Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Darom » 6 czerwca 2017, 19:48

Tak, możesz te rzeczy spokojnie razem prać w pralce w 60 stopniach i zwykły proszek oraz parę kropel octu na pozbycie się zapachu świnek itd. Także spokojnie możesz prać te rzeczy w pralce i suszyć w domu na sznurku w łazience aż samo wyschnie. :)


Awatar użytkownika

Sandratn
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 12 czerwca 2016, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: ♥ Fafik ♥
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Sandratn » 6 czerwca 2017, 20:05

Ok, bardzo ci dziękuję.


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Darom » 6 czerwca 2017, 20:17

Proszę bardzo. Niema za co :)


MartaMoxxx
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2017, 16:08
Świnki morskie: Marcel i Tosio
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: MartaMoxxx » 6 czerwca 2017, 20:55

Ja również jakiś czas temu kupiłam legowisko Trixie i rzeczywiście świnki je lubią, ale niestety po jednym dniu w klatce jest już całe zasikane i nadaje się tylko do prania. Póki co trzymam je więc na wybiegu, gdzie jest mniej używane i dłuższy czas pozostaje w miarę czyste ;) ...ale to pewnie wszystko zależy od świnek i ich zwyczajów. U jednych się sprawdzi a u innych nie.

Ja próbowałam swoje prosiaki uczyć załatwiania się w kuwecie. Szybko zaczęłam widzieć efekty, gdyż większość sików i kup zaczęła tam lądować.... ale radość nie trwała długo, gdyż niestety mniejsza świnka przeganiana czasami przez większą z domku zaczęła sobie szukać lepszego miejsca do spania i padło właśnie na kuwetę :(
Ostatecznie przykryłam żwirek w kuwecie drybedem i kuweta zmieniła się w ukochane legowisko ich obu. Być może teraz to legowisko z Trixie podobnie im się kojarzy i dlatego tam sikają.

Ogółem nie żałuję jednak, że je kupiłam. Wciąż bywa bardzo przydatne i pierze się rzeczywiście dobrze ;)

----
Marta

Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: KasiaKK » 7 czerwca 2017, 8:54

Tak oczywiście - postaram się tutaj dać znać jak dotrą legowiska Iron Line :-)
Te produkty trixie czyli tunel i legowisko można śmiało prać w pralce ja jednak sugeruję program z delikatnym wirowaniem albo lepiej bez wirowania i tak jak poleca Darom - lepiej dodać troszkę octu a prać w niskiej temperaturze - też zlikwiduje bakterie i ewentualne nieporządane zapachy a nie uszkodzi mebelków. Ja też przed praniem wyczesuję w razie potrzeby sianko lub sierść malutkim zgrzebłem takim jak do czesania świnek- niewielka szczotka zapewne też da radę.

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

strzyga
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 5 maja 2017, 11:32
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: strzyga » 7 czerwca 2017, 10:43

Ja mam jeszcze pytanko, bo wydaje mi się, że nie dostałam żadnej odp na swojego maila i nie wiem czy dotarł...


Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: KasiaKK » 8 czerwca 2017, 17:51

U nas codziennie upał - testujemy więc coraz to nowe rodzaje chłodzenia prosiaczków - majestatycznej Wchiskey wentylatorek zdecydowanie przypadł do gustu :yes:
http://sklep.swinkamorska.com.pl/katego ... nie-swinek
Obrazek

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Darom » 8 czerwca 2017, 20:20

Czemu ten wiatrak taki drogi ? co tam takiego jest w tym wiatraku cennego, że on kosztuje aż prawie 78 zł ?
Kpina jakaś. Taki plastikowy badziewny wiatraczek to z 15 zł powinien kosztować. Ale no tak, przecież trzeba na czymś zarobić. Jakby był tańszy to przecież cały sklep by padł.


Awatar użytkownika
Kluzka
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 7 marca 2017, 9:14
Lokalizacja: Wałbrzych
Świnki morskie: Ewa, Eleonora, Dagmara, Bernadetta, Antonina, Ambrozja, Hiacynta, Wiolka, Melania, Mikołaj, Alfredo, Leonadro, Róża, Hieronim, Barbara[*]
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Kluzka » 8 czerwca 2017, 22:17

A ja uważam, że to ciekawy pomysł :) mam tylko pytanko - czy świnki się nie przeziębią albo nie złapią innego paskudztwa przez taki powiew z jednego miejsca? Jedna z moich Dam jest dość podatna na wszystkie przeciągi i przewiania, zastanawiam się czy taki wiatraczek nie sprawiłby jej problemu ze zdrowiem.

If I didn't have Guinea Pigs, my clothes would not have fur, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty ! :love:

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Darom » 9 czerwca 2017, 4:58

Wiatraczek - kawałek plastiku, akumulatorek zasilający i tyle kasy za to. Masakra jakaś.
Pytam, za co to ?


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas