Strona 1 z 1

Jaki transporter dla dwóch świnek?

: 9 lutego 2015, 16:21
autor: kaekaeji
Czy dla dwóch świnek wystarczy transporter o długości 30cm, szerokości 23?

Re: Jaki transporter dla dwóch świnek?

: 4 marca 2015, 7:58
autor: Dorothi
Podłączam się do pytania. Czy ktoś zna firmę lub ma pomysł na wygodny dla dwóch świnek transporter na 4 godzinną podróż autem? Ile cm powinien mieć. Czy najlepsze jest plastikowe pudło i wywiercenie w nim otworów? Czy może taki jak dla kota byłby lepszy? ale obawiam się, że siano i żwirek będą wypadały przez tą przednią kratkę...
pozdrawiam

Re: Jaki transporter dla dwóch świnek?

: 15 listopada 2018, 11:41
autor: fosforus
Odgrzebuję temat ale nie ma odpowiedzi.

Muszę przetransportować dwie świnki na święta, podróż około 4h. Czy lepiej je wieźć razem w jednym transporterze czy muszę kupić dwa osobne?

Wybrałem takowy:
https://www.maxandmrau.pl/product-pol-2 ... elony.html

Pomyślałem że podrzucanie świnek do obcych ludzi nie jest dobrym pomysłem, tym bardziej że są bardzo młode i dopiero w fazie oswajania więc jadą z nami.

Re: Jaki transporter dla dwóch świnek?

: 1 grudnia 2018, 20:41
autor: Tosia1
kiedyś kupiłam "Transporter Pico- Dł. x szer. x wys. 30 × 21 × 23 cm" - ale jest bardzo mały. Jak świnki były malutkie to spokojnie 3 weszły i przytulone do siebie krótką podróż zniosły. jak urosły to już niestety jeden prosiaczek zajmuje cały transporter, ale spokojnie daje radę np. na wizytę do weta.

poleciłabym kupić coś dużo większego żeby świnki miały więcej miejsca aby się poruszać. zakup czegoś podobnego jak dla kota to byłby nawet dobry pomysł. a zamiast dawać trociny i żwirek można użyć kocyka i podkładów higienicznych i nic wtedy wypadać nie będzie.

Re: Jaki transporter dla dwóch świnek?

: 2 grudnia 2018, 10:11
autor: Andzia001
Ja mam transporter jak dla kota. Jak miałam jedną świnkę to oczywiście był mniejszy, ale teraz to by się na pewno dwie nie zmieściły. Zamiast żwirku można dać kocyk/ręcznik

Re: Jaki transporter dla dwóch świnek?

: 26 lutego 2019, 16:02
autor: Arek Ziółkowskii
Myślę że wystarczy
Hydraulik Łódź