "Promocja! Świnka morska - 20 złotych!!" Osobiście jestem zdruzgotana tym co zobaczyłam. Serce zaczęło mi się krajać. Aż w pewnej chwili chciałam biednego przyjaciela stamtąd zabrać. A promocja dlaczego? Otóż zamówili nowe 2 maluchy, a starsza świnka nie zdążyła się sprzedać... z resztą nie tylko ona.
Boli mnie takie coś. Kupuję tam dużo rzeczy jeżeli chodzi o sianka, żwirek... i nie narzekam, ale jak zobaczyłam tę kartkę to po prostu ocena na temat tego sklepu drastycznie spadła. Boję się o to, że nikt nie kupuje tam gryzoni, bo niewiele ludzi chodzi do tego sklepu zoologicznego. Mam nadzieję, że maluchy nie trafią do paszczy węża, ponieważ nie ma kto ich przygarnąć...

Obrazek
♥ ησσкιє ♥

Awatar użytkownika

annes
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 17 stycznia 2015, 11:54
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny "Centrum" Poznań Osiedle BolesławaŚmiałego

Postautor: annes » 19 stycznia 2015, 12:44

ale sobie sami nieładną reklamę robią. Niektórzy ludzie nie powinni mieć zwierząt, a niektórzy nie powinni w ogóle mieć sklepów zoologicznych.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Dołącz do nas