Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

keko.pl

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
leonka
Użytkownik
Posty: 76
Rejestracja: 29 października 2013, 9:46
Świnki morskie: Kalinka, za TM: Elvis, Tosia, Tina, Tofik, Tola, Mrówka, Masza, Malwinka, Balbinka

keko.pl

Postautor: leonka » 2 lipca 2014, 9:32

Witam, mam pytanie: czy ktoś korzystał z usług tego sklepu? Ceny dość konkurencyjne, przesyłka od 99 zł gratis (a np. w animalia.pl od 300 zł dopiero bodajże). Zamówiłam artykułów za prawie 200 zł, powinnam dostać potwierdzenie na maila, kliknąć link i wtedy zamówienie przechodzi w fazę "do realizacji". Tymczasem żadnego maila nie dostałam, telefon u nich nie działa (wciąż "spróbuj później"). Jak poczytałam opnie na ceneo i opienieo, to sporo jest pozytywnych, ale i negatywne się trafiają, że błędne towary w paczkach, uszkodzone albo z krótkim terminem ważności, czasami część niezrealizowana, bo nie mieli, czasem długi czas realizacji, choć powinien trwać max 3 dni wg tego, co pisało przy danym produkcie. Chciałam zaoszczędzić, a chyba wyjdę na tym jak Zabłocki na mydle...


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
leonka
Użytkownik
Posty: 76
Rejestracja: 29 października 2013, 9:46
Świnki morskie: Kalinka, za TM: Elvis, Tosia, Tina, Tofik, Tola, Mrówka, Masza, Malwinka, Balbinka

Re: keko.pl

Postautor: leonka » 8 lipca 2014, 11:07

Sama na mój post odpowiem. Ogólnie zadowolona jestem, parę jednak niedociągnięć się zdarzyło.
1) Brak wysłanego maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Zwalali na pocztę wp.pl, że niby jakieś zawirowania, które mają być szybciutko naprawione. Nienaprawione do dziś.
2) Ciężki kontakt telefoniczny. Na cztery próby dodzwonienia się odebrali raz. Nie wierzę, że kiedy wiszę kwadrans na telefonie, ich infolinia cały czas jest zajęta.
3) Drobny minus za stosunkowo krótki termin ważności jednej karmy. Granulat 2 kg ważny do końca września.
Plusem jest to, że dostałam sms z info, że paczka trafiła już do firmy kurierskiej. Na minus dla kuriera - nie kontaktował się, czy o danej godzinie będę w domu. Większość firm tak robi, siódemka nie ma tego w obowiązkach.
Zaoszczędziłam 30 zł w stosunku do np. animalia.pl, gdzie chciałam zamawiać, ale zdecydowałam się na keko. Ogólnie - firma dobra (ale nie bardzo dobra) i rewelacji nie ma.


Awatar użytkownika
Hahnoto
Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 13 lutego 2014, 12:49
Lokalizacja: Słubice
Świnki morskie: Gina & Cinka
Kontaktowanie:

Re: keko.pl

Postautor: Hahnoto » 8 lipca 2014, 11:28

Zamawiałam u nich i byłam zadowolona :)
No, wysłali nam za małe miseczki, ale kurier przyjechał z nowymi i zabrał tamte, nie było problemu :D
Dzwonili jeszcze i pytali się, czy mogą być inne kolory miseczek, bo jeśli nie to musiałabym długo czekać.


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: keko.pl

Postautor: Sensibles » 15 lipca 2014, 16:38

Zamawiałam dwa razy u nich, za każdym razem bezproblemowo, przesyłka w terminie, wszystkie maile dochodziły na czas, dobry kontakt, wiedziałam kiedy paczka przyjedzie, kurier dzwonił itd, naprawdę jestem bardzo zadowolona. No i duży plus, że przesyłka od 99 zł jest gratis, i jeszcze kolejny duży plus, że mają bardzo tanio Versele Laga Cavia Nature! Ja zamawiam worki 10 kg i się dzielę ze znajomą, i bierzemy sobie po 5 kg, ale za taki worek ostatnio zapłaciłam 99 zł (teraz też ta cena jest). Skoro 99 zł/10kg, to za 1kg wychodzi niecałe 10zł, gdzie w stacjonarnych zoologicznych 750g tej karmy potrafi kosztować 16-17 zł.
Oprócz tej karmy zamawiałam też jakieś trociny, sianka itd, wszystko dochodziło takie, jakie zamawiałam, z odpowiednim terminem ważności, także naprawdę zero problemów i max zadowolenia. Polecam! :)

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Awatar użytkownika
chupakabra
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 24 czerwca 2014, 17:39
Świnki morskie: Kłaczek-Tucik [*]
Kontaktowanie:

Re: keko.pl

Postautor: chupakabra » 29 marca 2015, 14:30

Zamawiałam u nich ostatnio i w sumie wszystko było w porządku. Zamawiałam u nich siano - przyszło dobre, świeże; karma versale laga pellet - też ok, data ważności długa; pinio żwirek - tutaj mogłabym się przyczepić do uszkodzonego opakowania, z dziury usypało się trochę żwirku. Ceny mają konkurencyjne, emaile przyszły na pocztę wp tak jak powinny. Nie wiem czy jeszcze u nich zamówię, dziurawą torbę od żwirku można przeboleć ale np. nie od karmy.



Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas