Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnki na olx, allegro itp.

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Mila556
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 sierpnia 2015, 11:02
Kontaktowanie:

Świnki na olx, allegro itp.

Postautor: Mila556 » 29 sierpnia 2015, 11:30

Witam!

Dzisiaj przeglądałam sobie klatki dla świnek na olx, patrze a tu http://olx.pl/oferta/swinki-morskie-mlo ... 253f70d216 Jaka to rasa? ;o Dołączam zdjęcie poniżej. Co o tym sądzicie? Może będą tu ogłoszenia internetowe?


Ps. Jak w złym dziale to proszę o przeniesienie
Załączniki
uu.jpg


Awatar użytkownika

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Świnki na olx, allegro itp.

Postautor: befana30 » 29 sierpnia 2015, 14:10

pierwsze co mi przychodzi na mysl to Rozetki, ale i moze sie zdarzyc zwykly "kundelek"- troche trudno rozpoznac u tak mlodych osobnikow ze wzgledu na mieciutka siersc jak puch, choc u jednej dostrzeglam wlasnie na lopatce przyslowiowy "wirek" charakterystyczny dla Rozetek, trzeba by bylo policzyc ile ich jest co jest raczej niemozliwe spogladajac jedynie na zdjecia, poczytaj sobie np na stronce http://www.swinkamorska.com.pl/rasy-swinek.html :)

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika
baixoo
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 9 marca 2015, 14:51
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Abi i Franklin
Kontaktowanie:

Re: Świnki na olx, allegro itp.

Postautor: baixoo » 29 sierpnia 2015, 20:07

A co ogólnie myślicie o kupowaniu świnek przez internet?


Moreni
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:37
Lokalizacja: Elbląg
Świnki morskie: Momo
Skuld
Ahsoka
Serenada
Kontaktowanie:

Re: Świnki na olx, allegro itp.

Postautor: Moreni » 29 sierpnia 2015, 20:45

Szczerze mówiąc, ja bym żadnego zwierzęcia nie kupiła, jeśli nie mógłbym go obejrzeć (wyjątek może dla zarejestrowanej hodowli, ewentualnie). Bałabym się, że sprzedawca wciśnie mi chorego zwierzaka - w takich pseudohodowlach to może nawet nie ze złośliwości czy cwaniactwa, ale po prostu dlatego, ze nie zwraca uwagi na takie detale jak grzybica czy świerzb (albo kinderniespodzianka).


befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Świnki na olx, allegro itp.

Postautor: befana30 » 30 sierpnia 2015, 9:36

jak juz gdzies wspomnialam moje kupilam wlasnie dzieki ofercie internetowej- ale po nie pojechalam osobiscie, wiec mialam mozliwosc odmowy zakupu gdyby mi cos nie pasowalo- a tak "na slepo" bez ogladania to faktycznie jedynie z odpowiedniej hodowli, by byc penym ze wszystko w porzadku ze zwierzatkiem

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika
baixoo
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 9 marca 2015, 14:51
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Abi i Franklin
Kontaktowanie:

Re: Świnki na olx, allegro itp.

Postautor: baixoo » 30 sierpnia 2015, 11:42

Ja Abiego na ślepo kupiłam. :blush: to była moja pierwsza świnka, przez myśl mi nie przeszło, że coś może być nie tak. Ale nie żałuję. :D


befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Świnki na olx, allegro itp.

Postautor: befana30 » 30 sierpnia 2015, 13:17

baixoo pisze:Ja Abiego na ślepo kupiłam. :blush: to była moja pierwsza świnka, przez myśl mi nie przeszło, że coś może być nie tak. Ale nie żałuję. :D


hehe :D szczerze powiedziwszy podejrzewam, ze nawet gdyby z moimi bylo cos nie tak to bym je wziela, aby wykurowac- to byla milosc od pierwszego spojrzenia i nie znioslabym mysli, ze cierpia gdybym byly chore, a ja je zostawilam "na pastwe losu" :lol:
taki tok myslenia- juz tyle psow zebralam z ulicy, wyleczylam na wlasny koszt i znalazlam im nowy dom, ze weterynarz mi robi rabat gdy tylko widzi, ze znow na jakies kontrole z jakims nowym zwierzakiem przychodze :tooth:

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas