Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

NIETYPOWE ZACHOWANIE ŚWINKI

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
natka02
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:29
Lokalizacja: Łódż
Świnki morskie: Pysia i Peppa
Kontaktowanie:

NIETYPOWE ZACHOWANIE ŚWINKI

Postautor: natka02 » 21 maja 2018, 21:56

Mam problem. Moja świnka morska Pysia (2,5 roku) w ostatnim czasie dziwnie się zachowuje. Wszystko zaczęło się od tego, gdy 2 tygodnie temu chciałam rozczesać jej sierść. Świnka jest długowłosa i niestety miała dość spory kołtun. Kiedy delikatnie próbowałam go rozczesać, Pysia bardzo się zezłościła i uciekła mi z kolan. Od tej pory nie daje się głaskać po grzbiecie, ucieka z takim dziwnym burczeniem jak próbuje ją tam dotknąć. Najbardziej pozwala się glaskac w okolicy nosa , buzi. Bywają tez dni, gdy w ogóle nie da się jej dotknąć ,oraz takie, gdy praktycznie normalnie się zachowuje. Poza tym problemem z głaskaniem, jest taka jak wcześniej, żywiołowa i ma apetyt. Naprawdę nie wiem co jej jest. POMOCY! :sad:


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: NIETYPOWE ZACHOWANIE ŚWINKI

Postautor: MixQQ » 22 maja 2018, 11:59

Jak ja swojemu dawałem zastrzyki w okolice grzbietu, to też przez dłuższy okres czasu nie dał się w tamtych okolicach dotknąć - a trochę ich dostał.
Kiedyś jej przejdzie, być może ją zabolało gdy chciałaś ją rozczesać, w sumie nie ma powodu do jakiejś paniki. Skoro zachowuje się normalnie



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas