Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Sklepy zoologiczne oferujące karmy dla małych prosiaków, klatki, karmy ratunkowe

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
YYagoda
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 czerwca 2016, 11:27
Kontaktowanie:

Sklepy zoologiczne oferujące karmy dla małych prosiaków, klatki, karmy ratunkowe

Postautor: YYagoda » 2 czerwca 2016, 14:03

Zna ktoś z Was sklepy zoologiczne oferujące karmy dla małych prosiaków, klatki, karmy ratunkowe/mleko dla kociąt oraz siana/zioła? Za niedługo na świat przyjdą małe prosiaki (historia opisana w moim pierwszym poście) i chciałabym wiedzieć, czy ktoś zna sklepy oferujące ten asortyment. Dodam, że "upatrzyłam" sobie jak na razie Hipcio lub Kakadu, ale być może ktoś z Was ma lepsze propozycje :)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Propozycje?

Postautor: GalaxySparkle » 2 czerwca 2016, 14:53

Ja mogę polecić ten sklep:
http://sklep.swinkamorska.com.pl/
W zeszłym tygodniu kupiłam tam hamaczek, który odebrałam osobiście przy okazji wizyty w Opolu i jestem b.zadowolona z miłej i sprawnej obsługi, jak również ceny niższej niż w innych sklepach.

Zobacz też:
http://www.pupillo.pl/
Zareklamowali się u nas na forum, również mają bogaty asortyment dla świnek i niskie ceny. Raz robiłam tu zakupy i na duży plus zasługuje kontakt z klientem. Akurat przy moim zamówieniu były jakieś problemy techniczne, ale na bieżąco byłam informowana co się dzieje, więc nie czułam się zlana, jak to było niedawno w Zooplusie, gdzie 2 tygodnie czekałam na swoją przesyłkę.


YYagoda
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 czerwca 2016, 11:27
Kontaktowanie:

Re: Propozycje?

Postautor: YYagoda » 2 czerwca 2016, 15:30

Dzięki :) Hm, dziwne - ja nigdy takowej sytuacji w zooplusie nie miałam, w sumie dobrze, że zrezygnowałam z kupowania tam. Jeszcze raz, dziękuję za sklepy, sprawdzę i pooglądam produkty.


madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Propozycje?

Postautor: madzia0902 » 3 czerwca 2016, 14:35

Prosiaczki małe mogą jeść tą samą karmę, siano czy zioła co rodzice, nie musisz kupować specjalnej, a mleko dla kociąt póki co też Ci nie potrzebne bo nie wiesz ile maluchów będziesz mieć i może mama sama wykarmi, ale ja takie rzeczy jak coś to u weterynarza kupowałam :) Po 2 dniach od porodu zaczną już skubać też warzywka i zieleninkę. Maluchy będą w klatce z mamą (chłopcy do 3 tygodnia) więc nowej klatki też nie potrzebujesz :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas