Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

szampon jodoforowy dr seidla na problemy skórne

Forum na temat codziennej opieki i pielęgnacji świnek morskich.
Awatar użytkownika
chupakabra
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 24 czerwca 2014, 17:39
Świnki morskie: Kłaczek-Tucik [*]
Kontaktowanie:

szampon jodoforowy dr seidla na problemy skórne

Postautor: chupakabra » 26 października 2014, 14:17

Witam, czy świnki morskie można kąpać w tym szamponie? Spotkałam się z opinią, że może zaszkodzić zwierzęciu, że może zdechnąć. Tu na forum polecany jest ten szampon, gdy świnka ma problemy skórne. Mój świniak, takie właśnie ma. Są to początki grzybicy, łuszcząca skóra na uszach i na tyłku. Chcę się upewnić, że śwince nie zaszkodzę zamiast pomóc. Może ktoś już kąpał swojego świniaka w tym szamponie? :|

Szampon jest dla psów, kotów i gryzoni.

http://www.dermapharm.com.pl/pl/o/Szamp ... jodoforowy link do tego szamponu


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
amack
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 13 października 2014, 18:50
Świnki morskie: Świnek
Kontaktowanie:

Re: szampon jodoforowy dr seidla na problemy skórne

Postautor: amack » 26 października 2014, 16:31

Ja również zamierzam wykąpać mojego Świnka w takim szamponie, czytałam też na innym mądrym forum o świnkach, że też w nim kąpali. + zapytałam się Pani weterynarz nie mówiła nic, żeby go w tym nie kąpać.

// Zaraz a byłaś u weterynarza z tym? Czy chcesz spróbować "na ślepo" z tym szamponem?


Awatar użytkownika
chupakabra
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 24 czerwca 2014, 17:39
Świnki morskie: Kłaczek-Tucik [*]
Kontaktowanie:

Re: szampon jodoforowy dr seidla na problemy skórne

Postautor: chupakabra » 31 października 2014, 20:24

Byłam pewna prawie na 100% , że mój świniaczek złapał grzyba, ale okazało się, że nie. Byliśmy u weterynarza, okazało się, że świnkę zaatakowały roztocza. Niestety świnek dostał zastrzyk, a chciałam tego bardzo uniknąć, bo wiem jakie to stresujące dla świnek morskich. :( Za tydzień kolejny i oby nie trzeba było więcej robić. Co do szamponu, kupiłam go całkiem nie potrzebnie i "na zapas". :tooth: Chciałam tylko wiedzieć czy świnki można w nim myć czy nie. Na pewno nie umyłabym w nim prosiaka, jeśli bym nie wiedziała co mu dolega na 100%.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Pielęgnacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas