Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Dyskusja] Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Weź udział w naszych konkursach i wygraj ciekawe nagrody!
admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: admin » 11 lutego 2011, 13:22

Verka pisze:pytanie jaki format do przeslania chcesz i w jakiej rozdzielczosci tz ma byc 72 DPI jak do uzytku w internecie czy 300 DPI do wydruku, jak do wydruku to jaka wielkosc A4 czy wieksze, no i ile ewentualnie wagowo ma byc plik

Jak Ci wygodniej – może być też 300 dpi. Co do formatu, również jak Ci pasuje. Nie chcę nikogo ograniczać. Możliwość wydruku mam tylko w A4, ale od czego są drukarnie cyfrowe w razie czego :) Z zapisem do 72 dpi nie będzie problemu. Jeśli chodzi o wagę, to w granicach rozsądku. Może nie 100 MiB, ale tak by zachować dobrą jakość. Preferuję format PNG.

monila1000 pisze:A ja mam pytanie takie:
Czy jeśli prawie że nie mam talentu plastycznego ale jednak coś spróbuję popracować,namalować itd. to czy mam jakiekolwiek szanse czy to będzie tak że wygrają tylko dorośli których umiejętności są sporo większe od moich?

Oczywiście, że masz szanse, co zresztą pokazały poprzednie konkursy. Zachęcam do spróbowania swoich sił :) Nic nie tracisz.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: Guffi » 11 lutego 2011, 20:24

monila1000 pisze:A ja mam pytanie takie:
Czy jeśli prawie że nie mam talentu plastycznego ale jednak coś spróbuję popracować,namalować itd. to czy mam jakiekolwiek szanse czy to będzie tak że wygrają tylko dorośli których umiejętności są sporo większe od moich?

Poza tym to jest bardzo bezradne podejście- "nie zabiorę się za to, bo i tak nie mam szans". Skąd wiesz? Może się okazać, że akurat Twoja praca wyróżni się czymś fajnym.
Nie można tak podchodzić do niczego, bo inaczej nic w życiu nie osiągniesz. Odwagi ;)


Awatar użytkownika
monila1000
Zasłużony
Posty: 902
Rejestracja: 5 stycznia 2011, 15:51
Lokalizacja: Starachowice
Świnki morskie: Lucky;)
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: monila1000 » 11 lutego 2011, 21:29

Znaczy Guffi nie chodziło mi o to że "nie zabiorę się za to, bo i tak nie mam szans" jak to powiedziałaś bo i tak bym plakat zrobiła bo mam już pomysł i nawet ubłagałam mamę żeby mi potrzebne rzeczy kupiła tylko o to czy w tym konkursie bardziej liczy się właśnie dużo pracy i fajny pomysł czy umiejętności i talent plastyczny ;)

mój Lucky: Obrazek

swinkowski
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: 13 września 2010, 19:15
Świnki morskie: Filek
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: swinkowski » 12 lutego 2011, 18:20

A kiedy będą ostateczne wyniki? Chyba nie od razy 7 marca? ;) :lol:

http://sims3zwierzaki.pl/index.php/pl/praca/2206 - kliknij "jestem za" przez 4 dni codziennie!

Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: Sandi » 12 lutego 2011, 18:28

Chyba się za to zabiorę.
Czyli to może być np. w podpunktach napisane podstawowe informacje o świnkach?
Waham się, czy wziąć udział ;)

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Awatar użytkownika
monila1000
Zasłużony
Posty: 902
Rejestracja: 5 stycznia 2011, 15:51
Lokalizacja: Starachowice
Świnki morskie: Lucky;)
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: monila1000 » 12 lutego 2011, 18:56

Kurczę materiałów potrzebnych mi do pracy w sklepie nie było,ale pójdę do innego jeszcze zobaczyć może będą bo jak nie będzie to mam problem :?

mój Lucky: Obrazek

Awatar użytkownika
Verka
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: 30 września 2010, 14:36
Lokalizacja: Galway/Irlandia
Świnki morskie: Snowflake, Olivia -samiczki sheltie
Jerry - samiec gladkowlosy srebrny agouti, Twister - samiec sheltie, Guinness- samiec gladkowlosy Cuy,
TM: Crazy- samiec abbisynka
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: Verka » 12 lutego 2011, 19:02

Ludziki przestancie sie stresowac wygram nie wygram podejdzcie do tematu jak do dobrej zabawy, dla mnei nie jest wazne czy wyram lubie sie bawic grafika wiec biore udzial a to ze zadaje "dziwne" pytania to dla ulatwienia pracy admina:D bo a nuz mu sie przydadza moje wypociny:D


Awatar użytkownika
monila1000
Zasłużony
Posty: 902
Rejestracja: 5 stycznia 2011, 15:51
Lokalizacja: Starachowice
Świnki morskie: Lucky;)
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: monila1000 » 12 lutego 2011, 19:09

Ja też podchodzę do tego jak do zabawy w której po prostu można coś wygrać,ale mam takie myślę nie głupi pomysł ale do tego potrzebne mi są odpowiednie materiały których nie mam w domu dlatego że właśnie w ramach zabawy chcę spróbować zrobić coś czego jeszcze nigdy nie robiłam,a jak nie kupię tych materiałów to nici z dobrej zabawy ;)

mój Lucky: Obrazek

Awatar użytkownika
Verka
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: 30 września 2010, 14:36
Lokalizacja: Galway/Irlandia
Świnki morskie: Snowflake, Olivia -samiczki sheltie
Jerry - samiec gladkowlosy srebrny agouti, Twister - samiec sheltie, Guinness- samiec gladkowlosy Cuy,
TM: Crazy- samiec abbisynka
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: Verka » 12 lutego 2011, 19:11

a moze poszukaj w sklepach bezclowych i ciucholandach tam tez czasem mozna fajne rzeczy znalezc do wykorzystania


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Pytania odnośnie konkursu „Zaprojektuj plakat”

Postautor: admin » 13 lutego 2011, 11:36

swinkowski pisze:A kiedy będą ostateczne wyniki? Chyba nie od razy 7 marca? ;) :lol:

Myślę, że pojawią się maksymalnie do tygodnia od zakończenia konkursu.

Sandi pisze:Czyli to może być np. w podpunktach napisane podstawowe informacje o świnkach?

Forma zależy już od Ciebie. Zrób to tak, by praca czymś się wyróżniała i zaciekawiła.

Verka pisze:bo a nuz mu sie przydadza moje wypociny:D

Niewykluczone :) Mam pomysł na dość nowatorski sposób reklamy i Wasze prace mogą w tym pomóc. Ale to temat odleglejszy, dopiero na wakacje.

Prosiłbym ograniczyć się w tym temacie do konkretnych pytań odnośnie konkursu. Luźne dyskusje proponuję prowadzić w Pogawędniku.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Konkursy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas