Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Ciekawe zachowanie

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Pioropl
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 9 listopada 2016, 20:40
Świnki morskie: Stella,Biała,Mały
Kontaktowanie:

Ciekawe zachowanie

Postautor: Pioropl » 15 października 2018, 20:20

Cześć, przychodzę z takim śmiesznym zachowaniem moich dwóch świnek, obydwie boją się mopa i gąbki do naczyń. Jak tylko zobaczą taką gąbkę to od razu zaczynają szybko przed nią uciekać aż im się łapki na panelach rozjeżdżają, z mopem jest tak samo, czy wasze świnki też tak dziwnie reagują na te przedmioty :) ?


Awatar użytkownika

Magdaemilka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 10 sierpnia 2017, 18:34
Kontaktowanie:

Re: Ciekawe zachowanieb

Postautor: Magdaemilka » 15 października 2018, 21:26

No faktycznie ciekawe hehe a moje maja dokladnie odwrotnie. Jak tylko wezme za szczotke i zaczynam zamiatac kuchnie to wyskakuja z klatki i podchodza do szczotki ciekawskie. Nie wiem czy dzwiek zamiatania tak na nie dziala czy co? Na mopa nie reaguja wcale.


lukrecja
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 8 listopada 2018, 8:30
Lokalizacja: Toruń
Świnki morskie: leia
Kontaktowanie:

Re: Ciekawe zachowanie

Postautor: lukrecja » 8 listopada 2018, 8:56

To zależy od świnki :P Każdy zwierzak ma jakieś swoje fobie. Twoje się boją mopa, moja mopa uwielbia xD moja natomiast ucieka jak tylko zauważy pilota od tv - i czemy też nikt nie wie :D i nienawidzi pluszaków :P

Próbujesz zwalczyć łupież pstry? Wypróbuj Pityver https://pityver.pl/

newtie
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 1 stycznia 2019, 16:54
Świnki morskie: Pączuś
Kontaktowanie:

Re: Ciekawe zachowanie

Postautor: newtie » 3 stycznia 2019, 20:32

Moj jest jeszcze lepszy. On kocha odglos odkurzacza. Moze nie kkedy jest w poblizu jego klatki, bo halas jednak jest, ale kiedy odkurzam na koncu pokoju, czy tez w innych pomieszczeniach, swinka jest po prostu wniebowzieta. Za to kiedy zamiatam, siedzi w rogu klatki i sie nie rusza.


Ronek
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13 stycznia 2019, 21:36
Kontaktowanie:

Re: Ciekawe zachowanie

Postautor: Ronek » 21 lutego 2019, 0:42

Moja chętnie biega po swoich pieterkach gdy sprzątam salon. Dodatkowo przy każdym sprzątaniu klatki wchodzi do kuwety i w trakcie rozkruszania trocin ustawia się pod i czeka aż zostanie przysypana po sama szyję. . I tak może kilka razy.
Załączniki
IMG_20190221_014015.jpg



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas