Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
strzyga
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 5 maja 2017, 11:32
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: strzyga » 5 maja 2017, 22:54

Świetne te zabawki - gałązki dla świnek!
Ja robię zakupy raz na jakiś czas (co 2 - 3 msc), ale porządne - razem z karmą i duperelami (liście, suszone warzywa), czy jakąś zabaweczkę, no i siano to spokojnie wychodzi mi ok. 150 zł. Wtedy ta wysyłka się jednak 'rozkłada'. Inaczej nawet karmy mi się nie opłaca zamawiać (w innym internetowym sklepie, bo jak doliczę wysyłkę to wychodzi mi taka sama cena co w kakadu, które mam nieopodal).
Niestety ostatnio już się zaopatrzyłam po różnych sklepach, bo widzę parę fajnych ciekawych rzeczy :-) Ale zamówienie musi poczekać na za miesiąc :(


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: KasiaKK » 6 maja 2017, 12:32

Niestety ceny wysyłek narzucają firmy kurierskie - opcjonalnie od kuriera za 12,50 jest paczka w ruchu za 8,49 - paczka pocztowa wychodzi znacznie drożej, nawet gruby list polecony wraz z kopertą wychodzi ok. 7-10zł. Myślę, że ceny wysyłek są przystępne a jak wspomniały dziewczyny wcześniej - przy większym zamówieniu wysyłka jest gratis :).

Ciesze się niemniej, że zabaweczki się podobają :D

Ps.Kotone tak jak pisałam wcześniej - dystrybutor niestety dalej nie ma na stanie Cunipic AlphaPro - a bez konsultacji wysłał nam zamiennie tą :/ i trochę obawiamy się ponownego zamówienia i też póki co zostaniemy przy Cavia Complete i Beaphar Nature licząc, że właściwy Cunipic pojawi się u innego dystrybutora.

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

strzyga
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 5 maja 2017, 11:32
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: strzyga » 6 maja 2017, 13:57

Moje świnki jedzą tylko bunny nature shuttle, której tutaj nie ma :( szkoda :( Tak to bym sobie darowała łażenie po kilku miejscach, tylko brała od razu wszystko w jednym. W ogóle ta karma w realnej cenie jest tylko w krakvecie, ale zraziłam się po 2 zakupach u nich :( no i tam chyba ziół nie ma, a innych rzeczy już nie potrzebuję, więc cenowo z wysyłą, jak pisałam, to to samo co w kakadu. W zooplusie są zioła, tylko tej karmy nie ma. I ostatnio kończy się na tym, że po różnych stacjonarnych sklepach kupuje wszystko...


Awatar użytkownika
Kotone
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 23 lutego 2017, 21:07
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Czarny, Jeżyk i Maciuś :) <3
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Kotone » 6 maja 2017, 14:20

Oj szkoda bo naprawdę jedna z najlepszych karm ale co zrobić. Dziękuję, że próbowaliście chociaż :) Aż dziwne, że w żadnym ale to żadnym sklepie internetowym jej nie ma :confused: karma widmo :P Dobrze, że chociaż tą VL CC jedzą i nawet Beaphar czy JR Farm Grainless skubną choć bez entuzjazmu.
Swoją drogą nie ładnie ze strony dystrybutora, że wcisnął Wam dużo gorszą karmę bez zapytania czy wogóle ją chcecie :/ Rozumiem, macie teraz prawo się obawiać kolejnego zamówienia.
Jak już tu piszę to przy okazji zapytam jeszcze o coś...Bardzo chętnie robię u Was zakupy, dużo fajnych rzeczy w przystępnych cenach no i mam pewność, że wszystko w The Pig jest zdrowe i bezpieczne dla moich maluchów. Teraz do rzeczy :) Czy jest szansa żeby pojawiło się sianko w duuużych pakach, myśle o takich np 2,5 kg od powiedzmy JR Farm czy innej dobrej firmy. Ostatnio kupiłam właśnie te z JR Farm w Zooplusie i wolałabym już tam zakupów nie robić. Dwie paczki takiego siana wysyłali mi prawie 1,5 tygodnia, byłam wściekła że nie wiem. Tyle czasu na siano czekać :shock: Byłabym wdzięczna za możliwość zakupu takiego dużego sianka u Ciebie Kasiu. Co prawda masz te kilogramowe od Beaphar ale moje niestety go nie jedzą. Więc jeśli to nie jest duży problem to baaaardzo ładnie prosię ;)


strzyga
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 5 maja 2017, 11:32
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: strzyga » 6 maja 2017, 18:08

Ta sofa w kropeczki iron line jest przecudna! Będzie jeszcze dostępna?


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: Darom » 6 maja 2017, 19:04

pokazesz tę sofe w kropeczki?



Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: KasiaKK » 13 maja 2017, 20:58

strzyga - te sofy wczoraj dotarły - zapraszamy :) Niestety odnośnie tekstyliów termin przewidywanych przez dostawców dostaw nijak ma się do realnych więc nie możemy nic obiecać odgórnie - piszemy jak tylko się pojawiają :).

Kotone - jeżeli chodzi o sianko właśnie ustalam szczegóły z już coraz bardziej znanym producentem bardzo dobrego jakościowo i lubianego sianka pakowanego po 2 i 5 kg - póki co nie chce zapeszać ale liczę na to, że wkrótce się u nas pojawi :) W tym tygodniu nasze prosiaczki będą je testować. :)

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek


Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: Dedykowany świnkom sklep THE PIG- Zapraszamy na zakupy :)

Postautor: KasiaKK » 14 maja 2017, 12:35

U nas odrobina nowości ziołowych oraz świeżutka dostawa tekstyliów Iron Line.
Ps. potwierdzone duże sianka wkrótce jutro testujemy :)
http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

  • Dołącz do nas