Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Problem ze świnką skinny

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Aleksandraola
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 stycznia 2018, 19:18
Kontaktowanie:

Problem ze świnką skinny

Postautor: Aleksandraola » 20 stycznia 2018, 20:04

Witam! :)
Zacznę od tego świnkę ma od tygodnia kupiona w zoologicznym, klatkę ma 100cm wyłożona matą pod spodem pelet kupiłam domek karmie versele laga siankiem i warzywami podaje witaminę c do wody świnka jest płochliwa na początku prawie nie wychodziła z domku po 3 dniach zaczęłam wyciągać ja z klatki przy czy uciekała i nie dała się złapać, nie biega poza klatka nie piszczy częściej nieruchomieje jakby ze stresu co zrozumiałe przy opuszczeniu klatki ale główny problem to ze przy dotyku drży nie wiem czy jej zimno czy to stres. Dodam że jest to moja pierwsza wymarzona świnka bardzo się martwię chce żeby czuł się dobrze proszę o rady :sad: :(


Awatar użytkownika

niebieskasciana
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 21 stycznia 2018, 11:05
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontaktowanie:

Re: Problem ze świnką skinny

Postautor: niebieskasciana » 21 stycznia 2018, 12:31

Cześć,
Myślę, że nie powinnaś dawać jej witaminy C do wody, tylko bezpośrednio aplikować jej dwie kropelki, bo witamina C w wodzie ginie po jakimś czasie. Obstawiam stres. Jest sama, powinnaś włożyć jej do klatki coś, co pachnie Tobą, aby mogła się oswoić z zapachem. Możesz ją też przekupić czymś zielonym ;). Pozdrawiam!



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Dołącz do nas