Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 29 stycznia 2016, 12:33

Słuchajcie, chciałbym podzielić się z Wami pewną wiadomością. Otóż w przyszłym tygodniu powinny pojawić się w sklepie Pupillo nowe mieszanki, prosto z natury dla roślinożerców.

Wielu klientów pyta o takie mieszanki, ponieważ szukacie produktów naturalnych, bez granulatów, dodatków itp.

Dlatego tez stanęliśmy na rzęsach, żeby coś takiego wprowadzić, na premierę będzie 3-4 rożnych produktów, mam nadzieję, ze wielu znajdzie coś dla swoich pupilasów, potem oferta znacznie się poszerzy,a le wszystko powoli, wprowadzenie tych produktów wymaga czasu.

A w marcu 2016 pojawi się seria karm, mam nadzieję, ze uda się przygotować również dla świniaków, która powinna zaciekawić najbardziej wybrednych Klientów. Jak tylko coś będzie wiadome, poinformuję na profilu FB sklepu (facebook.com/SklepPupillo)

Zapraszam do lektury profilu, śledzenia działu Nowości w sklepie oraz zaglądania do tematu na forum.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 29 stycznia 2016, 12:35

EDIT:
a tak na marginesie, to może chcielibyście się podzielić Waszymi spostrzeżeniami nt karmy wzorowej dla świniaka? Od razu mówię, że chodzi mi o stworzenie czegoś w 100% naturalnego, bez zbóż, granulatów itp.


Moreni
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:37
Lokalizacja: Elbląg
Świnki morskie: Momo
Skuld
Ahsoka
Serenada
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: Moreni » 29 stycznia 2016, 18:53

Hm, mnie od jakiegoś czasu ciekawi Mixerama dla świnek, ale póki co jest u nas niedostępna.

Z doświadczenia wiem, że czego by tam nie wrzucić do tej karmy, kawałki muszą być duże. Liście najlepiej całe, kwiatki też. Drobnych kawałków, czy, tfu, proszku moje dziewczyny nie uznają za jedzenie.;)


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 31 stycznia 2016, 18:47

Moreni pisze:Hm, mnie od jakiegoś czasu ciekawi Mixerama dla świnek, ale póki co jest u nas niedostępna.

Z doświadczenia wiem, że czego by tam nie wrzucić do tej karmy, kawałki muszą być duże. Liście najlepiej całe, kwiatki też. Drobnych kawałków, czy, tfu, proszku moje dziewczyny nie uznają za jedzenie.;)



Już dawno zastanawialiśmy się nad MX dla świniaków, ale cena odstrasza nawet największych zwolenników tej karmy. nie widze problemu, żeby ją sprowadzić, jeśli tylko ktoś chce, zapraszam na priv lub maila.

Dlatego, że MX jest dość droga, postanowiliśmy zrobić alternatywę, przygotować dla świniaków, szylek, gerbili coś, co będzie wysokiej jakości alternatywą dla Mixeramy. Dlatego też chcemy zrobić coś, co będzie dużymi kawałkami, sama natura, liście, trawy itp. Myślę, że już wkrótce będziemy mogli to Wam i innym klientom zaoferować. Bądźcie cierpliwi.

EDIT:
Informacja techncizna
Mamy małe problemy natury techniczne, ale już pracujemy nad tym, żeby się ich pozbyć. Wszystkie zamówienia z soboty, do godziny 22.00 będą jutro wysłane, co do tych, które mogły byc złożone po 22.00 odpowiemy dopiero jutro, jak dział IT dostawcy usług się z tym uwinie. Mam nadzieję, że problem usunięty zostanie ekspresowo, już w połowie jest ok, jeszcze kilka elementów i po sprawie.

Przepraszamy za problemy.


Moreni
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:37
Lokalizacja: Elbląg
Świnki morskie: Momo
Skuld
Ahsoka
Serenada
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: Moreni » 31 stycznia 2016, 19:06

pupillo_pl pisze:Już dawno zastanawialiśmy się nad MX dla świniaków, ale cena odstrasza nawet największych zwolenników tej karmy. nie widze problemu, żeby ją sprowadzić, jeśli tylko ktoś chce, zapraszam na priv lub maila.

Dlatego, że MX jest dość droga, postanowiliśmy zrobić alternatywę, przygotować dla świniaków, szylek, gerbili coś, co będzie wysokiej jakości alternatywą dla Mixeramy. Dlatego też chcemy zrobić coś, co będzie dużymi kawałkami, sama natura, liście, trawy itp. Myślę, że już wkrótce będziemy mogli to Wam i innym klientom zaoferować. Bądźcie cierpliwi.


Tak też myślałam, że to pewnie koszty stanowią zaporę. Cóż, czekam w takim razie na Waszą alternatywę, na pewno wypróbuję.:)


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 1 lutego 2016, 10:11

Mało który Klient wyda 70zł na 1kg karmy.


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 3 lutego 2016, 14:09

To znów My....trochę informacji w tym tygodniu się pojawiło.

Otóż bardzo chcielibyśmy podziękować tym osobom, które wzięły udział w testach nowego kuriera. Wszystko się udało, przesyłki są odbierane niezwłocznie, zatem szybkością obsługi dorównują DPD, FEDexowi, UPS itp.. Dostawy są realizowane ekspresowo, paczki dojeżdżają całe, nie ma problemów. Oby tak zawsze już zostało.

W związku z tym, już od przyszłego poniedziałku na stałe będziemy z nimi współpracowali, zaproponujemy Wam interesujący kosztorys wysyłek. Na pewno skorzystacie na tym.

Mamy do Was również pytanie, mam nadzieję, że i tym razem odpowiecie. Zresztą jak zawsze, możemy na was liczyć, za co dziękujemy, bo wiemy, że chcecie rozwijać sklep z Nami.

Co sądzicie nt tego, żeby w sklepie była tylko i wyłącznie wysyłka za pośrednictwem kuriera? Ceny będą naprawdę niskie, wiec drożej niż PP nie będzie. Kurier to lepsze rozwiązanie, ponieważ odbiera sam paczki, można wiele więcej spakować i wysłać, a to korzyść dla was.


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 10 lutego 2016, 13:42

Kochani, nie spoczywamy na laurach, cały czas chcemy się rozwijać i robimy to, nie tylko od strony asortymentowej.

Nie pozostajemy głusi na Wasze sugestie i już teraz wprowadzamy kolejne, proponowane przez Was zmiany.

Już w weekend powinno działać to, co poniżej:
- Opinie o sklepie element umożliwiający zbieranie od Was opinii o sklepie, prezentowanie ich w formie wysuwanej zakładki, dzięki czemu każdy może wyrazić swoje odczucia o sklepie

- możliwość logowania do sklepu poprzez konto Facebook oraz możliwość powiązania istniejącego już konta Klienta w sklepie z kontem Facebook - wiele osób o to pytało

- Zamówienie przez 1 kliknięcie - umożliwi złożenie szybkiego zamówienia na produkt bezpośrednio z karty produktu w sklepie, to w sumie usprawnienie, przyspieszenie procesu dla szybkich biggrin.png

- myślimy również nad wprowadzeniem tego: indywidualne ceny produktów dla wybranych Klientów, głównie mamy tutaj na myśli hodowle, DT, mega stałych Klientów

- a na koniec coś dotyczące tych, którzy zamawiają wiele, czyli zniżki w zależności od ilości w koszyku - wartość kwotowa, która będzie swoistą zniżką

Mam nadzieję, ze wprowadzane zmiany będą Wam odpowiadały


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 11 lutego 2016, 7:12

NOWA MARKA W sklepie Pupillo

Chcielibyśmy się z Wami podzielić świetną wiadomością - wprowadzamy nową markę na polski rynek, tego (chyba) nikt jeszcze w PL nie sprzedaje.
Produkty marki Petifool - to wysokiej jakości i co najważniejsze w 100% naturalne składniki, bez konserwantów, barwników czy "odpadów poprodukcyjnych, ekstraktów"

Jesteśmy zawaleni nieco robotą, więc pozwólcie, że nowości wprowadzimy powoli, jak tylko znajdziemy na to czas.

Pierwsza pozycja z nowego asortymentu to ŚCIÓŁKA BAWEŁNIANA - zapraszamy tutaj: http:/sciolka-bawelniana-30l-3kg-p-385.html

Obrazek

Kolejny produkt to już mieszanka, sami oceńcie jej skład, warto: http://www.pupillo.pl/mieszanka-uzupelniajaca-dla-gryzoni-380g-wiaderko-5l-p-388.html

Obrazek


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 15 lutego 2016, 9:08

No to może dzisiaj kwiatowo-ziołowe święto :oczko:

http://www.pupillo.pl/petifool-nager-co ... p-389.html

Obrazek

Aż 21 składników - sama natura dla każdego roślinożercy.

- w 100% naturalne składniki, bez konserwantów i barwników,
- cenne źródło energii każdego dnia,
- wspomaga i ułatwia procesy trawienne,
- poprawia samopoczucie, zawiera wit C

Skład: sianko z łąk górskich, lucerna, łodyga pietruszki, babka lancetowata, chaber, płatki róży, topinambur, owoc dzikiej róży, liść mniszka lekarskiego, łodyga szpinaku, liść pokrzywy, jeżówka, nasiona kopru, nasiona czarnuszki siewnej, płatki grochu, plastry marchwi i jabłka, siemię lniane, pasternak, rumianek, liść truskawki.

EDIT:
Aj, zapomniałbym o czymś jeszcze, zerknijcie również na tę propozycję...

http://www.pupillo.pl/petifool-nagersti ... p-390.html

Obrazek

15 naturalnych składników, bez dodatków i "chemii". Wszystko to co najlepsze, w przystępnej cenie.

Skład: sianko z łąk górskich, marchew, groch, lucerna, płatki róży, liść pokrzywy, liść mniszka lekarskiego, babka lancetowata, łodyga pietruszki, siemię lniane, jabłko, jeżówka, pasternak, rumianek, liść truskawki
Opakowanie: 850 - w poręcznym i zabezpieczającym zawartość wiaderku - cały czas świeży i zachęcający aromat.

Jak się o czymś zapomni, to funkcja Edytuj. ;)
GalaxySparkle


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas