Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 1 października 2015, 7:35

GalaxySparkle pisze:http://www.versele-laga.com/en-BE/For-your-animal/Rodents#Guineapigs :)

Wzorem 'dziwnego pana ze stocka' to chyba sławna świnka ze stocka. XD Hmm, może by napisać do V-L albo Darwin's i zapytać. Jeśli zdjęcie jest chronione prawami autorskimi, musieli gdzieś kupić możliwość używania go, a tam już by można znaleźć właściciela i poznać świnkę (imię, skąd pochodzi, czy to on czy ona).

Czy tylko mnie tak ciekawi ta świnka? :lol:


Powiem szczerze, że mnie to az tak nie ciekawi, ale skoro jest potrzeba, to pytanie zadane, czekamy na info zwrotne. :rotfl:


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: GalaxySparkle » 1 października 2015, 19:02

Oj, jak super. Ja na razie tylko podsunęłam do rozważenia taki pomysł, a tu już realizacja. Dzięki. Czekam zatem na wieści. Na razie, dzięki Morenie, wiemy, że świneczka pochodzi z Kanady. Jak taka śliczna, to chyba po kolejną pojadę do Kanady.

@Moreni Dzięki.


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 2 października 2015, 7:20

Aj, nie popadajmy w skrajności, nie wiem czy dają mi taką odpowiedź, bo jakby nie patrzeć, to dziwnie im pewnie zabrzmiało to pytanie. To nie polski producent, wiec nie wiem jak zareagują. Jeśli nie odpiszą do poniedziałku, ponowię pytanko, może się uda :-)

EDIT:

Wiem, jak ważne jest dla wielu Klientów szybkie dostarczenie, wiec mogę się chyba pochwalić, że we wrześniu padł rekord czasu doręczeń, średniego ze sklepu Pupillo do Klientów, którzy wybierali dostawę w postaci kuriera.

Średni czas doręczeń przesyłki kurierskiej we wrześniu 2015 to, UWAGA:

18h 57 min - korzystamy z FEDexa, ponieważ KEXa trzeba było porzucić, ponieważ nie odbierali czasowo przesyłek, potrafili nie dostarczac, bo nie i inne historie.

Czas jest liczony od momentu wrzucenia przesyłki do systemu kurierskiego FEDexa, nie od momentu odbioru przez kuriera. Bo gdybyśmy liczyli od momentu odbioru paczki, to byłoby jeszcze mniej.


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 2 października 2015, 11:47

***********

Kochani, chciałbym Was dzisiaj poinformować, że przystąpiliśmy do programu fanimani.pl - systemu, który umożliwia wspieranie stowarzyszeń, fundacji, instytucji, itp.

Po krótce - każdy Klient, który zrobi zakupy w sklepie Pupillo - może wskazać organizację z listy fanimani.pl, na której "konto" poleci od Nas % od sprzedaży.

Jest to odpowiedź na zapytania od Klientów - tzn rozwiązanie kwestii przesyłania na cele stowarzyszeń działających w kwestii pomocy zwierzakom - które dotyczyły tego, żeby lepiej wspomagać takie organizacje kasą niż zakupami produktowymi, wtedy one lepiej wiedzą co im potrzeba.

Już za moment więcej informacji i szczegółów. Musimy dokończyć tylko proces integracji sklepu z systemem operatora i do dzieła.

Jeżeli chcecie, żeby można było wspierać to forum czy fundację zajmująca się np świnkami, poprzez zakupy w moim sklepie, wystarczy, że ktoś z Administracji zgłosi tam wcześniej forum jako organizację chcącą być wspieraną.


Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: GalaxySparkle » 3 października 2015, 19:16

Moim zdaniem, świetny pomysł. W końcu świnki potrzebują nie tylko jedzenia i akcesoriów, ale i opieki medycznej. Dałam już cynk na forum SPŚM i mam nadzieję, że wkrótce zakupy u Was zaczną pomagać potrzebującym świneczkom.


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 5 października 2015, 8:26

Dziękuję bardzo za rozesłanie info, miałem również dać tam "cynk", ale skoro już mnie wyprzedziłaś/eś, to dzięki.
Trzeba tylko sprawdzić czy SPŚM jest już tam zarejestrowane czy nie. jeśli nie, to należy założyć konto temu stowarzyszeniu i można pomagać.
Dzisiaj powinienem mieć już zrobioną integrację z FaniMani.pl


Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: GalaxySparkle » 5 października 2015, 15:23

pupillo_pl pisze:wyprzedziłaś/eś
No skoro napisałam
GalaxySparkle pisze:Dałam
to wyprzedziłam. :fun:


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 8 października 2015, 14:58

Obrazek

Witam serdecznie.
Udało się wreszcie zakończyć proces rejestracji sklepu, jego integracji i umieszczenia na stronie FaniMani.pl
Już od teraz możecie robić zakupy poprzez system FaniMani.pl i pomagać organizacji, która wybieracie.

Jeśli nie wiecie jak to zrobić, przeczytajcie ulotkę, kliknijcie tutaj


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 10 października 2015, 7:14

Kochani kolejne Nowości w sklepie Pupillo - tym razem poszerzenie oferty z Lili Farm (sianka, mieszanki, warzywa) oraz Herbal Pets (nowe gryzaczki, buraczek i kilka innych)

Zapraszam, zajrzyjcie do działu Nowości: http://pupillo.pl/pl/new

Obrazek ***** Obrazek

Obrazek *****Obrazek

ObrazekObrazekObrazek


Awatar użytkownika
pupillo_pl
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 9:24
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Postautor: pupillo_pl » 13 października 2015, 7:10

Witam wszystkich
Niestety producent karm i przysmaków Darwin's nie chce chyba podzielić się z nami co to za prosiak na jego produktach, skąd pochodzi i jak ma na imię.
Trudno, mam nadzieję, ze nie wystraszyli się tego, iż poszukuje tego, kto jest autorem tej świnki na fotach, i że chce zabrać się za sprawdzanie legalności wykorzystania postaci.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas