Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Sprzedam klatkę Ferplast Rabbit 140

Wszelkie oferty dotyczące sprzętu oraz akcesoriów dla zwierząt.
Regulamin forum
  1. Tytuł tematu musi być zaopatrzony w odpowiedni przedrostek: [Sprzedam], [Kupię], [Oddam] lub [Zamienię].
  2. W treści posta muszą znajdować się dane kontaktowe osoby składającej ofertę.
  3. W treści posta powinien znaleźć się opis lub fotografia przedmiotu ogłoszenia.
  4. W jednym temacie można przedstawić tylko jedną ofertę.
  5. Oferty są automatycznie usuwane po 30 dniach od założenia.
Darom
Użytkownik
Kontaktowanie:

Re: Sprzedam klatkę Ferplast Rabbit 140

Postautor: Darom » 6 maja 2018, 17:57

ahimsa pisze:Powinieneś się leczyć.

Dziękuje o troskę. Zemną wszystko w porządku. Na przyszłość proszę nikogo publicznie na forum nie obrażać.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca
Użytkownik

ahimsa
Użytkownik
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Postautor: ahimsa » 6 maja 2018, 19:52

Przepraszam, jeśli Cię obraziłam, ale naprawdę zastanawiałam się co odpisać. Taka już jestem - człowiek to człowiek, nie ma znaczenia, czy jest za zasłoną internetu, czy nie. Naprawdę zależy mi, żeby sprzedać tę klatkę, kupiłabym za pieniądze za nią dwie większe klatki oddzielne dla każdej ze świnek. Moim zdaniem moja oferta jest uczciwa. Skoro Cię ona nie interesuje, po co do mnie się odzywasz, po co nadużywasz mojego czasu i otwartości i piszesz w nieżyczliwym stylu?. Skoro już do obcej osoby piszesz w taki sposób, to chyba jakoś to o Tobie świadczy, przyszło mi do głowy, że to jedyne co mogłam odpisać, co napisałam. Nie jest milej po prostu z kimś porozmawiać (?), niż nabijać się z kogoś? Dla mnie jak ktoś wybiera taką formę interakcji jaką Ty promujesz, to wydaje mi się, że coś dzieje się niepokojącego po prostu. I też proszę na przyszłość o więcej szacunku, bo to też na publicznym forum jest wyrazem kultury i postępowania zgodnie z regulaminem.

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: MixQQ » 7 maja 2018, 14:16

Darom się z Tobą droczy co zresztą widać na kilometr. Trochę więcej luzu i jakiegoś takiego luźniejszego podejścia do życia, po co tak wszystko od razu brać na poważnie. Droczenie nie jest oznaką nabijania się z kogoś. Tutaj wyszło to całkiem śmiesznie, bez jakiegokolwiek obrażania drugiej osoby. Jakbyś załapała temat to fajna dyskusja by tutaj powstała, a takich "luźniejszych" rozmów niezwiązanych z prosiakami, na tym forum niestety brakuje.

ahimsa
Użytkownik
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Postautor: ahimsa » 7 maja 2018, 14:51

No każdy ocenia według siebie. Co do załapania - kto to roztrzygnie - kto załapał, a kto nie, może to Ty nie załapujesz czegoś? Nawet i jeśli mam zbyt poważne podejście do życia, to przecież wątek nie był ani humorystyczny, ani kurczę nie wiem, towarzyski... Co tutaj jest w moją stronę, z tych wypowiedzi? A pomijając wszystko, to uważam, że staram się generalnie odpowiadać, gdy ktoś czegoś potrzebuje, nie uważam, żeby to forum miało jakiś większy towarzyski wymiar. Myślę, że można docenić, że ktoś w ogóle angażuje się, że jest życzliwy... Czasem jestem wyluzowana, czasem nie, kwestia po prostu nadawania na podobnych falach ;) :)