Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Oswajanie ze sobą dwóch swinek skinny

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Mia mała łysa świnka
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 lipca 2018, 7:48
Kontaktowanie:

Oswajanie ze sobą dwóch swinek skinny

Postautor: Mia mała łysa świnka » 25 lipca 2018, 8:08

Witam potrzebuje waszej pomocy . Mam dwie świnki skinny jedna jest u mnie od listopada ubiegłego roku druga zaś od stycznia . Chciałam je ze sobą oswoić aby mogły razekm ze sobą pomieszkiwac klatce ale niestety nie udaje mi się to czy macie może jakieś rady które mogłabym wykorzystać i spróbować jeszcze raz .
Z góry dziękuję za wszelkie informacje


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Oswajanie ze sobą dwóch swinek skinny

Postautor: Darom » 25 lipca 2018, 11:33

Wypóść obie świnki na podłogę, naj lepiej tam gdzie jeszcze nie były i niech sobie pobiegają. Postaw im na środku miseczki z jedzonkiem i sianko i wodę i będą zadowolone. Świnki razem pobiegają, poznają się, ustalą hierarchie i za przyjaźnią się. W między czasie możesz umyć całą klatkę octem i gorącą wodą spłukać, ładnie wszystko posprzątać żeby żadna ze świnek w tej klatce nie czuła swojej obecności i po skończonym bieganiu świnek włożyć je obydwie do jednej klatki. Zobaczysz czy świnki będą miały się ku sobie czy raczej będą przeciwko sobie. Wypróbuj i daj znać jak wyszło.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

  • Dołącz do nas