Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: KasiaKK » 26 sierpnia 2016, 10:59

Witajcie,
Naszą pasją są małe zwierzęta – od ponad siedmiu lat mamy przyjemność zajmować się hodowlą kilku gatunków. Opiekujemy się małą armią futrzaków. W naszych domach mieszkają afrykańskie jeże pigmejskie, świnki morskie US Teddy oraz szynszyle. Od samego początku staraliśmy się zoptymalizować warunki życia naszych małych przyjaciół, wprowadzając nowości, obserwując ich zachowania oraz czytając zarówno najnowsze jak i dostępne w Internecie od dawna informacje, a następnie sprawdzać jak odnoszą się one do rzeczywistości. Po latach zbierania doświadczeń doszliśmy do wniosku, że warto by było podzielić się ze światem zdobytą wiedzą i otworzyć sklepik, który oferowałby produkty sprawdzone, bezpieczne i takie, które świnki uwielbiają. Każdy produkt w naszym sklepie jest rzetelnie opisany, zarówno pod kątem jego zalet jak i wad co ułatwia świadome zakupy. Jeżeli czegoś u nas brakuje a Waszym zdaniem powinno się znaleźć lub jeżeli macie inne uwagi lub pytania piszcie koniecznie : [email protected]

Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl

Obrazek
Obrazek

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

Awatar użytkownika

madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: madzia0902 » 26 sierpnia 2016, 11:56

Witam, kupowałam u Was klatkę C&C dla moich prosiaków i z czystym sumieniem mogę ją polecić :)
Jak już Tu Pani jest to mam pytanie, czy macie na sprzedaż kuwetę z polipropylenu kanalikowego o wymiarach 2kratki x 4 kratki lub 2 kratki x 5 kratek? Oczywiście już przygotowaną do montażu z tymi plastikowymi zatrzaskami :)


Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Dona » 26 sierpnia 2016, 16:58

A ja kupowałam u Państwa.
I musze przyznać że wybierając droższą opcję dostawy „Wysyłka kurierska (wysyłka codziennie)” byłam pewna że rzeczywiście przesyłka będzie błyskawiczna.
Trochę się zawiodłam otrzymując odpowiedź:
(…) Prowadzenie sklepów zoologicznych to nasze hobby i dodatkowa praca. W dni robocze w godzinach 7.30-15.30 jesteśmy w "prawdziwej" pracy (…).
Oczywiście z wyjaśnieniem że w jednej z zakładek jest informacja że jednak trzeba poczekać dłużej .
Kolejna rzecz która mnie zawiodła to taka, że kuweta z polipropyleny kanalikowego przyszła złożona w kostkę. Byłam pewna że dojedzie zwinięta w rulon, a nie że będzie pozaginana przez środek w kilku miejscach.
Ale fakt, ja jestem dość wymagająca i są to zapewne szczegóły nieistotne dla wielu osób.
Natomiast, mnie takie szczegóły drażnią, dlatego wybieram niezawodnego i rzetelnego Hipcia.


Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: KasiaKK » 26 sierpnia 2016, 19:25

madzia0902 kuwety w tych wymiarach miały dotrzeć dziś ale producent ma opóźnienie, myślę, że na początku tygodnia dotrą także zapraszam wówczas :).

Pani Doni - przykro mi, że jest Pani niezadowolona - zawsze staramy się obsługiwać klientów na najwyższym możliwym poziomie. Jednak jeżeli opłata za zamówienie wchodzi w późnych godzinach nocnych nie jesteśmy w stanie, mimo najszczerszych chęci zdążyć spakować zamówienia w ten sam dzień ponieważ kurier zabiera je zwykle 5 minut po naszym powrocie z pracy, do której wychodzimy z samego rana.

Zapewniam jednak, że przesyłki przygotowywane są błyskawicznie a zawsze zgodne z opisem czasu realizacji zamówień, a zwykle nawet szybciej.

Jeżeli zaś chodzi o sposób pakowania polipropylenu - rolka stanowiłaby opakowanie niestandardowe dla firm kurierskich a co za tym idzie cena wysyłki wówczas stanie się absurdalnie wysoka (zwykle ponad 50 zł) w stosunku do ceny towaru. Opracowaliśmy więc jak najmniej dolegliwy sposób wysyłki trudnego towaru. wskazany przez Panią sklep nie oferuje tego towaru także nie stanowi tutaj porównania.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na zakupy i do wstawiania kolejnych rzetelnych opinii :-)

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: GalaxySparkle » 27 sierpnia 2016, 17:50

Ja kupowałam hamaczek z trawy z odbiorem osobistym i jestem zadowolona. :) Miły kontakt, a cena hamaczka najniższa z chyba wszystkich sklepów. Hamaczek już został zjedzony, ale sklep pozostaje w zakładkach i w razie potrzeby na pewno skorzystam. :)


madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: madzia0902 » 28 sierpnia 2016, 10:42

A jaka będzie cena z wysyłką tej kuwety z polipropylenu o wymiarach 2 x 4 kratki i 1 x 2 kratki na pięterko?


Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: KasiaKK » 28 sierpnia 2016, 12:43

Kuweta 2x4 kosztuje 28,90, a na takie pięterko 10,49
a wysyłka w zależności od wybranej formy 11,50 albo 16,49zł :)
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2016, 12:58 przez KasiaKK, łącznie zmieniany 2 razy.

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Karolina.G
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 17 kwietnia 2016, 10:53
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Karolina.G » 28 sierpnia 2016, 12:49

Zamawialam vet bed, pasnik kule i poidelko, jestem bardzo zadowolona z zakupów, Pani udzieliła mi wszystkich informacji telefonicznie na temat produktów i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu ten sklep, dostawa szybka i bezproblemowa :)


madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: madzia0902 » 28 sierpnia 2016, 15:56

KasiaKK pisze:Kuweta 2x4 kosztuje 28,90, a na takie pięterko 10,49
a wysyłka w zależności od wybranej formy 11,50 albo 16,49zł :)


O to super, prosiłabym o informację jak już będą dostępne to wtedy złoże zamówienie, bo będę chciała jeszcze te "schodki" na pięterko :) Bo dobrze z opisu zrozumiałam że ten pokrowiec z drybedu można ściągać i prać ?


Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: KasiaKK » 28 sierpnia 2016, 19:47

Tak, można prać i świetnie to "znosi" nasze prototypowe już mają wiele prań za sobą i pozostały bez śladów zużycia :).
Napiszę jak tylko dostawa dotrze.

Dziękujemy za przemiłe opinie i zapraszamy ponownie :-).

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas