Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

wszędzie siuśki!!

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Awatar użytkownika
mrowpa
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 27 kwietnia 2016, 18:29
Lokalizacja: Koszalin
Świnki morskie: Tofik i Szynka
Kontaktowanie:

Re: wszędzie siuśki!!

Postautor: mrowpa » 8 maja 2016, 19:12

Mój Tofik to robi gdzie się da nawet potrafi narobić do miski z karmą xD nawet już pozbawiłem go domku bo tam to było istne piekło z kupkami i zastąpiłem go hamaczkiem na którego też robi ;p


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: wszędzie siuśki!!

Postautor: GalaxySparkle » 9 maja 2016, 13:05

befana30 pisze:@Patka
:shock: no gdziez ja bylam, ze tego nie widzialam :sleepy: ja nawet z psami tak nie robilam! wsadz sobie nos we wlasny mocz i zobaczymy czy ci sie spodoba :/
Patrząc na datę posta i datę Twojej rejestracji, to jeszcze Cię z nami nie było, przynajmniej nie jako zarejestrowanej użytkowniczki, której podświetlają się nieprzeczytane posty. Autorka posta też coś siedzi cicho, i dobrze, niech nie wraca. ;) Mam tylko nadzieję, że nie ma świnek ani piesków.


befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: wszędzie siuśki!!

Postautor: befana30 » 9 maja 2016, 18:45

GalaxySparkle pisze:Patrząc na datę posta i datę Twojej rejestracji, to jeszcze Cię z nami nie było, przynajmniej nie jako zarejestrowanej użytkowniczki, której podświetlają się nieprzeczytane posty. Autorka posta też coś siedzi cicho, i dobrze, niech nie wraca. ;) Mam tylko nadzieję, że nie ma świnek ani piesków.


Tak, zorientowalam sie po czasie sugerujac sie wczesniejszym wpisem, ale stwierdzilam, ze mimo wszystko zostawie ;)
Swoja droga autorka wypowiedzi moglaby sie pojawic, dla mnie zaden problem- z checia z nia przedyskutuje sposoby edukowania zwierzat, jakichkolwiek, widzac ze mam spore doswiadczenie apropos "siersciuchow".

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika
mrowpa
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 27 kwietnia 2016, 18:29
Lokalizacja: Koszalin
Świnki morskie: Tofik i Szynka
Kontaktowanie:

Re: wszędzie siuśki!!

Postautor: mrowpa » 22 lipca 2016, 18:56

Witam. Ja mam problem z sikaniem Tofika na mnie. Wszystko fajnie i pieknie bobka tylko w klatce i do nie dawna tez sikal tam ale cos mu sie odwidzialo i przy braniu na rece biega sobie radosnie po mnie. Poznien biega po podlodze a jak mu sie zachce siku to sru wbiega na mnie i sika- ewentualnie na lozko- czy mozna jakos tego oduczyc?



Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas