Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Leopardus - Galeria Katowicka

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Narvana
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 18:56
Kontaktowanie:

Leopardus - Galeria Katowicka

Postautor: Narvana » 31 stycznia 2016, 18:48

Cześć wszystkim.
Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu/adopcji świnki morskiej. Najbardziej skłaniam się ku śwince (w dalszej perspektywie również o towarzyszce dla niej) z hodowli. Jednak ostatnio nogi poniosły mnie do Leopardusa w galerii Katowickiej. Wydaje mi się, że świnki mają całkiem niezłe warunki. Przede wszystkim są trzymane osobno od królików. Podobnie oddzielone są samce od samic. Kiedy byłam kilka dni temu osobno trzymana była matka z maluchami. Teraz ekipa dołączyła do stada samic, jednak na akwarium (naprawdę ogromnym) napisana jest informacja, że te trzy świnki póki co nie są na sprzedać.
Ktoś miał jakąś styczność ze sklepem?

Zapomniałam jeszcze dodać - od niedawna wisi plakat, że przy zakupie dowolnego zwierzaka wizyta w gabinecie weterynaryjnym (niestety nie pamiętam jakim) - gratis.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Leopardus - Galeria Katowicka

Postautor: GalaxySparkle » 1 lutego 2016, 18:16

Pozdrawiam koleżankę z moich okolic. :) Mnie do żadnego zoologa nic nie przekona. Lubię oglądać zwierzaczki na wystawach, bo po prostu lubię na nie patrzeć, ale zakupy (jedzonko, akcesoria) robię tylko w tych sklepach, w których nie prowadzą sprzedaży zwierząt. Choćby nwm jakie warunki zapewniano świnkom w zoologach, zawsze są to nierasowe świnki rozmnażane i sprzedawane dla zysku, zupełnie niepotrzebnie, gdy takich świnek jest już dużo w domach, gdzie znudziły się dziecku lub domownicy nie radzą sobie z alergią, tudzież w SPŚM.



Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas