Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Poznań - Kakadu os. Bohaterów II wojny Światowej.

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Olafowa <3
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 8 lutego 2015, 14:31
Kontaktowanie:

Poznań - Kakadu os. Bohaterów II wojny Światowej.

Postautor: Olafowa <3 » 14 lutego 2015, 9:48

Był tam ktoś? Co myślicie? Mój świniak został tam kupiony. Pierwsze wrażenie gdy weszłam tam pierwszy raz WOW :shock: Właścicielka widać ,że kocha zwierzęta i się na tym zna. Nie sprzeda ci świniaka bez podstawowego zaopatrzenia (w jedzenie) .Do zwierzaka daje ci kartkę jak karmić i jak spędzić z nim pierwsze dni. Wszystko fajnie, duży wybór zwierzą i wszystkiego. Tylko wiecie co mnie tam martwi? Tam kilka zwierzaków jest trzymane w małej klatce. Jak byłam tam pierwszy raz to 2 króliki biegały po podłodze. Jak ktoś ma blisko to polecam tam zajrzeć. Ceny bardzo niskie ,ponieważ artykuły prosto z hurtowni. Czekam na odpowiedzi! :D


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
paprykaaa
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2015, 20:36
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Elvis, Presley
Kontaktowanie:

Re: Poznań - Kakadu os. Bohaterów II wojny Światowej.

Postautor: paprykaaa » 15 lutego 2015, 10:57

Byłam tam ale to jakieś 5 lat temu, gdy jeszcze mieszkałam w tamtych okolicach. Miałam odczucia podobne do Ciebie co do właścicielki, lecz nie zwróciłam uwagi na świnki. Pamiętam, że była tam super papuga :) Ale skoro piszesz ze króliki biegały po podłodze to znaczy, że mimo małego mieszkania Pani robi im wybiegi :) Wydaje mi się, że źle im w tym sklepie nie jest :)

Moje dwie miłości: Elvis i Presley <3

Olafowa <3
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 8 lutego 2015, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Poznań - Kakadu os. Bohaterów II wojny Światowej.

Postautor: Olafowa <3 » 15 lutego 2015, 13:26

paprykaaa pisze:Byłam tam ale to jakieś 5 lat temu, gdy jeszcze mieszkałam w tamtych okolicach. Miałam odczucia podobne do Ciebie co do właścicielki, lecz nie zwróciłam uwagi na świnki. Pamiętam, że była tam super papuga :) Ale skoro piszesz ze króliki biegały po podłodze to znaczy, że mimo małego mieszkania Pani robi im wybiegi :) Wydaje mi się, że źle im w tym sklepie nie jest :)

Tak papuga nadal jest - ara xD


ammorekss
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13 lutego 2015, 10:03
Kontaktowanie:

Re: Poznań - Kakadu os. Bohaterów II wojny Światowej.

Postautor: ammorekss » 16 lutego 2015, 16:50

Łeeee jak Ara to ja już wiem o który sklep chodzi:) Ta papuga już ma wiele lat....:)




kubacyg1
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24 marca 2015, 10:17
Kontaktowanie:

Re: Poznań - Kakadu os. Bohaterów II wojny Światowej.

Postautor: kubacyg1 » 25 marca 2015, 8:27

Ten sklep jest na Ratajach? Mam koleżankę, która mieszka koło Selgrosu na Armii.



Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas