Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Dziwne zachowanie

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Wdowka
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 15:53
Kontaktowanie:

Dziwne zachowanie

Postautor: Wdowka » 18 grudnia 2017, 16:01

Witam! Zwracam się, abyście pomogli mi rozszyfrować zachowanie mojej świnki. W życiu miałyśmy różne perypetie i nie mogłyśmy się dotrzeć, ale teraz nam się udaje. No więc Klarusia z natury jest płochliwa. I nie wiem jak mogę jeszcze polepszyć nasze stosunki. Gdy biorę ją wieczorami to wchodzi pod kołdrę na mój brzuch i się kładzie, rozkłada. Często też wydaje takie dźwięki. I nie wiem czy cos robię zle bo nawet jak jest juz w swoim pomieszczeniu to tak dziwnie chrumka(?) trudno mi opisać ten dźwięk. Jak mogę polepszyć stosunki z nią? Czy ona mnie lubi? Z góry dziękuję za pomoc :D


Awatar użytkownika

Magdaemilka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 10 sierpnia 2017, 18:34
Kontaktowanie:

Re: Dziwne zachowanie

Postautor: Magdaemilka » 18 grudnia 2017, 19:33

Hej :) nie jestem specem od zachowania swibek bo swoje mam dopiero 7 miesiecy :) skoro kladzie sie na tobie to chyba znak, ze ci ufa :) moje tez sa plochliwe. Uciekaja jak chce sie je wziac na rece. Ale jak mam smakolyki to wskajuja na kolana same :D i jak wlasnie takim sposobem uda mi sie ktoras zabrac na fotel to wciaska sie w szkafrok lub bluzę, wyciaga lapki i leniuchuje :) w klatce i na wybiegu sa plochliwe, raczej stronią od ręki. Samiczka troszke mniej a samiec bardziej.
Swinki z natury sa plochliwe a z tego co czytalam, zdarzaja sie i takie ktore nigdy w 100% sie nie oswajają, ale jesli twoja swinka wchodzi pod kolderke i lezy sobie i pochrumkuje to raczej jest zadowolona ;)


Awatar użytkownika
Ptyś i ...
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: 8 września 2017, 21:35
Lokalizacja: SZLACHTA NIE PRACUJE
Świnki morskie: Ptyś
Kontaktowanie:

Re: Dziwne zachowanie

Postautor: Ptyś i ... » 18 grudnia 2017, 21:06


Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
To dlatego mam złoto kiedy śpię. ;)


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas