Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Dzwięki przy głaskaniu

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: Dzwięki przy głaskaniu

Postautor: ahimsa » 16 marca 2018, 15:08

No bo - mi się wydaje - daje znać, że dzieje się coś ważnego, jest zadowolona, ale ostrzega tak jakby, żeby zachować pełną delikatność ;) :)


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Dzwięki przy głaskaniu

Postautor: Darom » 16 marca 2018, 19:03

Ale sobie to tłumaczycie jak wam to pasuje. A jak tupnie nogą i popatrzy na was z byka to co to będzie oznaczać ? - że trzeba wypiepszać ?


ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: Dzwięki przy głaskaniu

Postautor: ahimsa » 18 marca 2018, 14:47

A nie wiem, ja mam z tego taką małą radochę, jak przy głaskaniu Plamka zabulgoce, ale nie ucieka, bo wtedy widzę, że komunikuje się ze mną, a to już wyraz pewnej można powiedzieć zażyłości :) Skoro już jakby to powiedzieć współ - żyjemy, to w końcu czemu nie rozwijać przyjaźni coraz bardziej ;) :)


Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Dzwięki przy głaskaniu

Postautor: MixQQ » 19 marca 2018, 9:11

Z przyjaźni można potem awansować do kolejnego etapu: "Miłości" - czyli uczucia w którym pokochasz prosiaka ponad wszystko


ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: Dzwięki przy głaskaniu

Postautor: ahimsa » 19 marca 2018, 10:28

Ha ha ha, no tak, w Holandii były nawet takie pomysły małżeństw międzygatunkowych ;) Ale u mnie akurat świnki są wrażliwe, chorują i muszę siłą rzeczy jednak je dość często obserwować, żeby po prostu jakoś to ogarniać też, a na pewno, że może tak czasem być, jak piszesz... Czasem trudno znaleźć zdrową granicę ;) :)



Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas