Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Podłoże bawełniane?

Forum na temat codziennej opieki i pielęgnacji świnek morskich.
Awatar użytkownika
paprykaaa
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2015, 20:36
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Elvis, Presley
Kontaktowanie:

Podłoże bawełniane?

Postautor: paprykaaa » 11 lutego 2015, 11:17

Cześć wszystkim!
W zeszłym tygodniu kupiłam podłoże bawełniane (http://animalia.pl/produkt,22304,0,chaba-podloze-bawelniane-dla-gryzoni-7l.html) Wyłożyłam w miejscach gdzie świnka najczęściej przesiaduję, żeby miał milutko i mięciutko. Ale zastanawiam się czy mojemu świnkowi nic się nie stanie jeśli skubnie sobie troszkę tej bawełny?

Moje dwie miłości: Elvis i Presley <3

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Patka <3
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 29 lipca 2011, 18:31
Lokalizacja: Cieszyn
Świnki morskie: Maciuś <3
Kontaktowanie:

Re: Podłoże bawełniane?

Postautor: Patka <3 » 11 lutego 2015, 11:24

Pierwszy raz o tym slysze, ale mysle ze to od swinki bedzie zalezalo. Bo przykladowo moj napewno by sprawdzal czy jest jadalne. Wiec ja bym nie dawala tego. Moze w razie czego jej to czyms przykryc ? Zrobic taka jakby poduszke ze bedzie miala miekko i milo a wywalisz potem zawartosc i na nowo napelnisz a masz pewnosc ze nie zje. Chocby ze starej scierki boku przeszyc i napelnoc ;) osobiscie nie jestem zwolennikiem takich rzeczy ale wiadomo co kto woli ;) ja wole hamak ktory ma swiniak choc i tak spi na sianie po prostu bo mu tam najwygodniej widocznie ;) z doswiadczenia jakis wynalazkow typu maty, zabawki wiem ze moje akurat zwierzaki maja do gdzies i robia i tak co sie im podoba .moj chwytal sie tez maty i probowal ja zjadac.

Czoko<3

Awatar użytkownika
paprykaaa
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2015, 20:36
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Elvis, Presley
Kontaktowanie:

Re: Podłoże bawełniane?

Postautor: paprykaaa » 12 lutego 2015, 15:59

Rzeczywiście - okazało się, że dla świnki nie jest to bezpieczne. :( Mój błąd- bawełna idzie do śmieci. Napisałam już do sklepu z prośbą o usunięcie informacji, że podłoże nadaję się dla świnek morskich.

Moje dwie miłości: Elvis i Presley <3

Sernik
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 9 lutego 2015, 12:48
Kontaktowanie:

Re: Podłoże bawełniane?

Postautor: Sernik » 12 lutego 2015, 21:54

Kiedyś kuoilam na próbę bardzo podobną ściółkę ale szybko zrezygnowałam



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Pielęgnacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas